Интелектуална изневяра или...

  • 3 476
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 216
Изпълнявам си обещанието.
Днес се видях с приятеля ми. Пихме кафе. Зарадвах се да го видя на "живо". Но не подхванахме някоя "по-гореща" тема. Говорихме си за настоящето, за децата и работата си. Срещата продължи около час. Доволна съм. Беше ми хубаво. По същия начин бих се видяла и с приятелка.
За протокола - на раздяла той ме целуна по бузата. Само толкова. Нищо по-интимно! На мен това ми стига. Доколкото усещам, на него също. Ами това е.
Благодаря на всички за съветите и подкрепата.
  bouquet

# 46
Изпълнявам си обещанието.
Днес се видях с приятеля ми. Пихме кафе. Зарадвах се да го видя на "живо". Но не подхванахме някоя "по-гореща" тема. Говорихме си за настоящето, за децата и работата си. Срещата продължи около час. Доволна съм. Беше ми хубаво. По същия начин бих се видяла и с приятелка.
За протокола - на раздяла той ме целуна по бузата. Само толкова. Нищо по-интимно! На мен това ми стига. Доколкото усещам, на него също. Ами това е.
Благодаря на всички за съветите и подкрепата.

Наистина ли само това се случи? И наистина ли си сигурна, че ти стига (и че и на него му стига). Не знам защо някакво друго усещане ме лъхва от думите ти  newsm78

# 47
  • Мнения: 1 250
Тук-там срещнах мнения от рода на: съобрази се с мнението на мъжа ти, ако съпругата му не е съгласна...ССФ не може явно да приеме, че ние, хората, имаме нужда, освен от любовници, и от приятели. Няма нищо по-хубаво от това, мъжът ти да съчетава в себе си и любовника и приятеля, но няма и нищо лошо в това да имаш приятел, пък бил той и от срещуположния пол.

# 48
  • Мнения: 1 336
Тези заигравки са опасни. Това, че ти не мислиш за цуни-гуни, не означава, че и той не мисли, все едно какво казва. Не ми се вярва, че си говорите за секс и отсреща си имаш евнух...
Постави се на мястото на мъжа си. Представи си, че той усилено си чати и разменя мейли с първата си любов и й споделя интимни подробности. Да, секс между тях няма - и какво от това. Има и по-болезнена изневяра от физическия акт на начесване...
Съгласна съм на 100% ! Това си е чиста духовна изневяра, която мен би ме нарила повече от еднократен секс по време на комадировка!
Този филм с приятелството вече го гледах  Wink аз се омъжих за най-добрия си приятел  Joy  и двамата прекъснахме доста дълги връзки докато си споделяхме от кафе на кафе и се чудехме колко се разбираме, а половинките ни не  Wink

# 49
  • Мнения: 3 715
Ми хубаво де, като има тема, в която се говори за това как мъжа споделя с някоя бивша подобни интимни неща и все си чати с нея, всички оплюват мъжа. Пък сега какво стана?

Общи условия

Активация на акаунт