Разградските мами и снахи-дъжд и пек не ги мори!

  • 10 185
  • 311
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 227
Здравеите момичета.
Страхотна темичка си ни направила Марго. smile3525.Ние досега си бяхме на село и сега какво да видя нова тема.
Пуфка звани на личната си лекарка по добре е да си сигурна,че е от имунизацията.

# 16
  • Мнения: 201
И аз да се разпиша в новата тема.
 На Бели Ружи и Кеми   welcome

# 17
  • Мнения: 201
Иципици, много са хубави снимките, които си добавила в албумчето. А публикувала ли си и медийните, че аз не си купувам това списание?
Титанче, с коя програма е направен страхотният ти аватар?

Последна редакция: чт, 31 май 2007, 14:18 от Миа

# 18
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Олеееййй какво правите вие  newsm09 ,докато се обърна и сте изписали света... нищо  пишете пишете ... така ми е по добре като сте тук .Даже ако искате да знаете мога всеки ден да пускам теми само и само купона да върви   ura  bigdance2 Tada

Да ви кажа,че редовно засичам разни субекти из нашата тема, за които имам съмнения,че шпионират тука,  по простата причина,че нямат публикации никъде и само гледат #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Да ме извиняват ,ако бъркам...

Буби скъпа ти знаеш ли аз от кога ги засичам тия субекти ... ама все нищо не смея да кажа .... Според мен тия субекти както казваш ти само гледат и копират  и си правят смях на наш гръб .... както беше станало с Мила .... спомнятели си  Thinking Thinking  Има такива хора които по цял ден само четът и гледат кой какво ще каже и после се смее целия клюкарник щото някой допуснал някаква правописна грешка ....
Най ме е яд на тия от Хасковската тема ... как може пък и заглавието да изплагиятстват ....  #Cussing out #Cussing out #Cussing out 


Титанче мила ако искаш кажи коя е програмата ,а пък аз ще творя после Simple Smile
Титанче страшен аватар си си направила !!Пу-пу -пу че са ти сладки сладурите ,да са ти живи и здрави!  Hug
-благодаря  Embarassed Hug  bouquet
А за магазина в който искаш да работиш-недей ще станеш като слон от толкова   бонбони  hahaha

Нищо де моя мъж каза че и като слон ще ме обича  hahaha Joy hahaha Joy  261uu  261uu


Бели Ружи Значи ме позна ... А колкото до сестрати не я знам за съжеление Sad  Crazy





Марго благодаря-ти си знаеш за какво... newsm51Току що качих и малко снимки в албумчето...и понеже няма кой да ме похвали  Embarassed аз да си похваля гарджетата-имат побликувани снимки на последната страница на сп."9месеца"в рубриката "Кой на кого прилича"
Хриси няма за какво  Hug нали знаеш ,че винаги съм насреща   newsm51 Hug Heart Eyes  bouquet  .Честито за побликацията  smile3501 smile3501



Спирам че стана мнооооогоооо дълго .... отивам да гледам снимки

# 19
  • Мнения: 4 585
Маргарет, взех си свещичка от твоя подпис за едно момиченце,
без да те попитам. Извинявай. Бях шокиран.

# 20
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Няма проблеми Wolf  Hug Много добре знаеш че за такива неща не се сърдя , а и аз също загубих моето дете и знам какво е !

 Flowers Rose Flowers Rose  Flowers Rose   за Дари   почива в мир мило дете   Praynig Praynig Praynig

Последна редакция: чт, 31 май 2007, 14:49 от Margaret

# 21
  • Мнения: 441
Марго,мисля,че Wolf има предвид Дарина.Сещате ли се миналата година пускахме sms-си за нея.Кампанията се казваше,,Да спасим Дарина''(ако не ме лъжи паметта).
Снощи Бубито ми каза,за детенцето.Да почива в мир  Praynig

Ето и програмите за аватара-,,Гифтчетата съм си ги правила с програмата Jasc Animation Shop 3, после готовия документ го качвам в Photobucket и готово.''-цитата е от съобщението ,което ми изпрати майчето от София.Аз сега търся първата програма в нета ама...все някакви други намирам.Дайте линк ,ако ги намерите  Hug

# 22
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Титанче мила няма проблем аз ще се оправя с програмите
Зацепих аз за кого говори Волф .....   и ми стана много гадно ....   Cry Cry Cry
Милото дете ....    Cry Cry Cry
 newsm45 no cry cry




Направих отделна група от свещички в един сайт ,някой ако иска може да запали макар и  виртуална свещичка за Дари тук


Нека се помолим за малката душичка  Praynig newsm17 newsm17

# 23
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose дано почива в мир Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 24
  • Мнения: 141
Не ми хареса как стоят точките след името ми Simple Smile  Joy и за това ще допълня аз 24.08.1976 и Мариан 10.11.1971
 
Много ми допадна вашето албумче и аз се включих с няколко снимки

# 25
  • Мнения: 141
Марго,мисля,че Wolf има предвид Дарина.Сещате ли се миналата година пускахме sms-си за нея.Кампанията се казваше,,Да спасим Дарина''(ако не ме лъжи паметта).
Снощи Бубито ми каза,за детенцето.Да почива в мир  Praynig

Ето и програмите за аватара-,,Гифтчетата съм си ги правила с програмата Jasc Animation Shop 3, после готовия документ го качвам в Photobucket и готово.''-цитата е от съобщението ,което ми изпрати майчето от София.Аз сега търся първата програма в нета ама...все някакви други намирам.Дайте линк ,ако ги намерите  Hug

Милото детенце , не можаха да го спасят , каква трагедия  Flowers Rose Sad

# 26
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Risha поправила съм точките след името ти Wink

# 27
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Титания ,Стели ,Павлинче и на всички  .... Благодаря  Hug   bouquet вие знаете защо ...  Heart Eyes Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 441
Да миличка знаем,малко сложничко е за нас ,но долу горе се справихме  ooooh!.Това е най-малкото което можем да направим за теб.Всички сме с теб и те обичаме  Hug

# 29
  • Мнения: 3 219
Аз още снощи се помолих за това малко момиченце, което не успя да се пребори с коварната болест....
 Praynig Praynig Praynig smile3518 smile3518 smile3518 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт