Колко от работното си време изкарвате в BG-Mamma?

  • 2 238
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 417
И моят шеф това ме попита  Blush
Звъни ми вчера по вътрешният телефон и се развика (цитат по памет): " Искам да знам какво работи днес и какво работиш точно в този момент , ама точно в този момент какво правиш искам да знам !" ...
Толкова се стреснах , че казах само : " Нищо !"

Ние да не работи на едно и също място?  newsm78 Щото и моят ме пита същото? Flutter

# 16
  • Мнения: 765
И моят шеф това ме попита  Blush
Звъни ми вчера по вътрешният телефон и се развика (цитат по памет): " Искам да знам какво работи днес и какво работиш точно в този момент , ама точно в този момент какво правиш искам да знам !" ...
Толкова се стреснах , че казах само : " Нищо !"

Ние да не работи на едно и също място?  newsm78 Щото и моят ме пита същото? Flutter
Твоят шеф вчера уволни ли всички и днес  каза ли  , че си е изпуснал нервите и е преувеличил? Ако да - значи работим на едно място  Thinking
Забравих да добавя , че при мен хубавото е , че съм сама  в стая и няма кой да ми виси на главата , защото иначе наистина досега да съм уволнена . Последното не е изключено пак да се случи  .

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
Форумът ми седи постоянно зареден и когато няма какво друго да правя или има, без да е спешно, пореглеждам какво се случва тук Flutter Още щом си пусна компа сутринта, първата ми работа е да заредя и бг-мама. К'во да се прави - навици Mr. Green

# 18
  • Мнения: 47 987
ох, и аз доста вися тук  Embarassed ми не може нон стоп да си съсредоточен и да работиш все пак, това е един вид релаксация

# 19
  • Мнения: 4 733
Работата ми е пряко свързана с компютъра, така че доста време  Embarassed

# 20
  • Мнения: 2 792

Звъни ми вчера по вътрешният телефон и се развика (цитат по памет): " Искам да знам какво работи днес и какво работиш точно в този момент , ама точно в този момент какво правиш искам да знам !" ...
Толкова се стреснах , че казах само : " Нищо !"


 Аз на въпросът "Какво правиш ?" (демек какво работя в момента), редовно го застрелвам шефа с "Добре съм"  Rolling Eyes

  п.п. Гледам масови протести срещу бедната буболечка, не ме карайте да си я махам, толкова си я харесвам, като домашен любимец ми е, ето с дечицата съм си я турнала в подписа.

# 21
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Кифле, ама поне я вържи, много е нервна.

# 22
  • Мнения: 2 070
Много е яка буболечката.
На въпроса - напоследък отколо полвин-максимум един час...нямам време за повече...

# 23
  • Мнения: 3 405
Офисът ми е у дома, така че имам отворени и служебни, и форумски страници - докато ми писне и изляза на разходка  Grinning

# 24
  • Мнения: 5 647
Днес по някакво изключение съм във форума в работно време. Иначе от няколко месеца, откакто съм на нова работа, не влизам.

# 25
  • Мнения: 1 426
Ау, добре ме подсети! Шефа искаше едно нещо да е готово до края на работния ден...

# 26
  • Мнения: 183
аз пък имам нет и комп само във офиса /нарочно заради децата в къщи/ и извода е ,че само в работно време мога да се ровя във форума Rolling Eyes,пък и то си е краста ,ама като имам нещо да свърша гледам да го направя щото после зам.шефа/мъж ми/бучииии и пита пак ли във форума вися цял ден Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 1 103
Последните дни почти по цял ден, че чакам шефа да ми даде някаква работа ама той нещо не се сеща.

# 28
  • в Низината
  • Мнения: 705
Ми май 2/3, а може и повече.

# 29
  • София
  • Мнения: 7 097
Звъни ми вчера по вътрешният телефон и се развика (цитат по памет): " Искам да знам какво работи днес и какво работиш точно в този момент , ама точно в този момент какво правиш искам да знам !" ...

Боже, като ви чета какви шефове имате и още повече оценявам моя златен шеф  Crazy Работя вече 9 години с него и се е случвало да ме завари току що лакирана - извини ми се, че ме притеснява и може да ми се развали лакът...Заварвал ме е и с роман в ръка, та за един форум ли... hahaha
По темата - общо-взето напоследък нямам толкова работа и вися повечко във форума.

Общи условия

Активация на акаунт