Какво почерпихте екипа, който ви изражда?

  • 4 328
  • 97
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 469
Веднага след като родих мъжа ми донесе торта,кола,сок,бонбони,кафе и соленки за екипа.Отделно за доктора имаше торбичка.
На изписването цветя и бонбони.
Много сме им благодарни за вниманието и отзивчивостта.Напълно си заслужиха почерпката.

# 16
  • Мнения: 2 849
Веднага след раждането таткото донесе всичко за екипа .Алкохол ,бонбони ,плодове,кафе,ядки .

# 17
  • Мнения: 61
Много благодаря на всички, които споделиха! Всяка идея ми е от полза!  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 209
Бонбони и уиски. Аз с един куршум два заека Crazy - почерпих хем, че ни изписват, хем че рожден ден имам.

# 19
  • Мнения: 5 393
На изписването мъжа ми донесе бонбони, уиски и цветя.

# 20
  • Мнения: 274
Таткото се беше погрижил-бонбони, алкохоли, цветя и почерпка в пликче Crazy

# 21
  • София
  • Мнения: 4 294
На изписването мъжа ми донесе бонбони, уиски и цветя.
И ние така  Peace

# 22
  • Мнения: 174
Веднага след раждането таткото донесе всичко за екипа .Алкохол ,бонбони ,плодове,кафе,ядки .
И ние така а на изписването само бонбони и цветя за акушерката която се грижи за бебчетата

# 23
  • Мнения: 2 122
Веднага след като пуснаха мъжа ми при мен го накарах да вземе на екипа торта, сокове и шоколадови бонбони, на изписването- само саксийно цвете на акушерката, която ни обличаше- раждах в частна клиника и си платих за грижите   bowuu

# 24
  • Мнения: 24 467
Кутия с бонбони- напълно достатъчно.

# 25
  • Мнения: 1 233
В деня на изписването черпихме. Много неща бях - вина, уиски, пита,мезета, торта, сладки,ядки,безалкохолно,сокове - абе бяха се оляли нашите направо.

# 26
  • Мнения: 4 546
Не съм чувала и в чужбина да се носят почерпки на лекарите, още повече алкохол.
там доколкото съм чувала, е забранено и лекарят като нищо може да си изгуби работата

# 27
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Не съм чувала и в чужбина да се носят почерпки на лекарите, още повече алкохол.
там доколкото съм чувала, е забранено и лекарят като нищо може да си изгуби работата

Ами аз си мисля, че нашата традиция е доста пресилена.
Тези лекари са дали Хипократова клетва, вършат си работата. Трябва да усмихнати и с добро отношение. А ние тук едва ли не им благодарим, че са ни изродили - ами нали това им е работата!
Какво пък остава с плащането на ръка, толкова съм против - но тава е друга тема.
С акушерката, която ме изражда ( доста младичка и мила ) в деня на изписването се снимахме аз, бебо, мъжа ми и тя.
Благодарих на всички и си заминахме.

# 28
  • Мнения: 576
Аз си платих секциото.
Иначе бонбони и цветя

# 29
  • Мнения: 620
Не съм чувала и в чужбина да се носят почерпки на лекарите, още повече алкохол.
там доколкото съм чувала, е забранено и лекарят като нищо може да си изгуби работата

Ами аз си мисля, че нашата традиция е доста пресилена.
Тези лекари са дали Хипократова клетва, вършат си работата. Трябва да усмихнати и с добро отношение. А ние тук едва ли не им благодарим, че са ни изродили - ами нали това им е работата!

Работата е там, че на нашия медицински персонал му се плаща много малко, за разлика от този, в чужбина. Повярвайте, всяка почерпка е добре дошла за хората, които цяло денонощие прекарват на работа грижейки се за човешки живот, често пъти спасявайки го, а след това се пибират вкъщи, където се чудят как да нахранят семейството си и да избутат до края на месеца. Разбира се това им е работата и трябва да я вършат съвестно и в никакъв случай да не изискват и да не намекват за подаръци за свършена такава. Но, ако човек изпитва благодарност и ска да я изрази по някакъв начин - защо не!

Общи условия

Активация на акаунт