Готини дънки-потури

  • 26 428
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 407
Аз имам ленени- уникални са, имам и едни 3/4ти също много хубави.Седят ми много добре.Аз ги харесвам.

# 16
  • Мнения: 1 432
Мерси за отговорите  bouquetНадявах се че ще ми помогнете ConfusedЗначи първо от потури до потури има огромна разлика.Повечето които ги има по магазините ни са отврат,тези в Зара въобще не бяха потури,а нещо като провиснали дънки отпред Sickмерих ги и там LaughingА бе въобще обиколих сумати магазини и само едни си взех обаче седят жестоко и правят много слаба Sunglasses

Изтипосай с ена снимка с тях д ате видим.Съжалявам ,4е реагирах така  Hug
п.с. все о6те не ги харесвам    Tired

# 17
  • Мнения: 1 531
Къде има готини дънки-потури,обаче да са хубави,че колко обикалях нищо не ми хареса,купих си само един чифт Rolling Eyesа са ми много удобни,носят ми се и белички LaughingТа някой ако се сеща къде е виждал ще съм му благодарна ако сподели,че ми писна да обикалям от една седмица магазините ConfusedЦената няма значение,важното е да са хубави Crazy

ЮБ джиинс нямат ли?

# 18
  • Мнения: 1 941
Възможно ли е ???!!!  Shocked Shocked Shocked

# 19
  • Мнения: 2 926
Напълно е възможно.При мен потурите имат същия ефект!

# 20
  • София
  • Мнения: 4 423
и мен ме правят много слаба, нося ги с много ниски и остри обувки Peace

# 21
  • Мнения: 4 053
Напълно е възможно.При мен потурите имат същия ефект!

да бее,много недостатъци прикриват  Wink

# 22
  • Мнения: 2 152
Уф, не ме кефят тия потури. newsm78
Различни вкусове.Друго си е дънки по краката и дупето Heart Eyes Peace

# 23
  • Мнения: 437
хъм.. хич не ме кефят... особено има едни модели, дето отзад изглеждаш като наакан Simple Smile
като каза... хм.. кръц? Simple Smile друго си е да е по тялото.. секси.. Simple Smile с ниска талия... мм Simple Smile

# 24
  • Мнения: 410
Мерси за отговорите  bouquetНадявах се че ще ми помогнете ConfusedЗначи първо от потури до потури има огромна разлика.Повечето които ги има по магазините ни са отврат,тези в Зара въобще не бяха потури,а нещо като провиснали дънки отпред Sickмерих ги и там LaughingА бе въобще обиколих сумати магазини и само едни си взех обаче седят жестоко и правят много слаба Sunglasses

Първо,честита покупка,предполагам че голяма търчене е паднало докато намериш това което си търсила Wink
А,ще кажеш ли от къде ги взе и за какви парички Praynig

# 25
  • София
  • Мнения: 797
Пуснете по една снимка да ви видим.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 181
Моля ви,пуснете една снимка.И аз искам такива дето правят слаба,ама не мога да намеря.

# 27
  • Мнения: 5 362
Уф, не ме кефят тия потури. newsm78
Различни вкусове.Друго си е дънки по краката и дупето Heart Eyes Peace
И аз съм на това мнение.

особено има едни модели, дето отзад изглеждаш като наакан Simple Smile
Peace Laughing

Подкрепям идеята за снимка!Че хич не ми се вярва таз работа... newsm78

# 28
  • Мнения: 4 053
аз няма с какво да снимам,другите мами да се включват  Sunglasses

# 29
  • Мнения: 393
Аз малко късно се включвам, но днес видях такива в Junona ако някоя от вас все още търси може да съм полезна

http://www.junona-bg.com/mg_9948.html
http://www.junona-bg.com/mg_9725.html

Общи условия

Активация на акаунт