3-годишни момиченца с прашки?

  • 12 593
  • 130
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 83
Дори не мога да си го представя!  #Crazy

# 16
  • София
  • Мнения: 3 679
Звучи ми абсурдно, като знам, че Таня полудява ако гащите и влязат в дупето и докато не ги извади не си намира место просто, а да не говорим за прашки.

# 17
  • Мнения: 765
Винаги съм искала да използвам този емотикон , най-накрая -  Sick

# 18
  • Мнения: 545
newsm78
Прашките, особено на плажа могат да доведат до замърсяване и инфекции. Влизането на пясък е проблем особено за малките момиченца.
Това е вярно, но при нашия младеж дупето винаги след плаж е пълно с пясък, въпреки дълбоките бански. Иначе като майка на момче не знам каква е модата, но ако имах момиче - докато не започне да си купува сама бельото, не бих й купила прашки.

# 19
  • Мнения: 24 467
Между другото аз за себе си не купувам такъв тип бельо именно поради това, че за мен самата е нехигиенично. Особено прашки и пола- не мога да си представя как ще седна така на стол в кафето /дето преди мен кой знае кой и с какво е сядал/ или дори в колата.

# 20
  • Мнения: 1 426
Ха-ха! Еми то, побъркани хора - дал господ... и сред майките също... горките дечица с прашчиците... още не могат да се озъбят на майките си.

# 21
  • Мнения: 3 034
какво се възмущавате - ами, че аз мойта само я чакам да завърши 2-ра група в детската и я водя да я изрусят, да й пооскубят веждите, че са малко рунтавки  и да й оправят маникюра.....има толкова работа по нея.
а прашките - тях отдавна сме ги купили /и горнище си има, да не й се виждат пришките/...

Последна редакция: ср, 30 май 2007, 12:50 от iviche

# 22
  • Мнения: 1 446
Е то бива , бива простотия , но пък чак толкова........ #Crazy Sick

# 23
  • Мнения: 2 237
Не го разбирам това........На моята не бих купила прашки,гадно е .Но внучката на моята хазайка от 5 годишна до ден днешен (вече  е на 7-8) е с прашки.Хора всякакви.

# 24
  • Мнения: 2 891
Явно, нямат търпение да ги извадят от детския им свят  Thinking

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Не бих обула. Не познавам майки, които да обуват на децата си. Аз купувам гащи, които максимално да прибират и обхващат - някой път като седне разклечено или в пясъчника с рокля/пола... момиченце е, пазя му частите, все пак.
Даже често купувам не бикини, а бебешки памперс гащи голям размер - загащват се най-добре и кръстът никога не е гол, освен това не са изрязани (вж. горната точка)


На мен проблемът ми е, че трудно намирам момичешки боксерки като за 3-годишни. Габа е на 5, ама с нейните 14 кила бельото и още е с почти бебешки размери, а се е запънала, че иска боксерки.
Тук (П-в) във Вис Виталис съм виждала. Можеш да потърсиш в Сф къде се предлагат техни стоки, може би?

# 26
  • Мнения: 2 818
Звучи ми абсурдно, като знам, че Таня полудява ако гащите и влязат в дупето и докато не ги извади не си намира место просто, а да не говорим за прашки.

# 27
  • Мнения: 2 700
Аз явно съм назад и с материала - не съм и чувала, че имало прашки за деца newsm78.
По темата - аз самата не обичам прашки и през акъла не би ми минало да купувам такива на дъщеря ми, поне докато е във възраст, в която аз решавам какво да се купува. Naughty

# 28
  • Мнения: 256
Аз нямам момичета нооо не бих купила прашки ако имах момиченце Naughty.Като порасне то само ще си реши с какво бельо му е удобно.Малеее всички луди не са в лудницата има и на свобода Mr. Green

# 29
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Прашки няма да видят докато не започнат сами да си купуват бельото! Peace

Но пък и не познавам майки, които да обуват на момиченцата си прашки!

Общи условия

Активация на акаунт