Кисело vs. АМ мляко.

  • 1 406
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 596
AM, естествено. Wink

# 16
  • Мнения: 5 362
Давах АМ,докато сама не го отказа.
На 10 мес. започнахме с киселото мляко.

# 17
  • Мнения: 47 988
моят син се изприщва от АМ, а от кисело мляко-не Crazy
аз лично смятам че кисело мляко е по-малко химия, макар и да не е адаптираноза бебешкия стомах...говорим за след годинка, нали?за след годинка-аз лично кисело мляко Peace
иначе не излиза по-евтино-все пак купуваш поне 1 кисело мляко на ден, а АМ се купува по-рядко , но на ден пак толкова излиза

# 18
  • Мнения: 1 416
Давах АМ, докато сама не го отказа.
На 10 мес. започнахме с киселото мляко.
С Маргарита беше същото. Отказа адаптираното мляко и за няколко месеца го заместихме с кисело мляко.

# 19
  • Мнения: 7 947
Ние ядем кисело млекце от 10ти месец и не сме имали проблеми, напротив - в момента това ни е любимото ядене - изяждаме по1-2 кофички на ден.А и аз го добавям почти към всичко - към супите, манждите, с бисквитки, с плодове...

# 20
  • Мнения: 560
Навремето дъщеря ми беше адски запечена от АМ. На седем навършени месеца й го замених с кисело и се оправи детето. И за миг не съм се колбала дали да го направя и до ден днешен не съжалявам за решението си.  Сега на бебето още не съм дала кисело, но и няма належаща нужда, защото Нутрилона не я запича.


Не е задърлижелно за два дни да се изяде домашното кисело мляко. Защо?
Жалко, че свекърма ми живее толкова далеч. Иначе никой не би ме накарал да купя кисело мляко от магазина. .

Общи условия

Активация на акаунт