Перник - 5

  • 11 172
  • 281
  •   1
Отговори
# 45
  • София/Перник
  • Мнения: 986
Ей, луди, луди жаби  Mr. Green! Стига сте се джанкали бре! Не ви отива  Naughty

Много захладня... омръзна ми да работя вече, но никой не ме пита.
Вие за шиене на гоблени си говорите - това иска зверско търпение, не е за мен. Мама едно време шиеше, сега вече не.

Всъщност някой забелязва ли, че пиша...  Whistling

# 46
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Ей, луди, луди жаби  Mr. Green! Стига сте се джанкали бре! Не ви отива  Naughty

Много захладня... омръзна ми да работя вече, но никой не ме пита.
Вие за шиене на гоблени си говорите - това иска зверско търпение, не е за мен. Мама едно време шиеше, сега вече не.

Всъщност някой забелязва ли, че пиша...  Whistling

Галски, аз забелязвам, че НЕ пишеш, ама карай! Губиш ми се някъде...

# 47
  • Мнения: 589
Леееелеее, ама какво става тук, бе девойки? Тая тема се превърна в бойно поле. Я по-полека, де!
  Аз шия гоблени  Embarassed Билка, преди малко преглеждах вашата темичка и да си призная в сравнение с вас съм начинаеща и с гоблените и с компютъра. По принцип знам и да плета, но предпочитам да го правя през зимата. И там не съм спец, като котката.
Искам да се извиня на перничанки, че заради мен избухна войната(дето казах, че скучая). Всъщност не се изразих правилно. Да се скучае там където расте бебе е невъзможно. Винаги има по нещо изцапано и разхвърляно, а както споделих си имам и хобита. Но понякога на човек му писва едно и също или просто толкова е ядосан, че трябва да смени заниманието, да го удари на мързел или да се поглези по някакъв начин. Е, аз съм в такъв период и ме обхваща депресия, та затова се занимавам с какво ли не, само и само да мисля положително.

# 48
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Искам да се извиня на перничанки, че заради мен избухна войната(дето казах, че скучая). Всъщност не се изразих правилно. Да се скучае там където расте бебе е невъзможно. Винаги има по нещо изцапано и разхвърляно, а както споделих си имам и хобита. Но понякога на човек му писва едно и също или просто толкова е ядосан, че трябва да смени заниманието, да го удари на мързел или да се поглези по някакъв начин. Е, аз съм в такъв период и ме обхваща депресия, та затова се занимавам с какво ли не, само и само да мисля положително.

Това състояние ми е познато. Докато Ивайло беше бебе, особено зимата, само се молех на разни приятелки да ми идват на гости... Дори се сърдех ако някоя от тях имаше ангажимент. И тогава започнах да участвам в разни конкурси /за разнообразие/, но това е друга тема...

П.П. Не се чувствай виновна за нищо!

# 49
  • Перник
  • Мнения: 277
Ами... и аз съм начинаеща - едва ще завършвам втория си гоблен,но искам толкова много да ушия и само да можех по-бързо, щях да го направя.Най-обичам конете и пейзажите - ще ушия де що има гоблени такива.А това въобще не е моя темичка - там има две -три момичета,които са доста в час и то се превръща в един диалог между тях.Нищо лично!   Wink

# 50
  • Мнения: 255
Здравейте, пилета!

Ама какво става тука  Shocked! Нямаше ме половин ден и какво да видя - стрели, изстрели, хладни оръжия  #2gunfire. Дано ви мине бързичко и да се прегърнете братски  Hug.

Гоблени за съжаление не шия - има хора, които ги успокоява, а мен просто ме изнервя.

Аз днес сутринта бях на интервю, ама нещо много малко пари дават и ще се откажа. Имам още време, докато Деян навърши 2 годинки и ще търся нещо друго. Ако пък не намеря - ще си се върна на старата работа.

Милена, ще те затрудни ли да ми пратиш линк къде четеш за фотошопа или са много неща?

# 51
  • Перник
  • Мнения: 277
Здрасти,мила!  Къде си работила преди,а за каква работа беше интервюто?
Знаеш ли,мисля ,че се сещам коя си.Да поздравиш общите ни познати като ги видиш от мен.

# 52
  • Мнения: 3 372
Аз не чета за фотошопа, сама си се уча с пробване Peace Не мога да уча от книги или такива подобни, изнервям се Crazy При мен както се казва неволята учи....като трябва да се направи нещо значи трябва и никой не го интересува можеш ли или не - трябва да можеш Rolling Eyes
Мога да ти потърся уроци Peace
http://uroci.net/
http://www.youngdesigner.info/
http://www.studio-bg.com/
Ето, дано ти е интересно Peace

# 53
  • Мнения: 255
*milenna*, при мен проблемът е, че имам някаква много странна и мижава версия на Фотошопа. Знаеш ли откъде мога да си сваля готина версийка, ама без да плащам, ако може.

Билка, в БТК съм на работа, но не знам дали да се връщам там и сега си търся нещо друго - нали трябва кариера да се гради, няма да сме в застой, я  Laughing.

# 54
  • Мнения: 3 372
Ани, ако искаш мога да ти дам Фотошоп, имам последната версия или да си го изтеглиш от DMCA-removal-from-Google Peace Както ти е по-удобно  bouquet
Ето линк http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=43056
Ще можеш да го видиш като влезеш с потребителското си име /ако нямаш такова трябва да си направиш/ и след това цъкнеш върху линка Wink

# 55
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Ани, ако искаш мога да ти дам Фотошоп, имам последната версия или да си го изтеглиш от DMCA-removal-from-Google Peace Както ти е по-удобно  bouquet

Ще се намеся отново... Доколкото знам в Замунда-та и в другите сайтове за сваляне, същата тази програма търси някакви кодове, които май трудно се намират...

# 56
  • Мнения: 1 608
В един момент прекратих да чета спора. Twisted Evil Безсмислен и глупав, но най-вече ненужен. Naughty Има лични съобщения за това.
Гоблени - да. Плетене - да. Фотошоп, Флаш и др. подобни - непрофесионално. Аутокад и др. подобни - професионално.

# 57
  • Мнения: 255
Съжалявам, че заради мен пак се разрази битка  Cry. Благодаря за замундата   bouquet - сега го тегля, разкарах оная гадна версия.

# 58
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Искам да се извиня на всички, които четят тази тема... Поводът за скандала бе провокиран от Милена, подкрепена от Роксет. Нямам намерение да се впускам в повече спорове с тях. По-умния отстъпва. Смятам да не влизам повече в темата. Беше ми приятно да си "бъбря" с вас, жалко, че не се видяхме на срещата... Радвам се, че се запознах с Галчо. Надявам се някой друг път отново да пием кафе... А ако има някоя от вас желание, ще се видя и с нея. Но няма да дойда на друга форумска среща...

А колкото до Милена и Роксет - пожелавам ви да изпитате радостта от майчинството - със сигурност то ще ви направи по-добри!

# 59
  • Мнения: 1 608
Приемам извинението аз. Нека темата нe се превръща в арена отново. А Мира55, на мен са ми приятни постингите ти, не ни изоставяй. Абсолютно същото важи и за milena и roxet.

Последна редакция: чт, 31 май 2007, 21:23 от =^._.^=

Общи условия

Активация на акаунт