Мами в Италия - Част 56

  • 10 599
  • 279
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 191
Италина, при нас има даже два, та имам избор, аз от тях взимам и бяло сирене (датско), така 4е баница когато искаме, винаги я има.  Laughing
Ти не знам то4но в кой квартал си, но със сигурност около Пиаца Витторио, ще има.
Да ти се похваля, намерих в Лидл готова немска смес за хляб (ръжен и с разни ядки) и излиза доста успешен с машината.

# 271
  • Мнения: 750
Здравейте мацки Hug
Аз си направих едно соджорно в болницата Confused.В сряда ве4ерта имах малко контракции и отидохме с мъжо в бърза помощ да ме прегледат за всеки слу4ай,но не беше нищо спешно според мен Rolling Eyes.Уж вси4ко беше нормално а пък ме приеха в болницата Sad  само да ме контролират и да ми правят някое изследване.Да ама не,настаниха ме в една стая с една мама която беше родила преди три дена и си дундуркаше сладката бебка.Веднага ме по4наха с тра4ати,екографии сложиха ми флебо та до днес се разкарвах със него.Два дена никой нищо не ми обеснява какво става, Rolling Eyesа само ми сменяха флебото и слушаха тоновете на бебето.Не изкат да ме изписват от болницата newsm78.Днес оба4е ми кипнаха нервите и ги вдигнах вси4ки на пожар.Или да ми обеснят какво ми е или да ме пускат да си отивам в къщи Twisted Evil
Добре,4е моят гинеколог беше на смяна а той е директор на репарто неонатоложиа.Като ме видя веднага ме прегледа и каза, 4е вси4ко е наред и мога да си ходя.
Та си събрах набързо партакешитe и хайде у нас Party

Последна редакция: пт, 08 юни 2007, 19:23 от nik77

# 272
  • София
  • Мнения: 6 803
Бимбе,лек път!

# 273
  • Мнения: 5 476
 Grinning  Ники,успокой го Габриеле,какво се е разбързал.Има си време за всичко!  Wink

  Слава богу ,че си добре и всичко е наред.Още малко ти е останало. Heart Eyes Hug

# 274
  • Мнения: 1 467
Абе това, че не ти обясняват нещата май си е практика редовна на докторите. Аз докато раждах никой нищо не ми казваше, сама разбирах какво става от нещата, които си говореха помежду си. Добре, че мъжът ми беше с мен да ги юрне накрая, че не знам какво щеше да стане...човек трябва да пита и настоява в тоя живот...брех...

# 275
  • Мнения: 764
Ние сме в района на Тусколана-Дон Боско.Сега като дойде сестра ми може да се разходим до п.Витторио.Макар 4е,там е пълно с китайци всъщност,но ще проверя Peace
А много съжалявам,4е наблизо няма Лидл,там има доста добри оферти,само 1 път по работа стигнах до този на Номентана,но да ида до там е 100дена път с камили Laughing,а намерих от нашите краставици дълги и гладки Wink
Ники,не може гинеколог да е шеф на неонатологи4но отделение,може да е шеф само на АГ отделение,шеф на неонатологи4но може да бъде само неонатолог със специалност,в краен слу4ей педиатър.Добре ,4е вси4ко се е оправило Peace

Последна редакция: пт, 08 юни 2007, 19:01 от Italina

# 276
  • Мнения: 750
Абе това, че не ти обясняват нещата май си е практика редовна на докторите. Аз докато раждах никой нищо не ми казваше, сама разбирах какво става от нещата, които си говореха помежду си. Добре, че мъжът ми беше с мен да ги юрне накрая, че не знам какво щеше да стане...човек трябва да пита и настоява в тоя живот...брех...
Peace Peace Peace
Същата работа Юли Peace разкарват се с тия папки и си бърборят между тях си,а пациентите сами си гадаят какво им е #Cussing out #Cussing out,даже не те питат как си Confused

# 277
  • Мнения: 5 476
 Party Пристигна ми пазара,то голям рахат така,да ти го донесат до вратата.  Wink

  newsm78  Ще взема да отворя  нова тема,че тази няма да стигне за уикенда  Rolling Eyes

# 278
# 279
  • Мнения: 750

Ники,не може гинеколог да е шеф на неонатологи4но отделение,може да е шеф само на АГ отделение,шеф на неонатологи4но може да бъде само неонатолог със специалност,в краен слу4ей педиатър.Добре ,4е вси4ко се е оправило Peace
Италина моето доки освен гинеколог е и специалист хирург в отделанието.Той е отговорник за цялото отделение неонатоложия Peace

Общи условия

Активация на акаунт