Дзен, или изкуството да поддържаш компютър.

  • 63 735
  • 900
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 426
миналата седмица, компа ми постоянно се рестарираше 2-3 пъти дори, след пускане (паля го сутрин и вече го гася) защото тия от майкрософт пускаха нон спот ъпдейти - цяла седмица, де не от това

# 631
  • Мнения: 2 229
Говори ли ви нещо тази видеокарта? newsm78 Trident Video Accelerator CyberBlade-Ai1

# 632
  • Мнения: 6 029
Говори ли ви нещо тази видеокарта? newsm78 Trident Video Accelerator CyberBlade-Ai1

Да, що не питаш и гугъл?  Grinning

# 633
  • Мнения: 545
ако е компак, иди на сайта на hp и порови в драйверите.

Говори ли ви нещо тази видеокарта? newsm78 Trident Video Accelerator CyberBlade-Ai1

# 634
  • Мнения: 458
Здравейте!
Опитах се да намеря отговор на моят въпрос, но не успях да изчета цялата тема. Затова моля да ме извините, ако се повтарям   bouquet
Проблемът ми не е много сериозен, но пък е доста изнервящ  Crazy
Става въпрос за разглеждането на снимки, картинки и т.н., които са на компа ми. Когато са на изглед миниатюри не се вижда съдържанието на самата снимка, а синята морска иконка на уиндоуса. Ако отворя самата снимка с галерията се вижда, но ако търся някоя определена трябва да ги сменям една по една от галерията, което е малко изнервящо, ако търсиш една снимка сред 1000  Crazy
Ох, дано ме разбрахте  Hug

# 635
  • Мнения: 2 550
някой ще ми каже ли каква е разликата между аналогов и цифров изход на монитор  Embarassed
избирам си по-голям монитор, доколкото знам този, с който съм в момента няма DVI...има ли значени всъщност за качеството на картината или за нещо друго?

# 636
  • Мнения: 6 029
някой ще ми каже ли каква е разликата между аналогов и цифров изход на монитор  Embarassed
избирам си по-голям монитор, доколкото знам този, с който съм в момента няма DVI...има ли значени всъщност за качеството на картината или за нещо друго?

Амии за да вържеш DVI, видеокартата трябва да има DVI. Но няма да усетиш разликата.

# 637
  • Мнения: 230
Здравейте!
Опитах се да намеря отговор на моят въпрос, но не успях да изчета цялата тема. Затова моля да ме извините, ако се повтарям   bouquet
Проблемът ми не е много сериозен, но пък е доста изнервящ  Crazy
Става въпрос за разглеждането на снимки, картинки и т.н., които са на компа ми. Когато са на изглед миниатюри не се вижда съдържанието на самата снимка, а синята морска иконка на уиндоуса. Ако отворя самата снимка с галерията се вижда, но ако търся някоя определена трябва да ги сменям една по една от галерията, което е малко изнервящо, ако търсиш една снимка сред 1000  Crazy
Ох, дано ме разбрахте  Hug

За Уиндоус ВИСТА ли става дума? Ако си с такава ОС трабва да видиш настройките на самата ВИСТА.

# 638
  • Мнения: 458
Да, с Виста съм. Какви точно настройки трябва да направя? Странното е, че си се виждаха нормално снимките. Не съм барникала настройки (или поне не умишлено  Rolling Eyes ) и така изведнъж спряха да се виждат.
Благодаря ти!

# 639
  • Мнения: 230
Изчисти си кеша и временната папка на Уиндоуса, C:\Users\Юзернейм\AppData\Local\Temp + трябва да видиш дали в опции за папките(Folder Options) са ти разместени някои настройки там. Поразгледай ги нещата там и ако не знаеш какво да пипаш там по добре не пипай или само натисни бутончето "Възстанови настройки по подразбиране"(Restore Defaults Settings) и после ОК и рестартираш и казваш какъв е разултата.

# 640
  • Мнения: 12
някой ще ми каже ли каква е разликата между аналогов и цифров изход на монитор  Embarassed
избирам си по-голям монитор, доколкото знам този, с който съм в момента няма DVI...има ли значени всъщност за качеството на картината или за нещо друго?
Ако си вземеш нов LCD монитор, едва ли ще усетиш разлика между VGA и DVI при режими до 1600х1200.
И не е изход на монитор, а изход на видеокарта.
Карай си спокойно със старата карта и ако не ти хареса, чак тогава взимай нова

# 641
  • Мнения: 2 550

Ако си вземеш нов LCD монитор, едва ли ще усетиш разлика между VGA и DVI при режими до 1600х1200.
И не е изход на монитор, а изход на видеокарта.
Карай си спокойно със старата карта и ако не ти хареса, чак тогава взимай нова

картата не ми е стара, има си dvi изход
монитора няма dvi  newsm78

# 642
  • Мнения: 4 651
картата не ми е стара, има си dvi изход
монитора няма dvi  newsm78

Има преходници DVI -> VGA

http://911.bg/a2/offers.asp?p=2575456&id=2843

# 643
  • Мнения: 458
Благодаря ти, Jackson,  Hug. Оправих го

# 644
  • Мнения: 430
А защо като пусна някои филм да гледам ми излиза windows explorer has encountered a problem and needs to close we are sorry for      the inconvenience и не тръгват де  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт