Ефикасен препарат за стъклокерамичен плот?

  • 3 239
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 155
Сано  Peace
Но има и по-добри също специализирани - примерно, преди време бяхме взимали едни влажни кърпички (15 бр. в пакета бяха май повече от 5 лв.).

# 16
  • Мнения: 326
Кажете с какво да почистя плота-остават едни лъскави синкаво-виолетови петна,с какъвто и препарат да съм почиствала.Не е мазно или мръсно,просто стои на петна.Ще съм благодарна,ако ми помогнете.
Снощи го почистих без усилие с пастата на Дионис. Останах втрещена от ефекта. Вече писах за това в другите две теми за препаратите на Дионис. Успех  newsm10

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
На моя пък има едно-две петна от капки...и то не кой знае какво, а просто пръски от подсолена вода Shocked Търках, търках, с к'во ли не - абе сякаш в стъклото са проникнали тия гадини - нямат измиване Shocked Отгоре като пипнеш - гладко е, няма нищо засъхнало. Ама петното си седи...Не знам просто...

# 18
  • Мнения: 689
На моя пък има едно-две петна от капки...и то не кой знае какво, а просто пръски от подсолена вода Shocked Търках, търках, с к'во ли не - абе сякаш в стъклото са проникнали тия гадини - нямат измиване Shocked Отгоре като пипнеш - гладко е, няма нищо засъхнало. Ама петното си седи...Не знам просто...
И при мен така. Незнам какво да ги правя тези петънца. Ако някой знае как се чистят да сподели Praynig

# 19
  • София
  • Мнения: 430
С тези плотове трябва да се внимава - захар, сол нищо не трябва да попада върху тях докато са топли - петната са неизбежни и за съаление вечни   Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 4 306
Аз чистя с Cif белия, а въпросните капки с препарат за стъкла.
Някой в Пловдив да каже от къде може да се купи специалното ножче за изстъргване?

# 21
  • Мнения: 689
Знам, че такива ножчета при нас продават в Технополис, но незнам в Пловдив как е.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 571
В Практикер също има

# 23
  • Мнения: 326
Кажете с какво да почистя плота-остават едни лъскави синкаво-виолетови петна,с какъвто и препарат да съм почиствала.Не е мазно или мръсно,просто стои на петна.Ще съм благодарна,ако ми помогнете.

Пастата на Дионис.
Много помага. Има цяла такава тема тук: "Най-после да си намеря свестни препарати за чистене".
Разгледай я.  Peace

# 24
  • Мнения: 72
Преди ползвах Фрош,но след като открих на доктор Бекман не бих го заменила

# 25
  • Мнения: 1 205
И аз съм много доволна от препарата на Сано за стъклокерамичен плот. Peace

И аз ползвам него.

# 26
  • София
  • Мнения: 375
И аз мия със Сано, но съм решила да пробвам с Фрош, понеже съм много доволна от миенето на стъклата с него

Общи условия

Активация на акаунт