Хайде на млякото, че ей на идва лятото-> 5 част........

  • 22 065
  • 544
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 647
Здравейте!
Разгледах диетнака и разбрах, че може да се яде по 2 кофички кисело мляко на ден и салатка за вечеря Peace После гледам в менютата ви има и картофи, пиле, пълнени чушки newsm78 Всъщтност какмо може да се яде Thinking Моля да ми обясните, че нещо недоразбирам
менюто си го  правиш сама
понеже сме на този  режим от доста време - не може само  на кисело  мляко да е
с картофите по леко, че много  бързо се качват килца
почти  нищо  не е забранено но трябва да се внимава с количествата

ето  пълнените пиперки  на Мимис  са диетични с извара  вместо със сирене

гледай да не надвишаваш 1200-1400Ккал на ден и ще има резултати
  bouquet

# 16
  • Мнения: 3 372
Благодаря  bouquet
Значи първо наблягаме на млякото и после като дойден нещо като задържащ режим почвам  и другите нещо по малко Peace

# 17
  • Мнения: 3 647
*milenna* да общо взето  е това
салати  и  мляко, е като ти  се прияде вафла може и вафла ама да не е всеки ден  и да е само една
това е по скоро  ограничителен режим
не строга диета обещаваща чудеса

# 18
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Нзадраве с айранче!  Peace

# 19
  • Мнения: 3 537
Здравейте Млечки
 аз да си кажа без бой снощи как се напих с две бири  Crossing Arms Whistling
 и днеска съм пак+2 но  явно съм задържала вода  няма как 1килограм от  две бири  да кача

Мимис менюто  ти  е идеално  Heart Eyes Heart Eyes

 само да кажа аз каква салата си  правя - печен пипер нарязан на ивици( по  големи), обезмаслена извара, кисело  мляко, чесън за любителите , лимонов сок и къри - обърквам го със сол и  го оставам  един ден в хладиника  после орехови ядки слагам и става идеално  Blush Heart Eyes Blush Heart Eyes

 Hug Hug Hug Hug
Ооо, и аз пропуснах да спомена ,че почти всяка вечер си пийвам биричка Crazy Няма как да качиш от бирата, вече си я изпикала Mr. Green Аз пък снощи си пийнах 100 гр метакса и омешах и с 1 чаша бира ииии Embarassed Embarassed Embarassed не се напих, ама сутринта като станах ми се моташе главата,докато се разсъня Rolling Eyes

Салатата  е много готина. Blush аз преди малко си забърках и хапнах нещо такова ,но със домати и без къри   Grinning Значи киселото ми мляко ще го ям следобяд  Crazy

# 20
  • Мнения: 3 647
Мимис успокой ме  ooooh!
аз днеска реших  да си изям житото  че не ме влече да хвърлам храна а  за вечера тараторец
 Flutter Flutter Hug Hug
е хапнах сега салатка домати с кашкавал и сирене, но  без сол и  олио

Последна редакция: ср, 30 май 2007, 13:59 от ANGYA

# 21
  • Мнения: 1 138
Здравейте момичета.
Приемате ли нови попълнения?

Много обичам кисело мляко и се надявам това да ми помогне към заветната цел да отслабна.
Сега съм 60 килограма, ако успея като за начало да сваля до 55 ще съм много щастлива.

С бремеността качих цели 22 килограма Embarassed Embarassed от тях свалих само 12.

Поздрави на всички bowuu

# 22
  • Мнения: 3 647
~Поли~ добре си  дошла
а и  щом обичаш мляко  ще  ти е доста лесна  диетката

# 23
  • Мнения: 552
Записвам се и аз  Peace
Вече ми е трета седмица с режим на хранене и вече не огладнявам.
Иначе менюто ми се състои от: кисело млеко на айрян, чай с мед, кафе с малко захар и сметана, тук-таме по някоя ябълка, задължително вечер домат със сирене и от време на време крадвам по някоя мръвка без сланина от порцията на мъжа ми  Wink
До момента съм твърдо -4 кг, но комбинирам режима с лунната диета
Успех на всички!

# 24
  • Мнения: 511
 newsm51здравеите и от мен.да не мислите че ще се откажа.продължавам с пълна сила.днес само на млекце че вчера с този рожден ден си хапнах малко парченце домашна тортичка Embarassedда питам какви ядки си позволявате.може ли бадеми че само тях обичам.пекани или сурови и в това е въпроса.килограмите са 62 и от три дена съм в застои.

# 25
  • Мнения: 2 331
здравейте и от мен в новата темичка!супер е!
от няколко дена се каня да ви кажа и все забравям.реших да комбинирам млечната ни диетка с разделно хранене.четох ,че мами са доволни.и така или иначе искам да променя начина си на хранене и реших и това да въведа.дори и да няма полза ,няма да ми навреди.и в тази връзка намерих рецепта за плодова халва,която е много вкусна и върши чудесна работа за неядене на вяфли и шоколади-аз умирам за сладко и винаги това е проваляло диетите ми.та,рецептата за тези,които се интересуват:с месомелачка се смилат сушени плодове-различни видове-по вкус.смилат се и ядки и се смесват добре със смлените плодове.съотношението е 2:1-плодове към ядки.след това всичко се натъпква в една кутия и се оставя в хладилник да се втвърди.аз хапвам по 2-3 хапки от сместа и се чувствам доста заситена откъм сладко.а комбинирано с кис.мляко е съвършено,но не ми отговаря на разделното хранене,та сега си ги ям с водичка сушените плодчета.
успех на всички новоприсъединили се !
лек и спорен ден на всички!

# 26
  • Мнения: 3 453
здравейте и от мен в новата темичка!супер е!
от няколко дена се каня да ви кажа и все забравям.реших да комбинирам млечната ни диетка с разделно хранене.четох ,че мами са доволни.и така или иначе искам да променя начина си на хранене и реших и това да въведа.дори и да няма полза ,няма да ми навреди.и в тази връзка намерих рецепта за плодова халва,която е много вкусна и върши чудесна работа за неядене на вяфли и шоколади-аз умирам за сладко и винаги това е проваляло диетите ми.та,рецептата за тези,които се интересуват:с месомелачка се смилат сушени плодове-различни видове-по вкус.смилат се и ядки и се смесват добре със смлените плодове.съотношението е 2:1-плодове към ядки.след това всичко се натъпква в една кутия и се оставя в хладилник да се втвърди.аз хапвам по 2-3 хапки от сместа и се чувствам доста заситена откъм сладко.а комбинирано с кис.мляко е съвършено,но не ми отговаря на разделното хранене,та сега си ги ям с водичка сушените плодчета.
успех на всички новоприсъединили се !
лек и спорен ден на всички!

Мила аз поне знам,че сушените плодове са адски калорични...особенно купените.

Поли Добре дошла Hug Успех Peace

Аз хапвам една кофичка кис.мляко че нещо съм много гладна вече.

# 27
  • Мнения: 2 331
Kpuccu ,кое е по-добре откъм калории-една вафла или 2-3 хапки от тази смес.имаш ли идея?
какво мислите и другите за сушените  плодове.аз ги купувам-не са мое производство.

# 28
  • Мнения: 3 453
Kpuccu ,кое е по-добре откъм калории-една вафла или 2-3 хапки от тази смес.имаш ли идея?
какво мислите и другите за сушените  плодове.аз ги купувам-не са мое производство.

Най-доброто е едно парченце чист шоколад  bouquetВафлата е най-лошия вариант.А и цяла вафлаааа #Crazy си е много.

# 29
  • Мнения: 2 331
еееееееее,хич не ми е много цяла вафла,ама нейсе!хванала съм се на хорото!но се чувствам мнаго добре така-това вече сериозно.благодаря ти,Kpuccu!

Общи условия

Активация на акаунт