Е, дойде и моят час:)

  • 2 126
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 273
Успех и здраво бебче  Praynig Hug

# 16
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
  bouquet Всичко ще е наред!Използвай последните си бременни дни да се наспиш, че после няма да можеш много.
Трудно е да се направи,но гледай да си спокойнадори и вечерта преди операцията.Предполагам си чела тук че няма нищо страшно.Приеми го като най-прекрасният очакван ден в живота ти.
Мен много ме беше страх, и ми беше най-мъчно че съпругът ми не бе до мен в този труден (емоционално) момент.Но пък бе идеално условие да съм насъме с бебчо....само ние двете...Няма по-прекрасно нещооооооо!

# 17
  • Мнения: 367
леко раждане и да се похвалиш с най-сладкото бебче  ylinfant  bouquet

# 18
  • Мнения: 326
Стискам палци!

# 19
  • София
  • Мнения: 4 589
Не се притеснявай, знам че няма как, но няма нищо страшно, както са ти казали вече другите.
Моето секцио го назначиха от днес за утре и аз се бях шашнала, но всичко мина нормално и сега - 21 дена след операцията, си спомям с усмивка и имам чувството, че е било много отдавна, а няма и месец.
Стискам палци и да се похвалиш после! Hug

# 20
  • Мнения: 305
Стискам палци!Използвай времето да си поспиш, да си починеш и не се притеснявай! Другата седмица ще видиш своето бебче, което ще бъде най-красивото. - Гаранция!

# 21
  • Мнения: 689
Пожелавам ти всичко да мине като по вода!!!
И скоро да се похвалиш със здраво хубаво бебче!

# 22
  • Русе
  • Мнения: 2 354
стискам палци всичко да е наред

# 23
  • София
  • Мнения: 1 230
mamma_mia, мила, всичко да мине по мед и масло и да се възстановиш бързо-бързо. Опитай да бъдеш спокойна, говори с екипа, казвай им всичко което чувстваш по време на операцията, не спестявай нищо.
Ще чакам да видя тикера с малкото ангелче и да опишеш как е минало.
Много целувки!

# 24
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Благодаря ви,
трогната съм Heart Eyes Simple Smile
Мама миа както Олинце каза  почиваи си и се наспиваи че после...... #Crazy #Crazy #Crazy
Желая ти пухкаво и спокоино бебче.
Целувки от нас!
Вили Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 1 555
Сигурно е от бременността ми, но се трогнах ! Пожелавам ти най-бързото следродилно възстановяване и най-здравото и прекрасно бебче !!!   bouquet

# 26
  • Мнения: 2 807
mamma_mia , вярвам, че всичко с теб и бебчето ще бъде наред!
Вярвай и ти!

Само прекрасни спомени от секциото и бързо възстановяване ти желая!  Hug

# 27
  • Мнения: 600
Успех и от мен  Peace  Hug

# 28
  • Мнения: 1 029
И аз ти пожелавам всичко да мине леко и безпроблемно!  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 3 787
Леко раждане и бързо възстановяване HugСкоро ще гушкаш едно малко съкровище Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт