Разградските мами и снахи-дъжд и пек не ги мори!

  • 10 221
  • 311
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 219
От осем години ходя при Здравка,много съм доволна .

# 256
  • Мнения: 256
Добро утро Бели Ружи дано бързо да отшумява бързо защото никак не е хубаво детенцето да е болно и ти.А какво стана с Ивчето има ли радост вече.daffodil за фризьор аз съм ходила в последно време при Милла на ларгото и е салона.А този новия който наскоро го откриха Финес не съм ходила обаче има клиентки  bouquet

# 257
  • Мнения: 51
Добро утро!По повод фризьорките в града -аз съм най-доволна от Елена/салона и е на улица "Паркова"/,но и при нея има голям наплив и часовете се записват поне 10 дни предварително.
Мога да ти дам номера на мобилния и телефон на лични ,ако искаш.

# 258
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ох, вие съвсем ме хвърлихте в оркестъра с толкова много фризьорки  Rolling Eyes
МОже би ще ида при Здравка, че е по-алтернативна.
Иципици, ако реша за телефона, ще ти драсна, мерси   bouquet

# 259
  • Мнения: 3 219
За Здравка мога аз да дам телефон.

# 260
  • Мнения: 1
Е колко по скъпо вземат?
не 5 а 6 или 7 лева.
Но ходиш веднъж месечно.
А тези дето вземат по 5 ходя на 2 седмици веднъж.Да не говорим, че постригват криво.Особенно ако имаш права коса.
Bubito може да ви каже как ме бяха постригали. Не искам да спомена името на фризьорката щото ми е приятелка.

# 261
  • Мнения: 1
bubito_как сте?
Че не можем да се видим, поне да си попишем.
Вече се притеснявам как ще напиша определени думи.
Че не съм филолог... Thinking

# 262
  • Мнения: 500
bubito_как сте?
Че не можем да се видим, поне да си попишем.
Вече се притеснявам как ще напиша определени думи.
Че не съм филолог... Thinking

E това смятам да го приема като майтап,а не като заяждане!  bouquetЩото вече станахме за смях.То не че има лошо да се посмеем малко де JoyАйде аз ви оставям,че пак закъснях за работа!

# 263
  • Мнения: 1
Абе какво заяждане?!
Имах една колежка дето все се заяждаше със всички за това!
Е то на момичето наистина трудно му се разбираше, ама незнам вече..
получавам комплекси вече от всякакви видове панаири

# 264
  • Мнения: 51
Мирка тези камъни бяха хвърлени в моята градинана,не в твоята.
Който ме познава ,знае че няма да се разсърдя ,ако забележката която ми се прави е основателна.Не мисля ,че е супер гордо да се биеш в гърдите ,че боравиш успешно с компютър и същевременно да нямаш елементарни граматически познания .Не съм филолог-икономист съм/за тези които не знаят/, но на никой няма да му паднат ръцете и очите,ако прочете това което е написал и го коригира преди да го е побликувал.Далеч съм от идеята да създавам интриги.А по повод правописа  наистина трябва да се притесняваме,ако искаме децата ни един ден да не се срамуват от това ,че родителите им са илитерати/неграмотни/.
 

# 265
  • Мнения: 3 219
Иципици, кали мали не се заяжда. Искаше да разсее обстановката ,не да се заяжда. Не го приемай лично, пък и аз съм филолог Joy , ама и аз понякога бъркам в бързината. Не претендирам , че съм супер грамотна, но се опитвам. Искам децата ми да са грамотни и се старая в тази насока. Peace. И аз не съм учила в България, но съм се постарала поне граматиката да науча.
Хайде , мир вече

Бели ружи, оздравявайте и двете !!!

# 266
Момичета извинете ме,че се намесвам.
Обстановката е толкова нажежена,че и най-малкото започва да ни дразни.Предлагам да започнем да си говорим на съвсем друга тема за да не се получат неща за който ще съжаляваме.
Надявам се да ме разберете правилно Praynig
Като за начало искам да попитам някой ходил ли е в Априлци може ли да ми споделите впечатления и да ми разкажете.Благодаря ви предварително Hug
Хайде и по едно кафе

# 267
  • Мнения: 3 219
В Априлци е чудно, ходила съм преди две години и ми хареса. Фантичка наскоро ходи, да сподели и тя.
Също и кали мали наскоро бяха там. Аз съм спала в хотел "Априлци", има и басейн, а гледката е невероятна, към връх Ботев. Има и какво да се поразгледа в градчето. Peace

# 268
  • Мнения: 201
Съгласна съм с Mama_gabi.Много жлъч нагарча още из темата. Аз самата се чувствам омерзена, че се включих във виртуалния женски бой, уж с умиротворителни намерения. Филолог съм, но никога не съм парадирала с това,а и не ме интересува езиковата грамотност на съфорумниците, стига последната да не става причина да се нараняваме по най-болезнения начин. Не обичам също някой да бъде линчуван, дори заради грешка, която е признал, а в последствие задълбал. Това обаче не би трябвало да ми влиза в работата, след като не можем да си кажем някои неща без да се обиждаме. Извинявам се ако съм засегнала някой.
Ха със здраве!


Кали мали, от месец насам подстригването при Здравка струва 10 лв. Това имах предвид като уточних, че работи по-скъпо и то направих тази вметка само, защото исканата информация е малко или много справочна. Иначе съм напълно съгласна с теб, аз също не рискувам с фризьорките. Peace

# 269
  • Мнения: 3 219
Официална прическа при Здравка- 30лв/ ако не е вдигнала цената /. Аз не бих я сменила, пък и не ходя на две седмици на фризьор. Косата ми е дълга и не изисква често подстригване, така че не ме бърка колко пари ще ми вземе. Чакам с нетърпение да се измести в новия си салон, където ще стане нещо като Център за красота.

Общи условия

Активация на акаунт