Юни месец се задава, на мама радост обещава!

  • 16 230
  • 290
  •   1
Отговори
# 75
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Цитат
Ми да си чукнем една среща в отделението  и да развъртим едно белотче, само четвърта мама трябва да намерим

Ше си намерим някоя Сиганка, та да ни научи на иширети и шукаритети  Joy. В Св. Киркова  Joy ги има в голямо разнообразие. Даже предлагам и 3 чашки с топче да вземем  bowuu, щото таз игра е и доходна  Flutter. А дяцата ша гледат и ша запомнят  Wink

# 76
  • Мнения: 245
 Mr. Green, навитак съм, само свиркайте Hug  bouquet

# 77
  • Варна
  • Мнения: 3 910
Здравейте  Hug
Аз си имам количка  Party Качих малко снимки в покупките за бебоците. Малко е лошо качеството, но с камера толкоз, фотоапаратът не е при мен  Blush
Днес бяхме на страхотна лекция на 9 месеца, води я една възрастна диетоложка от София, много се смяхме.

# 78
  • Мнения: 22
 stork-boy

Mомичетааааа,

Имам удоволствието да Ви съобщя хубавата новина:
Gery_baby e родила днес в 18:53ч момченце
stork-boy - 49 см, 3200 кг
Името - утре ще уточня, след като двамата с таткото вземат финално решение.

 babydust7
Да й е жив и здрав! Страшно много съм развълнувана в момента и искам да й пожелая от все сърце всичко най-най хубаво.....Да ги радва и да им донесе много много щастие!!!
Интерсно нещо е живота - днес цял ден бяхме заедно и си изкарахме страхотно, а след няколко часа разкритие и хоп вече си майка....невероятно!!!!!!

# 79
  • Мнения: 486
честито момченце на Гери

Влизох да ви кажа и..вече са ме изпреварили.Все така да продължават хубавите новини.А на Гери бързо възстановяване и браво на малкия мъж

# 80
  • Мнения: 724
Честит СИН на Гери. smile3525Да им е жив и здрав и  от все сърце всичко най най Simple SmileМале цял ден почти бяхме заедно както казва Лили живота е страшно нещо. Simple SmileСупер много се радвам newsm44

# 81
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Честит син на Гери ! Да е жив и здрав, много да радва мама тата и цялата рода !!!
Гери, бързо възстановяване и до скоро!

# 82
  • Мнения: 270
[color=tealЧестито момченце на Гери  stork-boy babyда е живо и здраво много да ги радва и разсмива,и ви чакаме да се приберете. Hug[/color]

# 83
  • София
  • Мнения: 1 235
 Честито на мама Гери, да й е жив и здрав сина, много да я радва и да слушка smile3525

# 84
 Здравейте момичета   bouquet
Аз бях поизчезнала, но сменяхме квартира и се сещате какво съм правила  ooooh!
Та по същество, че този момент го чакам от март месец и мислех, че няма да дойде скоро
baloni ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВООБЕБЕЛИ СЕ МАМИ. ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ МАЛКИТЕ СЪКРОВИЩА И БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА МАМИТЕ baloni . НА ОСТАНАЛАТА АГИТКА КУРАЖ И ЛЕКО РАЖДАНЕ.
А за протокола ние до 23.06. очакваме появата на нейно величество Госпожица  stork-girl
Незнам вие как сте, но на мен вече ми е почти невъзможно да вървя. Чуствам се като настъпана жаба   #Puppy dog Та така де, бременни неволи  Wink
Това за сега от мен и стискам палци на всяка една от вас   bouquet

# 85
  • Мнения: 1 488
Охо още бебета! Да е честито на ГЕРИ,малкото сладко бебче   bouquet!Аз момичета днес съм се разшетала от 6 часа! Незнам какво означава.но имам доста енергийка! 2 пералня пускам огладих бебо преподреждам гардеробите и нещо ме понаболява корема от време на време като леки предменструални болки!dimitriana ти как си мислиш, че ще те оставят на улицата да родиш едва ли не! Спокич, други болници няма ли!Успех на мамчетата днес Предполагам,че ще са най-малко 4 бебетата днес. Ний с моя бебок май наистина чакаме сирените утре в 12:00 на обяд! Joy пък знам ли! Ади лека и успех на раждащите мамчета! О-о-о-о-о  Crazy щях да забравя! Честит 1 юни! Нека всичките дечица да са живи, здравички и палавички!

# 86
  • Мнения: 213
Честито на мама Гери,да и е живо и здраво момчето,да расте силно и хубаво дете!Мама бързо да се възстановява.
Честит 1 юни на всички дечица!пожелавам им най-веселото и най- щастливо детство!

# 87
  • София
  • Мнения: 1 635
Честито на Гери-Бейби и много хубав живот на малкия!

Момичета да не забравита да се запишете в томболата.

Честит празник днес на всички. Почна Юни - нашия месец.

Уси, казват преди раждането жените имат такъв прилив на енергия и чистят гладят и прочие. Но до колкото си спомням при теб не е имало спад на енергията. newsm68 newsm68

# 88
  • Мнения: 245
И от мен честито на мама Гери  bouquet
Гледам, че бебешкият прираст стремглаво се увеличава Grinning

Честит празник на всички дечица, а и на техните родители, които не са нищо друго освен едни пораснали дечурлиги  bouquet

На мен пък днес ми падна тапата и аз се чудя кога ли ще родя.
Докторката каза, че може с паднала тапа и цяла седмица да си ходя (Лилибон е жив пример за това Laughing), ама дано после мине леко като при нея.
Хепиуомън, тук ли си още с разкритието, падналата тапа и прочие Grinning

Поздрави на всички и успех на всички, които днес се отправят бавно, но решително към болничните заведения  bouquet

# 89
  • София
  • Мнения: 1 235
Честит 1-ви юни на всички дечица и на тези които се чувстват още деца smile3502 Весел празник.
След малко тръгвам за болницата, че от 11ч. съм на лекция, а след нея ще ме гледат на екограф. Стискайте палци всичко да е наред. Като се прибера ще пиша.
Доскоро!

Общи условия

Активация на акаунт