Закъснение и отрицателен тест

  • 4 093
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Съжалявам Sad Hug

# 16
  • Мнения: 410
Вече 3 дни ми закъснява.В понеделник си направих тест, но беше отрицателен.Незнам дали си внушавам, но ми се гади, дори на прибиране от вилата в петък след завоите повръщах.Все ми се спи Rolling Eyes
Според вас дали е възможно да съм бременна?По принцип се пазим, ама....след теста бях разочарована.
Уфф, объркана съм.
zdravei na men mi zakasnya 8 dni i pak beshe otricatelen taka che ne se otkazvai  smile3503 smile3503 gadnoto e che se nadyavash

# 17
  • Мнения: 9 094
Ти не четеш ли развитието на на проблема newsm78

Пиши на кирилица Simple Smile

# 18
  • Мнения: 410
Вече 3 дни ми закъснява.В понеделник си направих тест, но беше отрицателен.Незнам дали си внушавам, но ми се гади, дори на прибиране от вилата в петък след завоите повръщах.Все ми се спи Rolling Eyes
Според вас дали е възможно да съм бременна?По принцип се пазим, ама....след теста бях разочарована.
Уфф, объркана съм.
zdravei kote,na men mi se sluchi sastoto no s taya razlika che mi zakasnya 9 dni i taka se nadyavah da ima neshto no uvi  Cry.uspeh za driugia pat baby_neutral

# 19
  • Мнения: 256
Абе и на мен този месец ми закъсня цели 5 дена.Правих си три теста и все отрицателни.Накрая на 5-я ден вечерта  ми дойде за мое най-голямо съжаление.Докато я нямяше лелката все се надявх че може да не са верни тестовете ама уви.

# 20
  • Мнения: 10
здравейте, много съм объркана! имам закъснение с 5 дни, но моя цикъл е ужасно нередовен и няма как да разбера дали съм бременна. имам отрицателен тест Sad, но пък имам някакви болки в кръста, изпитвам ужасен глад и ми е обострено обонянието. не искам да си правя още кръвен тест, малко съм суеверна... newsm78. ааааа, забравих да ви кажа че пих дуфастон, за да си регулирам цикъла, но вече 4 ден след него не ми идва. Какво мислите вие?

# 21
  • Мнения: 304
здравейте, много съм объркана! имам закъснение с 5 дни, но моя цикъл е ужасно нередовен и няма как да разбера дали съм бременна. имам отрицателен тест Sad, но пък имам някакви болки в кръста, изпитвам ужасен глад и ми е обострено обонянието. не искам да си правя още кръвен тест, малко съм суеверна... newsm78. ааааа, забравих да ви кажа че пих дуфастон, за да си регулирам цикъла, но вече 4 ден след него не ми идва. Какво мислите вие?
Не разбирам какво общо има суеверието и кръвния тест  Thinking Ако не иска6 да прави6 кръвен направи си уринен тест но изчакай поне о6те 2-3 дни Дано да е беб4е  Praynig

# 22
  • Мнения: 3 453
Да, Дуфастона често прави такива номера! Изчакай още два дни и, ако все още не ти е дошъл цикъла, запиши си час за преглед!
Успех!  bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 1 946
имам някакви болки в кръста, изпитвам ужасен глад и ми е обострено обонянието.
Според мен е много рано, ако е бременност, за ужасен глад и болки в кръста. Стискам палци да е това, което искаш!  Praynig

ПиНтИшПуНтА, много съжалявам за разочарованието. Предполагам е от времето, защото и на мен ми закъсня с 2 дни, но пък аз и нищо не очаквах, та не съм се вълнувала.
След като в крайна сметка се оказа, че желаеш бебе, защо не опитате отново с мъжа си, този път без да се пазите? УСПЕХ!

Общи условия

Активация на акаунт