Фризьорски салони в София

  • 101 246
  • 115
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 431
Побутвам темата.

Нямам никаква идея къде да ида просто да ми оберат разцъфтелите връхчета. Край нас -- все луксозни салони и вериги! А не искам глезотии от типа на миене, сешоар, изправяне и не-знам-си-какво-още. Само бърза касапска работа. Нямам никакви претенции към реномето/известността/кадърността на евентуалния си фризьор. Съответно (макар че отсега знам, че ще изям много критика затова) -- нямам навика да инвестирам дву- и три-цифрени суми в косата си. Simple Smile

Надявам се да ме разберете. От провинцията съм, но при последното си прибиране не можах да хвана любимата си квартална фризьорка, та сега съм се видяла в чудо -- от всички сайтове, които разгледах, останах с впечатление, че в София няма подстрижка за под 15 лв...  Shocked

# 46
  • Мнения: 43
Здравейте момичета,

да се оплача: Ходих в салон Омниа в Младост 2 до пицария Мармо и мога само да ви предупредя да не ходите там, или поне не при Деси, защото вече втори месец не мога да си оправя косата. Така ме филира, че от тогава косата ми не спира да цъфти и трябваще да я скъся с мин. 7см. за да има някакъв що годе приличен вид и форма. Там има и едно друго момиче, мисля Силвия се казва.. за нея незнам, но май тя е по-добре, т.е. то в сравнение с Деси всеки квартален салон ще е ок.
Ако искате рискувайте, може само при мен да е така.. Sad

# 47
  • Мнения: 1
Здравейте момичета,

да се оплача: Ходих в салон Омниа в Младост 2 до пицария Мармо и мога само да ви предупредя да не ходите там, или поне не при Деси, защото вече втори месец не мога да си оправя косата. Така ме филира, че от тогава косата ми не спира да цъфти и трябваще да я скъся с мин. 7см. за да има някакъв що годе приличен вид и форма. Там има и едно друго момиче, мисля Силвия се казва.. за нея незнам, но май тя е по-добре, т.е. то в сравнение с Деси всеки квартален салон ще е ок.
Ако искате рискувайте, може само при мен да е така.. Sad


И аз съм потърпевша от тази ДЕСИ. Косата ми беше станала ужасна, не цъфнала, а направо вързала. Фризьора, при който ходих онзи ден беше потресен от начина, по който ме бяха филирали. Просто УЖАС! За щастие косата ми си възвърна предишната сила и блясък ( с няколко пръста по-къса обаче ), но какво да се прави. Вече няма да се доверявам на аматьори.
Иначе мога да ви препоръчам Любо от салон Мърфи на бул. България. Невероятен е. Благодарение на него вече мога да кажа, че имам хубава коса!

# 48
  • Мнения: 3
Аз много си изпатих от една квартална фризьорка в Княжево. Сега даже не се сещам за името и, но салона и е на улица Загребска. Към мен прояви ужасно отношение. Приятелка с доста хубава коса ми я похвали и понеже още съм в търсене на добър фризьор в София отидох. Викам си няма да бъда предубедена към този род салони, може момичето да е кадърно.  Въпросната мацка ме нападна от вратата, че имам отвратителна коса (около 2 часа ми обяснява само това) Колко съм била проскубана, как косата ми била не знам си колко цвята (в процес на махане на тъмна боя съм, а косата ми е руса), колко била цъфнала, суха и рядка, такава гадна коса даже и тя рядко виждала. И всичко това беше подплатено с твърдението и, че в моя случай нищо за подобрение на вида на перушината ми не може да се направи. За капак "подстрига" връхчетата ми доста некъдърно, все едно не бях ходила на фризьор. Да не говорим, че се случи да отида там с не особено коректна "приятелка", чиято коса въпросната фризьорка сметна за прекрасна и в паузите, в които не ми обясняваше колко ме е прецакала природата, обясняваше на нея колко красива коса има. След това няколко месеца щом ме видеше "приятелката" ми напомняше , че "перушината ми е в ужасно състояние". 

# 49
  • София
  • Мнения: 24
Кажете нещо повече за този Тино...добър ли е с боите  newsm78 А дали наистина цените в сайта са реални, защото прочетох едно мнение, че всъщност не са  Embarassed

# 50
  • Мнения: 2 401
Издирвам този наистина добър фризьор. Така и не можах да намеря друг читав. Беше  обсъждан преди време тук.   Къде работи сега?

# 51
  • София
  • Мнения: 24
Издирвам този наистина добър фризьор. Така и не можах да намеря друг читав. Беше  обсъждан преди време тук.   Къде работи сега?


До колкото знам в Мол Сердика  Wink

# 52
  • Мнения: 2 401
И взима вече "майка си и баща си??

# 53
  • София
  • Мнения: 24
Предполагам, че да  Cry Моля ви кажетв ми хубав фризиорски салон, работещ с боите на Лореал Профешънъл, защото искам да се боядисвам, но промяната е доста коренна и предпочитам тяхните продукти, както и професионалист, който да каже кое и как е добре да стане с косата ми. Исках да отида при Салон Стефан, ноо ме предопредиха, че процедурата там ще ми струва 250лв, а на мен не ми се дават чаак толкова  Embarassed

# 54
  • Мнения: 2 414
Аз съм много дооволна от салона,в който ходя вече 3та година-"Хелита" на Лайош Кошут.Боядисват ме с Лореал Профешънъл и плащам 65-за боя и сешоар.  Peace

# 55
  • Мнения: 636
В Сердика видях, че боядисването с ИНОА е 60 лв., това при  Тино, но нямам никакви лични впечатления.

# 56
  • София
  • Мнения: 16 038
В Арлет също работят с Иноа - 60 лв. боядисване.
Имат и Лореал Проф.

# 57
  • Мнения: 1
Искам да се оплача от един фризьорски салон на бул. Дондуков. Намира се точно до спирката на трамваи 20 и 22 за към Халите преди пресечката с ул. Г. Раковски.

Влязох там веднъж и повече няма да стъпя   Naughty  Stop Naughty

Първо ми взеха много пари за едни връхчета, второ фризьорката обсъждаше с другите си колежки клиентите и им се присмиваха - единия бил такъв, другия онакъв. Фризьорката дори не чу какво искам. Не знам какво кръцкаше, но след това ме беше срам да ходя с пусната коса, защото тя просто нямаше никаква форма  newsm45

Повече не повтарям тази грешка  Stop Stop Stop Stop Stop Stop Stop Stop Stop

# 58
  • Мнения: 154
И аз да споделя моя опит с фризьорите тук... особенно с една от тях! Казва се Вили и работи в студио в квартал Белите брези - България и ул. Нишава. Препоръчаха ми я и реших да опитам. Първото впечетление е долу-горе добре изглеждащо студио, има маникюр и козметик. Но ето, че те посреща въпросната Вили. Естествено забавя се с часовете и ако имаш час за 15 часа, сядаш багополучно в 16. Започва да те убеждава, че държи да са й и изпипани клиентите, но тва е само на думи, УВИ . Забавя се защото си клюкари с нейните колежки И СЕ ОТВЛИЧА С ВСЕВЪЗМОЖНИ ДРУГИ НЕщА ОСВЕН КЛИЕНТА. Същото е и докато те подстригва. Да не говорим, че няма ценоразпис и прецянява клиентите, на по-добре изглеждащите повечко парички, бих го преживяла с цената на хуваба прическа, но НЕ, СЛЕД ПОСЕщЕНИЕТО ПРИ НЕЯ МЕ Е СРАМ ДА СЕ ПОКАЖА НА УЛИЦАТА  Tired Tired Tired Сега се чудя дали да не пробвам друг и да се подстрижа късо, защото хубавата ми коса е в нейното кошче  Cry Cry Cry

# 59
  • Мнения: 876
Искам да попитам някой ходил ли е тук http://petkotopurski.com/ и какви са му отзивите? Силвия добра ли е? И как се справя маникюристката също ако имате някаква информация евентуално?   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт