София - Западен парк, Красна поляна, Разсадника, Илинден(3 част)

  • 32 965
  • 196
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 113
Здравей Madgirl и ние дай боже  Hug скоро ще се разхождаме...та ще се радвам да се запознаем Grinning

# 31
  • Мнения: 274
Привет MadGirl   bouquet ще се радвам да се запознаем и разхождаме заедно  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 429
и аз да се запиша тук. живея в западен прак, но през деня съм в илинден до детската кухня, където имам магазин

# 33
  • София
  • Мнения: 2 161
Има ли някой  от Зап. Парк в района на кухнята  "майка"  откъм  Стамболийски?  Blush

и аз да се запиша тук. живея в западен прак, но през деня съм в илинден до детската кухня, където имам магазин

Извинявай къде е  Илинден?  Аз съм от Варна и не ги знам районите  Embarassed

# 34
  • Мнения: 429
близо е д запаедн прак. Защо никой не пише в темата, я да я побутна малко

# 35
  • София
  • Мнения: 203
Айде побут и от мен. Казвам се Мария. Имам дъщеря Преслава на 2 години, ходи в 40 ОДЗ на ясла, а ние с мъжът ми на работа. Ще се радвам да се засичаме из квартала.

# 36
  • Мнения: 429
що така тази тема остана назад

# 37
  • София
  • Мнения: 2 161
Няма инициатори  Sad

# 38
  • Мнения: 3 500
Момичета, записахме Моника в 48-мо ОДЗ в Красна поляна - зад Рамстор. Дайте някакви отзиви за там. Има ли някой впечатление?

# 39
  • Мнения: 429
къде се намира 48 . Аз съм живяла в Красна поляна доста време. Дай нещо за ориентир

# 40
  • Мнения: 3 500
Зад рамстор.

# 41
  • Мнения: 429
Имам няколко познати, които са си записали там децата и са довни
Успех

# 42
  • Мнения: 259
mirtama Честит ви празник!!!   bouquet
А живея в Илинден точно до 3 училище и до спирката на 77!
Знаете ли добра кометичка за кола маска в квартала или някъде наблизо? ВИе къде ходите?

# 43
  • София
  • Мнения: 2 161
И аз си мислех да поразпитам са това .
Добър фризьор , козметик ?

# 44
  • Мнения: 429
нещо не ми е в ред лентата, иначе се на две и половина. Аз ходя на фризьор в едно студио точно срещу мола на бул Стамболийски. При тази фризьорка ходя още от няколко години. И когао ме домързи  ивляза в някой салон в квартала все съжалявам. Т може би е въпрс на навик де....  Та не мога да препръчам някоя в района

Общи условия

Активация на акаунт