На капаните в БУРГАС с бира, с цаца и със нас

  • 12 936
  • 301
  •   1
Отговори
# 270
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
На булаир като минеш пресечката с х-л българия гледаш в дясно, аааа пада се срещу бургасцвет магазина мисля

Ама ти още ли нямаш количка  #Crazy ми той младежа ще стане за женене  Hug

Последна редакция: ср, 06 юни 2007, 13:48 от 6u6on4eto

# 271
  • Мнения: 742
дзак набързо и от мен.
може да не пиша, но чета  Laughing

ей ви идеи за заглавия-гледам стр. 15 иде ... много приказливи бургазлийки Grinning Laughing:

Бургаска треска ни тресе- омайва нашето море

от дъра-бъра в bg-mamma метлата паяжина хвана

На плаж Бургаски се печем и форум мамешки четем

Бургас солено-сладък  град е, той с мамите си ще ви грабне




# 272
  • Мнения: 303
Абе да попитам аз кои от вас се познават лично вече и много срещи ли сте организирали, че аз тепърва взех да ви чета! Браво на инициативните мамите. ние сме забити в М.рудник и тези маневри с дребния са ни по-ограничени.

# 273
  • Мнения: 687
Karim, хвълни едно око тук и ще добиеш представа Simple Smile
Аз се включвам към чакащите място и час за срещата.
Ако е в петък ще намина след 21.  Ако решите събота, пропускам този път Simple Smile

# 274
  • Бургас
  • Мнения: 6 348
Karim,има много мами от М.Р., и аз съм живяла там,но преди да стна мама    Wink там поне лесно ще се събирате ,не знам има ли го още кафето  "Майките"- едно време там се събираха ,иначе аз съм ходила досега на две големи срещи и две мини срещи,имало е доста и преди това,повечето се познаваме  къде от форума ,къде по друга линия  Grinning


За срещата дайте някъде из Морската както предложи Бубичко,не са кой знае какъв лукс заведенията ,но пък е приятно - Двата лебеда,Самбата ,Кафето на Флората ако има папкане  Wink

# 275
  • Мнения: 2 577
За срещата съвсем трудно стана тоя път и май ще е импровизирана, но пак ще се състои   Sunglasses
Бях помолила Цачи да вмъкне анкета, но явно има много работа тия дни  Rolling Eyes
Добре, че Вери поддържа някакъв списък там  bouquet
Май клони за петък, така като чета  Thinking
Където и да е аз ще намина, а за следващия път - повече... като почнем по-раничко с анкета и организация.....
Последно с деца или без ще сме, това не разбрах, а е важно за избора на заведение

# 276
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
добре дошла отново на Солеада!да знаеш от колко време се чудя къде се губиш.аз съм добре засега,имах контракции,но засега са овладени.бебока расте,той е мъж,сега му мислим име.вече съм почти в 8 месец Shocked
нямам търпение да изляза в болничен,доста ми тежи ходенето на работа,а и теди не ме оставя да си почивам хич,а бебока много рита ве4ер и той не ми дава мира.но това да са ми проблемите де.
сега отивам на тържество на групата на теди,ще ги кръщават бонбони,много се вълнувам,дано тя се представи перфектно като предния път.

# 277
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 546
шушонче нямах я да чакам разни роднини и накрая ми писна та сега се прибирам с мого сладурска триколка на ТСМ.Дори една позната ме натвари че нетрябвало да купувам евтина количка при положение че съм имала възможност за друга-ми тя като е с количка за 2000лв. и детенце е с дрехи втора употреба  #Cussing out много ме хната яд в края на краищата ние сами се гледаме с мъжо .аз не съм работила от година и половина.
чакам за разходки  Hug предложения

# 278
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Айде да ти е честита и с кеф да си я джиткате по тротоарите  Wink Ама хич не им се връзвай на такива, то си е твоя работа каква количка ще си бутате. В крайна сметка след 2 години ще я пенсионирате, пък младежа като порасне ще вземе и да иска от онези другите колички, по-скъпите, трябва да се пестят парички   bouquet Hug

# 279
  • Мнения: 9 904
а ако се колебаете още за мястото, да питам заведението Мърфи в Лазур харесва ли ви за среща, понеже има и детски кът.

# 280
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Мацки, весело изкарване на срещата. Така исках да дойда, но заминаваме на сватба във Велинград Sad Нищо, живот и здраве с някои щ се видим на протеста, а за другата среща ще направя всичко възможно да не пропусна Laughing

# 281
  • Мнения: 5 713
Аз също съм ЗА на Мърфито. Айде искате ли там? Има и детски кът, ако някой ще си взима детето. По- точно кой ще е с детето при всички положения и да решаваме?

Амелия
Галхен
Мегита
Бубичко
Джи
Солеада
Снежи?
Люсил?
Тадела?
Тити?
Карим?
Ваня?
аз

13 души сме, от които половината са под въпрос. Може и да не ни трябва резервация.

# 282
  • Мнения: 451
 mama21 за колко порички си взехте количката и от къде? а лятна ли е или комбинирана?
 и да ви е честита със здраве да я счупите и с радост да купите нова

# 283
  • Мнения: 1 111
Aз отпадам за срещата.Добрата новина е, че вече имам нет в магазина и пак ще съм редовна. Laughing

# 284
  • у нас
  • Мнения: 5 724
Охо, днес си пристигаме и хоп срещичка сте сформирали, макар и в малък състав. Дали ще дойда newsm78  Утре ще видим

Общи условия

Активация на акаунт