Мъжо ви питал ли ви е за.....

  • 10 127
  • 185
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 161
Ами питал ме е .....ама да не съм луда да му кажа  Stop
Не  е здравословно за него да знае.
Иначе аз неговите ги знам, всичко си ми каза Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 817
Na tozi i drugi podobni vzprosi otgovarjam s usmivka i kazvam, 4e ne sum neopitna, za6toto za nego sum se pazila. Ina4e toi e vijdal moi snimki s vsi4ki biv6i, no ne se drazni. Osven, kogato si ob6tuvam s tjah  Mr. Green i toi razbere...

# 17
  • Мнения: 25 620
Не, не ме е питал. Даже ми беше заявил, че изобщо не го интересуват нито бройка, нито подробности. С годините осъзнах, че е бил много прав.   Wink Laughing

# 18
  • Мнения: 884
Знаем си бройките, но не помня кой кого пръв е попитал, освен това градът е малък и бившите ,които все още са ни съграждани, си ги знаем. Не мисля , че такъв тип разговори, особено между съпрузи от 11 години, са признак за лошо възпитание!

# 19
  • Мнения: 750
явно жените сме по любопитни-и аз съм питала,но той мене не,а и не се натискам да го прави.даже като тръгна да казвам нещо за някой бивш,ме слуша с половин ухо.май не им е много приятно,така че добре си направила че си му спестила бройката,особено ако е голяма. Peace
Бе за мен не е голяма....ама повлияла се от неговият отговор,който ме изненада Shocked,реших,4е и моята бройка трябва да е някъде там! Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 3 421
 Не ме е питал и аз него не съм го питала! Е, поназнайваме някои неща, но разбрани така между другото.
 Мисля, че така ни е по-добре.

# 21
  • Мнения: 14 654
Пошегувах се за възпитанието Simple Smile Мен не ме интересува колко сексуални партньорки е имал съпругът ми, не съм го питала никога, той мен също, вярвам, че и него не го вълнува този въпрос Simple Smile

# 22
  • Мнения: 251
Не ме е питал специално, но сме говорили.  Аз съм му казала истината, сигурна съм, че и той на мен. Нищо лошо не виждам в това.

 newsm10

# 23
  • Мнения: 589
Не сме се разпитвали,стана от самосебе си в хода на опознаването ни...Никога не ми е било важно какво е било преди мен,а какво е с мен Laughing

# 24
  • Мнения: 226
Не ме е питал. Каза че за него няма значение преди а сега.
А той горкия всичко си казва и без да го питам. Изобщо за нищо не може до си мълчи  Grinning

# 25
  • Мнения: 2 723
Не ме е питал,но сме говорили на тази тема.

И ние така

# 26
  • Мнения: 5 103
Не ме е питал,но сме говорили на тази тема.

И ние така
Peace

# 27
  • Мнения: X
Не ,не ме е питал и аз не съм го питала.Ставало е въпрос ,но из между другото.Понякога той сам си разказва.Аз- никога! Mr. GreenАйде, нЕма нужда да ми знае и майчиното мляко!
Даже познавам някои от бройките му. Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 587
Не ме е питал,ама аз пък питах и той каза че не може да брой до толкова и приключихме темата  Grinning

# 29
  • Мнения: 4 841
Не сме се питали специално, но в процеса на опознаване и двамата си изпяхме и майчиното мляко . Не мисля, че е изиграло някаква специална роля, защото и за двамата е втори брак и беше важно да решим как ще я караме оттук насетне, а не какви сме ги вършили преди.
Да ви кажа, не се изкуших нито за миг да намаля бройката. В крайна сметка трябва да се приемаме такива, каквито сме. Пък и нали знаете - жена без минало и бъж без бъдеще ... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт