наистина ефикасен дезодорант против изпотяване

  • 37 483
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 941
Няккой може ли да каже тоя Одорекс от къде да си го взема? Не съм го срещала никъде...

Последна редакция: вт, 29 май 2007, 20:47 от кошничката

# 16
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Одорекс подкрепям с 2 ръце...а зелената ролка на Виши и аз я ползвах, но не останах особено впечатлена...явно на мен не ми действаше така както на доволните от него...
Кошничка, от всяка по-голяма или малка, но добре заредена аптека...за Одорекса става дума   bouquet
аз иначе си търся ролка или дезодорант, чийто аромат да трае повече от 1 час. След като използвам Одорекс нямам проблем с потенето поне 2 седмици и искам нещо с хубав аромат.... Peace

Последна редакция: вт, 29 май 2007, 22:06 от jorjeta

# 17
  • Мнения: X
Одорекс део - гласувам с колкото ръце имам  (две понастоящем Mr. Green) Peace
Имам страшно проблемно изпотяване и само това ми помага - ползвала съм Виши - кремът, но не ми действа Tired

# 18
  • Мнения: 3 216
Леокрема сьс синята капачка,много сьм довона,ползвам го повече от година и половина. В края на бременността само той ме спаси-струва около 5 лв.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз ползвам "Fa" - ролката.
Някои може и да изсумтят презрително, но мога да кажа, че свекърва ми, която също го ползва, ми е казвала, че (когато пътува естествено) може да издържи и два -три дни, без да се появи миризма под мишниците.
Отначало си мислех, че продуктът не е чак толкова свестен, колкото го хвали тя,  но го ползвам вече близо четири години и не сменям друго, освен ароматите на ролката.
Не е скъп, но е безотказен - поне при нас и при тези, на които сме го препоръчали.  newsm53 newsm68
Аз също го ползвам от години и съм много доволна,чат пат пробвам нещо друго,нооо не е същото като при Фа.

# 20
  • Мнения: 8 917
Аз съм доволна от Дав Peace

# 21
  • France
  • Мнения: 726
Буржоа ми реши проблема.

# 22
  • Мнения: 6 713
- много е ефикасно  Peace
Има и дезодорант в тази серия, предполагам че също е качествен  newsm78

Успех в избора Hug

# 23
  • Мнения: 274
От години ползвам зелената ролка на Виши. Препоръчвам я горещо. Peace

# 24
  • Мнения: 239
Цитат
От години ползвам зелената ролка на Виши. Препоръчвам я горещо.
Благодаря

# 25
  • Мнения: 5 647
Рексона за мен е най-добрият.

# 26
  • Мнения: 1 290
От години ползвам зелената ролка на Виши. Препоръчвам я горещо. Peace

айде и аз да ударя идно раму на Вишиту

# 27
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
REXONA стикчето е много хубаво. Peace

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
А да попитам този ОДОРЕКС има ли аромат?

# 29
  • Мнения: X
А да попитам този ОДОРЕКС има ли аромат?

На Мухозол като се напръскаш  Sick Иначе не остава за дълго аромата, но на мен не ми е проблем да се прежаля за 2-3 вечери на всеки 2 седмици, поне после съм спокойна Heart Eyes

Последна редакция: ср, 30 май 2007, 16:03 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт