3-годишни момиченца с прашки?

  • 12 607
  • 130
  •   1
Отговори
# 105
Ей........................накъде върви светът??????
Ако това е модерно..........?...............как ще намеря сега прашки за моето дете??????
Лелееее, ами ако не е със прашки.....,о, ужас!!!!    Изостанахме................

# 106
  • Стара Загора
  • Мнения: 72
Ей........................накъде върви светът??????

Ето накъде  Whistling
http://fishki.net/comment.php?id=21852

# 107
  • Мнения: 5 713
Ми не  Rolling Eyes не съм купувала такова бельо/бански и скоро няма да купя. Явно съм назад с материала.

# 108
  • Мнения: 330
Миналата година, когато бяхме на море видях момиченце с прашки и бял панталон. Прашките прозираха през панталона. Грозно ми се видя толкова малко момиченце с прашки. И аз имам дъщеря и не бих и купила скоро прашки. Абсурд!

# 109
  • Мнения: 636
Ние сме с момченца, но при разгащване след игра ни наваля дъжд, получихме цистит. Е, оправихме се, но разголеният кръст определено за мен не е "бабини девитини".
Така е  PeaceАз цял живот съм ходила с гол корем и кръст. Бях на принципа "От студ умри-гъзар бъди" Laughing
Е сега си нося последствията за тая глупост Whistling

# 110
  • Мнения: 1 512
Аз съм консерва в това отношение. Не понасям деца, или по-скоро майките им, които ги обличат по този начин. Не го смятам нито за естетично, нито за удобно, нито за здравословно. В крайна сметка за момиченцата има голям избор от облекла, с които да изглеждат добре, да запазят момичешкия им вид. Не са нужни такива изг*зици.

# 111
  • в Низината
  • Мнения: 705
Странна ми е на мен тази работа с прашките. Като седне в мръсния пясък да си играе или пък на пързалката най- много да си докара тякоя инфекция или да си ожули дупето.
Според мен този тип бельо е за след определена възраст и носи дадено послание /понякога/.

# 112
  • Мнения: 1 299
Стига бе  #Crazy, какви са тия майки... На мен ми се вижда первезно  Sick И после ходи спирай педофилите ...

# 113
  • София
  • Мнения: 1 877

 hahaha

Е, не е истина просто това глобално затопляне до какво води...

# 114
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
На мен ми изглежда странно.Дъщеря ми е на 13 и носи бикини или боксерки.Аз съм на35 и също не нося прашки.Май сме  закъснели. Joy

# 115
  • Мнения: 126
Дъщеря ми ще стане на 3г.след няколко месеца и до сега и през ум не ми е минавало да и купя прашки.Първата причина е ,че не смятам,че ще и е удобно и ще се чувства добре ,а лично аз го смятам за "изгъзица".

# 116
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144

 hahaha

Е, не е истина просто това глобално затопляне до какво води...


Това е страшна смехория - не ми останаха думи  #Crazy Joy

# 117
  • Мнения: 4 555

 hahaha

Е, не е истина просто това глобално затопляне до какво води...


Това е страшна смехория - не ми останаха думи  #Crazy Joy

А как се закрепва? Стискаш го между краката или аз нещо съм пропуснала да забележа  Embarassed

# 118
  • Мнения: 5 622
Стискаш го..ама не с краката си, а с бузите си  Crazy

# 119
  • Мнения: 57
Аз мисля, че е на принципа на "венчетата" за коса, като го разтвориш и пуснеш, пак да се връща в първоначалното си положение,защото иначе, ако трябва да стискаш, ще трябва доста да си си тренирала мускулатурата, там "долу"! Но коя ли ще остане без "гащи"? Кой ли го е измислил - или мъж, който му е писнало да вдига краката на любимите си, за да им свали бельото или жена, която я мързи да си вдига краката, за да си свали бикините?... newsm78
Какво ли не измислят хората, но най-интересното е, че ще има и кой да ги купува, дори може да излезе като мода! Аз не бих си купила, въпреки че нося "прашки"!
А, по темата - аз също не бих купила на дъщеричките си "прашки", докато не станат достатъчно големи за това. Лично аз "прашките" / нар. ги още "стринг", ако не бъркам/ ги свързвам с еротика, съблазън и не мисля, че нещо такова трябва да се облича на малко момиченце, както каза по-горе една майка - това си има някакво послание.
Голямата ми дъщеричка по едно време пожела да й купя такива, понеже виждаше, че аз ги обличам под дънките, кое дете-момиченце не подражава на майка си, но аз й казах, че е още малка. А пък и не виждам как ще ги изтрае, тя също не понася, когато и "влизат" в дупето.
Всяко нещо с времето си! Stop

Общи условия

Активация на акаунт