Raxevsky

  • 16 229
  • 116
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 268
В Манго наистина са ужасни продавачките,за въпросния магазин не знам,не съм го посещавала.Аз не обичам в магазин да ми се натрапва продавачката,много е досадно.Като си търся нещо обикалям точно определени магазини.Сега много ми е харесал Orsay на Витошка.Предимно дънки си купувам от там.Много са любезни момичетата.

# 61
  • Мнения: 4 202
В Манго понякога дразнят девойките, които са на пробните, но в повечето случаи не се забелязват.

А преди малко в един магазин продавачката имаше на гости някаква дето се мислеше за астроложка и правеше анализ на зодиите, ама до мойта зодия не можах да се замотая в магазина  Crazy

# 62
  • Мнения: 1 318
В Манго наистина са ужасни продавачките,за въпросния магазин не знам,не съм го посещавала.Аз не обичам в магазин да ми се натрапва продавачката,много е досадно.Като си търся нещо обикалям точно определени магазини.Сега много ми е харесал Orsay на Витошка.Предимно дънки си купувам от там.Много са любезни момичетата.

И аз съм доволна от тях - купих си много хубави ризки за работа на прилични цени. А обслужването е много добро!

# 63
  • Мнения: 2 039
Като гледам, че пишете за Манго и не мога да се стърпя. Първо-това вече е място за боклуци, съшити от евтини, безумни материи. Второ, продавачките тук, във Варна са нагли, нехайни, надменни  ooooh! Изключение правят 2 на горния етаж. Направо не мога да повярвам кой ги е наел тези момичета и на какво отгоре това самочувствие  Crazy Принципно съм много лъчезарен и любезен човек, когато с мен се отнасят така. Но когато някоя продавачка си позволява да се държи неподходящо за професията си, направо откачам  Twisted Evil

# 64
  • Мнения: 1 317
По темата - дойде ми на гости една приятелка американка за 1 месец. Каза, че нещото, което я дразни най-много тук са безумно досадните продавачки, който се лепват за нея. Те и мен ме дразнят такива супер учтиви и престорени - като почнат да вадят, да показват, да предлагат до безкрай...
И като кажеш "мерси, само разглеждам" са много сърдити. Че да не съм ги карала да вадят половината си дрехи да ми ги показват!

# 65
  • Мнения: 7 186
По въпроса за отношението, от Пловдив съм както забелязвате от профила ми.

Влизам в магазин на Главната, не от най- елитните, средна ръка общо взето, заварвам вътре двете "Консултантки" в меко казано неадекватна ситуация, едната четеше вестник, другата си лакираше ноктите.
Казвам "Добър ден", няма отговор. Запътвам се директно към дрешка, която ми е направила впечатление още отвън /имаше същия модел на витрината/. Питам - Интересува ме тази дреха дали я имате в друг цвят или е само в черно?
Над вестника ме поглеждат две очи, преценяват ме от глава до пети и следва отговор:
-Така като ви гледам не можете да си го позволите, така че е безмислено да ви отговарям!
Да отбележа че бях с дънки, спортни обувки и блуза.
Разбира се я попитах, какъв документ очаква да и покажа, за да получа отговор на въпроса си!
Отговор: Хайде сега, няма да се заяждаме.

Отказах се да се разправям с тях, какво да им обяснявам, целия ми трудов стаж е бил свързан по някакъв начин с контакти с клиенти, доставчици, партньори, не мога дори да си представя, как щях да излетя от работа, ако си позволя и 10% само от тяхното поведение.

Абе, думи нямам, очевидно не е само в супер скъпите бутици така.

Лелее, ти ме уби направо Shocked
В кой магазин се случват тези хубави преживявания, ако не е тайна? Grinning

# 66
ДАМИ,МНОГО СЪМ ДОВОЛНА ОТ АУТЛЕТА НА РАКСЕВСКИ В ПЛОВДИВ.МАГАЗИНЪТ СЕ КАЗВА R OUTLET И ЦЕНИТЕ СА  ТРИ ПЪТИ ПО НИСКИ ОТ СОФИЯ . КОЛЕКЦИЯТА Е МИНАЛОГОДИШНАТА , НО СИ ЗАСЛУЖАВА НАИСТИНА.ОТ МОДЕЛИТЕ НЯМАТ ВСИЧКИ НОМЕРА И ЗАТОВА ПРЕПОРЪЧВАМ ВИ ПОВЕЧКО ДА СЕ ПОРОВИТЕ.

# 67
  • Мнения: 4 202
ДАМИ,МНОГО СЪМ ДОВОЛНА ОТ АУТЛЕТА НА РАКСЕВСКИ В ПЛОВДИВ.МАГАЗИНЪТ СЕ КАЗВА R OUTLET И ЦЕНИТЕ СА  ТРИ ПЪТИ ПО НИСКИ ОТ СОФИЯ . КОЛЕКЦИЯТА Е МИНАЛОГОДИШНАТА , НО СИ ЗАСЛУЖАВА НАИСТИНА.ОТ МОДЕЛИТЕ НЯМАТ ВСИЧКИ НОМЕРА И ЗАТОВА ПРЕПОРЪЧВАМ ВИ ПОВЕЧКО ДА СЕ ПОРОВИТЕ.


А искат ли пари, за да пробваш?

# 68
  • Мнения: 5 370
Ха ха ха-само вижте датата на регистрация на ЕЙМС. Laughing
Явно някой е докладвал на управата . Mr. Green

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Аз по-принцип преди харесвах Манго и съм ходила специално до София да си пазарувам от някои магазини /вкл. и от Манго/, но в последно време съм малко раочарована!
Преди месец в Германия, посетих един търговски център и да ви споделя....Всички клиенти мереха като за последно и си оставяха дрехите в съблекалните, ама купища ви казвам! 2-3 момичета ходеха и ги прибираха с едни колички, но си бяха усмихнати и любезни!

А къде се намира АУТЛЕТА НА РАКСЕВСКИ В ПЛОВДИВ?!

# 70
  • Мнения: 150
Аз по-принцип преди харесвах Манго и съм ходила специално до София да си пазарувам от някои магазини /вкл. и от Манго/, но в последно време съм малко раочарована!
Преди месец в Германия, посетих един търговски център и да ви споделя....Всички клиенти мереха като за последно и си оставяха дрехите в съблекалните, ама купища ви казвам! 2-3 момичета ходеха и ги прибираха с едни колички, но си бяха усмихнати и любезни!

А къде се намира АУТЛЕТА НА РАКСЕВСКИ В ПЛОВДИВ?!
Ами то и аз това попитах на няколко места тук - ама нейси - кой ти казва.

# 71
  • Мнения: 150
ДАМИ,МНОГО СЪМ ДОВОЛНА ОТ АУТЛЕТА НА РАКСЕВСКИ В ПЛОВДИВ.МАГАЗИНЪТ СЕ КАЗВА R OUTLET И ЦЕНИТЕ СА  ТРИ ПЪТИ ПО НИСКИ ОТ СОФИЯ . КОЛЕКЦИЯТА Е МИНАЛОГОДИШНАТА , НО СИ ЗАСЛУЖАВА НАИСТИНА.ОТ МОДЕЛИТЕ НЯМАТ ВСИЧКИ НОМЕРА И ЗАТОВА ПРЕПОРЪЧВАМ ВИ ПОВЕЧКО ДА СЕ ПОРОВИТЕ.

Благодаря за информацията, ама кажи ни къде е този аутлет де. И ако можеш - пиши с малки букви - иначе е дразнещо.

# 72
летиция,аутлета на раксевски в пловдив се намира на ул.г.бенковски  7 това е втората пресечка на главната след халите в посока река марица залепен е за бар макалали

# 73
  • Мнения: 150
Много си мила Еймс, благодаря. Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 150
ИИИИ - посетих го най-накрая аутлета на Раксевски. Относно обслужването - намирам го за перфектно, щом като мъжът / да-мъж/, който ме обслужи дори ме посъветва как да пера вълненото сако, което гледах, за да не се свива. И ценита са супер - купих си илетка и рокля. Довоооолна съъъъъм!

Общи условия

Активация на акаунт