Чехлите

  • 2 914
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 544
От цифроманията ли? Мдаа, и аз съм изумена, най-вече от малоумието на тези, които ги купуват...щото били Boss или каквото и да е там... Иначе са хубави, но прекрасни и качествени чехли, както всички знаем, се намират и на съвсем други цени по обикновените магазини...
Peace

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 6 946
Харесаха ми белите на Версаче.
Но не струват 700 лв.

# 17
  • Мнения: 1 165
Чехлите на Zanotti са супер, особено тези с пръстена на палеца.Преди месец бях в Сф и ги пробвах, но явно ми бяха надути краката и на каишката ми стискаше и не посмях да си ги взема.Още ме е яд.Много си ги харесах.
Белите на Версаче също не са лоши.
А относно цените всеки си решава.Аз лично бях готова да ги дам тези пари.

# 18
  • Мнения: 857
Повечето модели ми харесватЦените-не.

# 19
  • Мнения: 3 622
От цифроманията ли? Мдаа, и аз съм изумена, най-вече от малоумието на тези, които ги купуват...щото били Boss или каквото и да е там... Иначе са хубави, но прекрасни и качествени чехли, както всички знаем, се намират и на съвсем други цени по обикновените магазини...
Peace

 Peace Peace Peace

# 20
  • Мнения: 1 975
от изгледа и цената им ли?
 #Crazy изобщо не ми харесват
Да, точно от това! Повечето модели са, откровено казано, грозни,  а цените им са.....

 Peace

# 21
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Бе не са лоши чехльоците, ма то като с гроздето....

# 22
  • Мнения: 332
Да и аз съм изумена от цена им. Shocked
 От моделите харесах това

# 23
  • Мнения: 1 733
Бе не са лоши чехльоците, ма то като с гроздето....
Бе, не е точно с гроздето...Даже хич...

# 24
  • Мнения: 10 758
Повечето модели ми харесватЦените-не.
И на мен.
Баси цените ooooh!

# 25
  • Мнения: 1 616
Харесаха ми само чехлите на Версаче и Джузепе Дзаноти - останалите са кич и цигания! Но не бих си ги купила, защото първо: не обичам равни обувки/чехли/сандали и второ: 600 или 700 лева за чехъл няма да дам! Crossing Arms Ама който има бол пари и му харесват - защо не, да си ги носи със здраве! Hug

# 26
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144


И аз!!!! Наистина много се злоупотребява с цените

# 27
  • Мнения: 3 216
На мен пьк ми харесаха и с удоволствие бих носила такива като тези на Кавали,но на мечешките ми лапи,хич няма да подхождат. ПО-скоро тези кафевите на Бос ще станат на лапичките ми. Аз сьм на мнение,че за легло и обувки трябва да  се гледа не цената ,а качетсвото. Peace

# 28
  • Мнения: 6 155
Има и хубави модели. Но не бих дала такива пари за такива чехли Stop
Не съм почитател на тези, които минават между пръстите. Рядко има хора, на които им отиват такива модели.

# 29
  • Мнения: 5 647

И аз съм изумена.....от цените.

Как пък няма да дам за джапанки 1000 лв.........

Общи условия

Активация на акаунт