Мъжо ви питал ли ви е за.....

  • 10 195
  • 185
  •   1
Отговори
# 105
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
не ме е питъл,но аз си казах сама  Mr. Green

# 106
  • Мнения: 663
Аз си признах ,че ми е първия Embarassed Mr. Green

# 107
  • Мнения: 3 929
Пита ме, още докато бяхме гаджета. Мисля, че му казах истината, няма защо да го лъжа. А вече и аз самата не помня с колко съм била. След толкова години...

# 108
  • Мнения: 4 965
Не ме е питал. Не съм му казвала, но знае, че е имало и други преди него  Twisted Evil.
Аз съм го питала - каза си всичко  Mr. Green.

# 109
  • Мнения: 1 446
Ами точна бройка - не. Аз имам лош опит с един бивш ревнивец, дето ми извади душата, след като ми разбра бройката. Не че е била голяма, ама за него било нормално един, максимум двама.  Laughing Сигурно е трябвало да тресна класическото "Скъпи, ти си ми вторият!" Joy
Горкичкият, имаше голям проблем, че не изпитвам грам чувство на вина за поведението си.  Laughing

С любимият сме си говорили за бивши, разказвали сме си интимни подробности, случки, но за бройките нито питам, нито отговарям.

 А една моя приятелка казва, че ако бройката на жената е под 50, значи не била истинска жена! М-да по тази логика, с първите 10 я брой девица   Mr. Green

# 110
  • София
  • Мнения: 3 123
Не ме е питал,сам разбра че ми е първия


  и при нас е тъй. Grinning

# 111
  • Мнения: 24 467
Че защо да ме пита? Аз сама си казвам.

# 112
  • Мнения: 2 039
Говорили сме за това,казвала съм му,че що да го лъжа  newsm78

# 113
  • Мнения: 399
Пита ме...още си ги броя,та не съм му отговорила!  Joy Шегувам се!
Не ме е питал.Незнам защо.Предполагам,че няма да му стане много готино от отговора ми и за това не ме пита!Това е и моята причина да не му задавам същия въпрос.
Но съм забелязала,че се нерви от бившите ми любови от презокеанския ми престой!  Rolling Eyes

# 114
  • Мнения: 1 568
Не,мисля че това е тъп въпрос,а на тъп въпрос-тъп отговор!

# 115
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Да питал ме е ,казах му истината

# 116
  • Мнения: 191
Ами питал ме е .....ама да не съм луда да му кажа  Stop
Не  е здравословно за него да знае.
Иначе аз неговите ги знам, всичко си ми каза Mr. Green
newsm48

# 117
  • Мнения: 23 232
Питал ме е разбира се, аз него също  Mr. Green Не бих го нарекла невъзпитание,а просто любопитство Laughing
Казах му истината. Peace

# 118
  • Мнения: 921
Вече не си спомням дали някой някого е питал, но с течение на годините всеки от нас е споделил за предишните си връзки или поне за тези, които са имали значение за него.
За останалите - кой да ги помни.... Joy Joy Joy

# 119
Не не ме е питал.Но ние сме си разказали връзките един на друг.Мисля ,че това няма значение след като сме заедно щастливи.А пък и той ми е първия Embarassed и си го знае от самото начало Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт