Кой е с предимство?

  • 1 717
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 11 340
С предимство съм аз.  Mr. Green Ако аз не искам, а той иска- няма какво да го обсъждаме, нищо няма да правим. Щом не искам, значи си имам причина. Ако аз искам, а той не.. хм... няма такъв филм.

И при нас е така. Peace

# 16
  • Мнения: 2 792
 Темата е безсмислена, не съм срещала до сега мъж, който да отказва предложен секс, може да се забави с Да-то, ако е дълбоко заспал, но да откаже  Naughty

# 17
  • Мнения: 3 423
Малко ме е яд, ама напоследък
детето ни е с предимство!
И изобщо не ни пита, дали искаме.

# 18
  • Мнения: 4 585
За съжаление и при нас е така.
Не помагат нито теглича, нито синята лампа, нито сирената.
Не си спомням да съм отказвал.
Случвало се е да се правя на ударен.

Един мой познат, зевзек  беше закупил с кашони плътни бикини, бели
и ги продаваше на пазара, но вече с щамповани пътни знаци.
Всички вървяха:
- Улица без изход
- Препоръчителна скорост
- Насрещния е с предимство
- Спирането забранено

# 19
  • Мнения: 1 100
Една птичка пролет не прави. На който му се прави секс, да прави, но поне да не навлиза в личното пространство на нежелаещия.  Twisted Evil

# 20
  • Мнения: 4 447
Една птичка пролет не прави. На който му се прави секс, да прави, но поне да не навлиза в личното пространство на нежелаещия.  Twisted Evil

Е, хайде сега, на ръчна ли ще го оставиш  Shocked

# 21
  • Мнения: 3 153
Аз съм с предимство! Омръзнало ми е цял живот да слушам притчата за това, че "като с пръст почешеш ухото, на кое му е по-приятно-на пръста или на ухото?!?!" ...............щом е така-какво значение има какво мисли "пръста", щом само на "ухото" му е гот Mr. Green Mr. Green Whistling

# 22
  • Мнения: 2 407
Мислия ,че трябва да е взаймно!

# 23
  • Мнения: 4 555
Според мен нежелаещият има предимство.
Не само защото е тъпо да правиш секс без желание, но и защото е не по-малко тъпо да правиш секс с човек, който няма желание. Т.е. и за двамата е кофти.
Аз поне не приемам секса като чисто механично действие и ако не виждам желание от отсрещната страна, няма да ми е особен кеф.

# 24
  • Мнения: 603
На нерегулирано кръстовище е този от дясно... Crazy

Сега сериозно - ами аз, кой друг. Какво ще направи като стисна кълките и ме "заболи глава"  Whistling

# 25
  • Мнения: 843
Малко ме е яд, ама напоследък
детето ни е с предимство!
И изобщо не ни пита, дали искаме.

  Това си е проблем.. Детето като   не иска  "нани" -  и ние така.  Чакаме  и се облизваме.    Често някой пада в боя / заспива/    Няма да му извадим очите за  това, разбира  се.  В тази ситуация допускам , мъжът МИ  да нарежда : " майка ти" и прочие.     
  И Майка МУ... по принцип.   Щото ситуацията си е е..такована от всякъде.

    съвет / не , че някой го търси/      Има и други прекрасни моменти... ми уловете ги.

# 26
  • Мнения: 1 100
Една птичка пролет не прави. На който му се прави секс, да прави, но поне да не навлиза в личното пространство на нежелаещия.  Twisted Evil

Е, хайде сега, на ръчна ли ще го оставиш  Shocked

Ръчната не е единствената алтернатива.  Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 4 966
Този ,който иска!

# 28
  • Мнения: 6 993
Абе колкото и да отказвам, в 90 процента от случаите не ми се получава  Mr. Green. Останалите 10 обикновено съм заспала и той като почне да целува, аз казвам нщо от рода на "Ама аз спя, остави ме на мира". Той знае, че моят 12-14 часов сън е свещен и рядко настоява. Така че обикновено искащият е с предимство.

# 29
  • Мнения: 677
Много ясно, че отказващият е с предимство! Другото е подсъдно  #Cussing out
Не се сещам да съм отказвал, а и не съм настоявал след отказ, все пак има и алтернативни форми..

Общи условия

Активация на акаунт