космати или епилирани мъже предпочитате?

  • 6 464
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 233
За епилацията - и с двете ръце!!!!!

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
За епилацията - и с двете ръце!!!!!
newsm10

# 17
# 18
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Гледам странно на мъже, които се епилират. Непонасям космати гърди и гръб, обичам ги естествено "голи"  Wink

# 19
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Предпочитам не космати, или обезкосмени.
Мъжете естествено гладки са малко. Моят е такъв, не съм го избирала по това, но не се оплаквам. Скубе си само краката, преди 2 години го накарах малко на шега, но сега е определено по-добре. То пък без косми по цялото тяло, и едни вълнясали крака, е кофти гледка .

# 20
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383

 Sick Обърна ми се стомаха рано сутрин.

На въпроса - не харесвам горили, нито съвсем без косъм
Мъжа ми е рус и има 3 косъма на кръст - така ми по-харесва.

# 21
  • Pb
  • Мнения: 1 183
И аз съм за златната среда, крайностите не ми допадат!

# 22
  • Мнения: 3 622
Отговарям... леко до умерено космати. Хептен гладки или рунтави не ми допадат.

И аз така. Голи охлюви -  ooooh! Трябва да има закакво дагоскубнеш като те ядоса

 Peace Peace Peace

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
гърди и гръб ги искам обезкосмени,крака и ръце-нямам претенции.

И аз тоже.
Обаче и мишниците и интимните части също да са обезкосмени.

# 24
  • Мнения: 1 733
гърди и гръб ги искам обезкосмени,крака и ръце-нямам претенции.

И аз тоже.
Обаче и мишниците и интимните части също да са обезкосмени.
Чак и интимните части ли??? Не изпитваш ли комплекси понякога точно преди деня за кола маската ти Simple Smile

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Не разбирам какви комплекси трябва да изпитвам  newsm78
Не е задължително да ползва кола маска - тази работа може да се свърши и със самобръсначка или с машинка. Не ми е кеф да видя някой "мъжага" по плажа например с избуяла растителност около банските  Sick

# 26
  • Мнения: 2 759
                    Не съм попадала на прекалено окосмени мъже, но може би и тогава не бих ги предпочитала обезкосмени. Гледката на обезкосмен мъж ми е много... тъпа някак... Не мога да го приема. Мъжът, с който бях шест години е започнал да се обезкосмява, след като сме се разделили - така му хрумнало... Е, отказах да се съберем отново, докато е така.

# 27
  • Мнения: 226
От този сигурно доста пестиш. Имам предвид, че няма нужда от блузи  Laughing , а иначе предизвиква у мен едни такива чувствааа   Sick

# 28
  • Мнения: 9 865
Ето два фаворита и от мен:





Предпочитам ги естествени!!!

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 61
Според мен е комплексарско - напълно обезкосмен мъж. Скоро мой познат каза, че го правил за самочувствие - еми, като няма с какво друго да се похвали ... По принцип НЕ СЪМ ПРОТИВ, СТИГА ТОЗИ, КОЙТО СИ ЛЯГА ДО МЕН / ЗА МОМЕНТА САМО МЪЖА МИ / ДА НЕ Е ОБЕЗКОСМЕН. Другите може и да са - не ми пречат.
Виж за интимните им части и мишниците - мисля че е добре от хигиенна гледна точка.
 

Общи условия

Активация на акаунт