Пералня каква???

  • 4 986
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 426
Само не взимай с нискооборотна центрофуга! Аз си взех такава, продавачът ме излъга, че по-малко мачкала дрехите! Глупости! Не само ги мачка, ами ги и връзва на един общ възел, кошмар! Колегите ми казаха, че е от ниските обороти...

# 16
  • Мнения: 1 364
Имаме Индезит и съм доволна.

# 17
  • Мнения: 332
Аз съвсем скоро си взех Кенди и се надявам да излезе хубава

# 18
  • Мнения: 4 546
аз не бих взела нито една от двете посочени.
за уърпул съм чувала доста лоши отзиви. може би бих избирала между горение, канди и АЕГ.
да не е с горно зареждане, задължително да е поне клас А, да има везна за дрехите - да си определя количеството вода, да има високи оборти.

# 19
  • Мнения: 32
и аз съм отскоро с канди и съм доволна

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
velmar, чак сега виждам поста ти... извини ме.

Аз и друг път съм казвала - в днешно време е въпрос на късмет покупката на нов уред за ел. домакинско ползване.
В последно време сме "отдадени" изцяло на гаранционни ремонти на нови уреди. Много рядко си имаме дела със стари 10-15г. уреди. Което означава само едно, нищо сигурно в новите няма. Затова и не ми се иска да се обвързвам с нито една марка. Всичко е едно и също, и дали пише Бош/ Хот Пойнт или Мидеа, на практика от вътре е едно. Може да не ви се вярва, но това е чистата истина.

Казваш, че си чела доста от моите постове. Там на няколко пъти съм обяснявала какво да се гледа при покупката на нова пералня. Моля, върни се пак назад и прочети. Не ми се иска да се похилядвам.

Късмет на всички, от сърце.  Peace

П.П: уреди с по-малко екстри = на по-малко ядове от счупването им Wink

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Преди 4-5 мес.и ние си купихме нова пералня. Препоръча ми я човек, който разбира от тези неща. Аз също се бях спряла на Самсунг, но той каза че не е добра. Разваляли се по- често и т.н. Купихме една от тези, които ни препоръча- Аристон / около 560-600 лв. беше/ и съм много доволна-изключително тиха е, има много екстри, няма електр.дисплей.

# 22
  • Мнения: 1 426
Вчера кумовете ни си взеха Samsung със Silver Nano плоча - за убиване на бактериите.
Ами страхотна е! С ел. дисплей, клас АА и пее  Heart Eyes
А, има 1200 оборота и е тихичка Crazy
Много ми хареса.Към 600лв е.

Иначе ние сме с Индезит И82, модел от миналата година. Не е лоша, но Самсунг ме радва повече.

и наистна ли убива тези гадове #2gunfire

# 23
  • Мнения: 2 386
Защо стреляш?  Rolling Eyes
Казах, че кумувете ни си я взеха, не ние.

Последна редакция: чт, 31 май 2007, 14:57 от evanescent

# 24
  • Мнения: 4 546
аз съм чувала, че тези плочи с времето се изхабяват и съответно - не действат. някой технически грамотен може да се включи.

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Гледай казана да е иноксов.Повечето са карборан ,карботекс ,което е вид пластмаса.

# 26
  • Мнения: 4 970
Преди 4-5 мес.и ние си купихме нова пералня. Препоръча ми я човек, който разбира от тези неща. Аз също се бях спряла на Самсунг, но той каза че не е добра. Разваляли се по- често и т.н. Купихме една от тези, които ни препоръча- Аристон / около 560-600 лв. беше/ и съм много доволна-изключително тиха е, има много екстри, няма електр.дисплей.
Едната от марките,към които съм се ориентирала е Аристон.Моля те кажи то4но кой е модела Praynig

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
АРИСТОН - AVL 89 Super Silent. 800 оборота/700/600/550/500/450/400, 9 часа отложен старт, опции за супер бяло изпиране, за лесно гладене, съкратена програма, за вълнено, за ръчно пране, заключва се- защита от деца Grinning, отделно се наглася желаната температура и желаната програма, клас А, има три години гаранция, много тиха е, за max.5 кг.пране/min.1кг., с по-голям люк е от повечето перални, които гледахме,...няма електронен дисплей,...мисля че това е всичко Grinning. Успех!!!

# 28
  • Мнения: 4 970
bendji2710 , много ти благодаря  bouquet
Не ми харесва само това 4е казана е от ...карборан Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 3 416
ами ние сме с "краун" и сме много доволни.
п.с. във В.Търново цените в 'Техномаркет" са по-високи, отколкото в обикновените магазини за техника. Rolling Eyes не знам как е при вас, но те съветвам да обиколиш и други магазини.понякога разликата е 70-80 лв. за един и същ продукт.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт