А я пък аз друго преброяване

  • 3 165
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 880
Цитат на: arrows
Геройски иzдържа цялото ми 15 часово раждане и даже пъпната връв преряzа...а уж се гласеше да припада... #Silly


А моят от самото начало се пазареше, че ще присъства, но накрая ако може да не го карат да реже пъпната връв, че то било жива плът и щяло да му стане лошо като я реже:lol: . Много ми стана смешно после като го пита акушерката- искаш ли да я прережеш- и той като подскочи едно такова нетърпеливо и гордо, не може да свари да хване ножицата, че да не го изпревари някой Laughing  Laughing

# 16
Моя не пожела. Аз раждах в БГ, но той можеше да присъства.
Каза, че щяло да го е срам ако припадне и затова вися отвън.

# 17
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Цитат на: *Biba*

А моят от самото начало се пазареше, че ще присъства, но накрая ако може да не го карат да реже пъпната връв, че то било жива плът и щяло да му стане лошо като я реже:lol: . Много ми стана смешно после като го пита акушерката- искаш ли да я прережеш- и той като подскочи едно такова нетърпеливо и гордо, не може да свари да хване ножицата, че да не го изпревари някой Laughing  Laughing

Хахахахахахах, сладур!

# 18
  • Мнения: 444
Нашият татко присъства и в България на естественото раждане и тук на двете секцио.Само че той е лекар, така че не му беше трудно да понесе гледката, дори не беше притеснен за положението ми по време на ражданията.

# 19
  • Мнения: 3 880
Цитат на: pepelyashka
Цитат на: *Biba*


Aaaa, е това вече е друга работа Laughing , ама пак бързо се усети ти Wink  Wink

 Laughing  Та я кажи накрая какво станало с руснака дето звънял през 5 мин. в родилна? Извинявай, но прочетох в дир-а отговора ти по подобна тема и си представих как онзи звъни и ако е била баба  Klein на смяна как ли го е пръждосала...


Баба ти Klein беше чак на следващият ден на смяна (ураааааа  #Milti  голям късмет изкарах) Аз се случих в началото на Беер, а после на Сьорине Клугман-много мило момиче обаче и тя не издържа накрая и му тегли една майна на пияният руснак Laughing . поне тя го определи като такъв по говора (ами то такова напрежение- как да не си пийне човека в къщи за успокоение:evil: ). Тя горката бягаше между двете зали с две родилки пък онзи звънеше през 5 мин, а майката на рускинята звънеше в промеждутъците, та си представяй какво беше. Накрая им забрани да се обаждат изобщо през следващите 4 часа. "Драмата" се разиграваше преди обяд, а после чух, че тя родила към 18 часа, та ако татито до това време е вдигал чашката за успокоение на нервите, незнам дали е дочакал новината:lol:
Та между другото да ти пожелая да не ти се случи Кляйн, ама и тя да е пак ще изкара бебето, само дето си мисля, че ако тя ми беше акушерка изобщо нямаше да имам такъв романтичен спомен от раждането си, просто погледа й не ми се връзва с останалият пейзаж, а и е някак абсолютна противоположност на останалите акушерки, ама да е жива и здрава Laughing

# 20
  • Мнения: 4 244
Лошо, много лошо Пепеляшке.
Пак се изложи.
 Wink Ма как ги пускаш тия анкети бе момиче, без да мислиш, че човек трябва и повече от веднъж да отговори.
Слаба ракия си ти, тъй да знайш! Cry

А сега за протокола
1. Тати не можа, мама удържа геройски фронта, трепери от студ (по ксоро от страх) и преряза пъпна връв (14 ч).

2. Тати иска много, чака, кипри се, накрая без малко да закъснее за събитието (само 2 ч) че и докторката пропусна великия момент и влезе вече като беше роден, само да констатира. Накрая геройски преряза пъпната връв, само дето не пожела той да ме кюртира (след като изкървих).
ХАХАХА!!!

# 21
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Цитат на: debelanata
Лошо, много лошо Пепеляшке.
Пак се изложи.
 Wink Ма как ги пускаш тия анкети бе момиче, без да мислиш, че човек трябва и повече от веднъж да отговори.
Слаба ракия си ти, тъй да знайш! Cry

Добре, че не се познавате с доцента ми да му изклюкаш какви ги върша...Да поправям ли сега?  Embarassed

# 22
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Цитат на: *Biba*

Та между другото да ти пожелая да не ти се случи Кляйн, ама и тя да е пак ще изкара бебето, само дето си мисля, че ако тя ми беше акушерка изобщо нямаше да имам такъв романтичен спомен от раждането си, просто погледа й не ми се връзва с останалият пейзаж, а и е някак абсолютна противоположност на останалите акушерки, ама да е жива и здрава Laughing

И на мен от това ми е леко притеснено, затова ще стискам, ако се почне в неподходящо време, понаучих ги коя кога е на смяна.  Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 4 244
Цитат на: pepelyashka
Цитат на: *Biba*

Та между другото да ти пожелая да не ти се случи Кляйн, ама и тя да е пак ще изкара бебето, само дето си мисля, че ако тя ми беше акушерка изобщо нямаше да имам такъв романтичен спомен от раждането си, просто погледа й не ми се връзва с останалият пейзаж, а и е някак абсолютна противоположност на останалите акушерки, ама да е жива и здрава Laughing

И на мен от това ми е леко притеснено, затова ще стискам, ако се почне в неподходящо време, понаучих ги коя кога е на смяна.  Twisted Evil

Ти с календарче ли ще си ходиш. Я си намери друга клиника. Че ако се закучи и подкараш 2-3 смени.... ехей (като мен 1 път) Rolling Eyes

# 24
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Цитат на: debelanata

Ти с календарче ли ще си ходиш. Я си намери друга клиника. Че ако се закучи и подкараш 2-3 смени.... ехей (като мен 1 път) Rolling Eyes

 Laughing  Laughing То тука е само една, и ми е на 10 мин., абе каквото дойде, то да се почне веднъж, че вярно аз останах последна от всичките ми събременнички. Вчера ме майтапеха на курса, че съм  единствената от старата смяна.

# 25
  • Мнения: 1 793
Цитат на: Honda
Присъства, беше по-смел от мене Wink , и пъпна връв преряза.
А след раждането ми гледаше всеки ден как са шефовете ми, пък преди се грижеше и за "тоалета ми" Embarassed  Grinning

абсолютно същото беше при нас. едно към едно, все едно аз съм го писала

# 26
  • MUC
  • Мнения: 571
Присъстваше Grinning и пъпната връв преряза.
Беше и е много щастлив. Ама се беше бая поизпотил #Silly

# 27
И нашият татко присъства, наистина издържа геройски.
Даже през цялото време снимаше с камерата, дори и когато режеше пъпната връв.
Отначало не искаше и да чуе да направи това нещо. Но преди да ме вкарат в операционната, аз помолих сестрите да го накарат, защото знаех че той няма да може да им откаже. И така и стана.
И сега казва, че не е преживявал по велико чувство в живота си. Заради това от тогава не спира да ме кара да имаме 2 бебе.

# 28
  • Мнения: 676
Нашият тати пресъства и е много горт с това. Беше ми голяма подкрепа и опора. Издържа пове4е от 16 часа родилни мъки и накрая секцио. Беше до мен и снима с камерата през цялото време, когато докторите изкараха Раян на филма се 4ува само въодушевения глас на нашия татко "Оооооо my God" "Оооооо my God" "Ooooo my God".......и така докато доктора го прекъстна да спеже пъпната връв Laughing .

# 29
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
с моя бяхме решили да стои при мен до пълно разкритие и после при напъните да липсва Mr. Green ,и аз се притеснявах и той не е от най- куражлиите...когато дойде момента обаче,сам тръгна в родилна зала,дори по някое време надникна да види главичката Grinning в този момент го виждах  истински щастлив!
когато ми сложиха бебето на корема се наведе и го целуна,а аз това го сторих чак след банята на бебо Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт