за лакирането...

  • 2 103
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 156
В 90% от случаите-да,но понякога се лакирам в цветове,които просто си пасват

# 17
  • Мнения: 6 155
В повечето случаи - да.
Ако не са в един цвят, то тогава са цветове, които си подхождат взаимно.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 289
Лятото-да,винаги съм с еднакъв лак на краката и ръцете.Но зимата или по хладните месеци лакирам краката с един и си карам с него 1 месец,докато на ръцете им сменям лака всеки ден или през ден,зависи от устойчивостта на самия лак. Grinning

# 19
  • Мнения: 207
Да,винаги ноктите на краката и ръцете са ми лакирани еднакво.
Иначе ми е супер грозно.

 Peace Peace Peace

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 553
В голям замисъл съм какво да отговоря! newsm78 Винаги съм лакирана и на ръцете и на краката .Понякога е с еднакъв лак , друг път , не! И двата варианта ги одобрявам!  Peace

# 21
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Лятото гледам да са в тон. Обикновено си рисувам декорации които са в няколко цвята и невинаги на ръцете и краката е едно и също.
Зимата ако не ме мързи правя декорации на краката, ако ме мързи слагам някакъв траен лак и се съсредоточавам върху ръцете.

# 22
  • Мнения: 3 342
Не. Не робувам на предразсъдъци.
А и ако трябва всеки път, когато лакирам ръцете си, да лакирам и ноктите на краката си или когато ходя на маникюр, да си правя и педикюр, май не трябва да се занимавам с нищо друго  newsm78

# 23
  • Мнения: 2 229
Случва се да съм лакирана еднакво, но по често - не. Но пък винаги се лакирам в розово-лилавата гама или френски, та не мисля, че седи зле.  Crazy

# 24
  • Мнения: 4 629
Не - не ми харесва ноктите и на ръцете и на краката да са в един цвят

# 25
  • Мнения: 5 299
Никога не са еднакви. Лакирвам си краката 1 път в месеца, а на ръцете сменям всяка седмица. Wink

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Много рядко са еднакви.

# 27
  • Мнения: 12 821
Не, не държа да са еднакви. Не виждам смисъл в това, а и на ръцете сменям лака доста по-често, както са писали и другите. И при мен обикновено на ръцете са по-неутрални цветове, за да могат да се съчетават с повече дрехи

# 28
  • Мнения: 2 673
краката винаги лакирани,
на ръцете - само заздравител

# 29
  • Мнения: 2 849
Предпочитам  да са еднакъв цвят . Wink

Общи условия

Активация на акаунт