Мъжете и алкохола

  • 4 002
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 212
Това дето ви попитах дали смятате че мъж който не пие е истински мъж е във връзка с това че масовата култура ни насажда точно обратната представа за истинския мъж от филмите от литературата от рекламите и от всякъде изобщо. Представете си Джеймс Бонд с чаша прясно мляко в ръка например.... Не върви някак си.. Ами Брус Уйлис с чаша лимонада в "Последния бойскаут" Ами Марлон Брандо с чаша ягодов сок в ръка... пак не върви. С една дума всичко де що е истински мъж пие и то пие здраво и носи много на пиене. Ами да вземем най-обикновен сапунен сериал - главния герой влиза в стаята след работа и си сипва ЗАДЪЛЖИТЕЛНО чаша мартини например и започват монолозите - например Рич от "Дързост и красота" винаги е с чаша алкохол в ръка а не плодов сок.....  Simple Smile Simple Smile

@Panther - не не пия бира. Доспива ми се от нея Simple Smile Единственото което мога да си позволя да пия и то много рядко е Стралджанска мускатова ракия, отлежала, специална селекция лимитирана серия. От време на време може и 12 год. малцово уиски също малко. Харесва ми просто на вкус. В краен случай може и 12 год. бърбън но малко.

# 16
Както винаги и във всичко, залитането в някоя крайност не е на добре.

# 17
  • Мнения: 3 415
Това дето ви попитах дали смятате че мъж който не пие е истински мъж е във връзка с това че масовата култура ни насажда точно обратната представа за истинския мъж от филмите от литературата от рекламите и от всякъде изобщо. Представете си Джеймс Бонд с чаша прясно мляко в ръка например.... Не върви някак си.. Ами Брус Уйлис с чаша лимонада в "Последния бойскаут" Ами Марлон Брандо с чаша ягодов сок в ръка... пак не върви. С една дума всичко де що е истински мъж пие и то пие здраво и носи много на пиене. Ами да вземем най-обикновен сапунен сериал - главния герой влиза в стаята след работа и си сипва ЗАДЪЛЖИТЕЛНО чаша мартини например и започват монолозите - например Рич от "Дързост и красота" винаги е с чаша алкохол в ръка а не плодов сок.....  Simple Smile Simple Smile
масовата култура ни насажда далеч по-кофти неща. вие с какво се занимавате, че имате толкова свободно време за телевизия и размисли за алкохола?  Crazy

# 18
  • Мнения: 589
Единственото което мога да си позволя да пия и то много рядко е Стралджанска мускатова ракия, отлежала, специална селекция лимитирана серия. От време на време може и 12 год. малцово уиски също малко. Харесва ми просто на вкус. В краен случай може и 12 год. бърбън но малко.
Не пие,ама много добре знае какво да пие,брейй... Wink

# 19
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Да, бившия ми мъж.
Но той пък си имаше други пороци и само алкохола му липсваше.
Както и да е , сега е в миналото.

Настоящият ми мъж пие по чаша вино на вечеря или си разделяме по бира.
Като излизаме на бар, аз пия - той ми гледа сеира   Embarassed

# 20
  • Мнения: 1 541
Обожавам мъже, които НЕ пият, НЕ понасям пияници!!!Не мисля , че въздържателите са по-малко мъже, напротив, а това за масовата култура е ужасно, наистина се насаждат модели на поведение, наскоро гледах анимация-детска, в която героите си говореха какъв алкохол #Crazy ще пият.

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 72
... Представете си Джеймс Бонд с чаша прясно мляко в ръка например.... Не върви някак си.. Ами Брус Уйлис с чаша лимонада в "Последния бойскаут" Ами Марлон Брандо с чаша ягодов сок в ръка... пак не върви. С една дума всичко де що е истински мъж пие и то пие здраво и носи много на пиене. ...

Мисля, че това е малко пресилено. Как си ги представиш същите тези хора да обръщат шльокавица и да пеят прегърнати вечер по улиците......
И къде видя "здраво" пиене? Водна чаша с 30 грама уиски, пълна с лед, и "героят" я размахва  час-два екранно време, е доста далеч от "здравото" пиене.
Не свързвам пиенето с "мъжественост" и не харесвам хора, които пият като за последно.

# 22
Не понасям пияни мъже. Грозна гледка са.

# 23
  • в Низината
  • Мнения: 705
аз не съм на мнение че алкохола допринася за появата на вторични полови белези при нито един от половете и не не познавам такъв които въобще да не близва,
 Crazy

Ааа, аз познавам - мой колега е.
Мъжът ми пие само, когато има повод.

# 24
  • Мнения: 9 865
Боже, какви мъже, а какви жени?!
Как ви търпят мъжете ви?! Пушат, пият... ужас. Какви майки сте вие, какви хора?! Ау, възмутена съм и огорчена.
 Laughing

Моят мъж пуши и пие, аз също пуша и пия - нищо не става от нас.

# 25
  • Мнения: 3 537
Моят мъж никога не е пушил,а от скоро пие само по една бира ,ако имаме гости или излезем някъде.Друго не пие.
Пияни мъже или жени за мен са грозна гледка.

# 26
  • Мнения: 1 426
Странен мъпрос... Алкохолът прави от човека маймуна... Не може да направи някого по човек

# 27
  • Мнения: 1 299
Не познавам такива мъже. Моят приятел пие умерено...никога не се напива. Като цяло не харесвам хора, които прекаляват с алкохола. Аз самата рядко пия и то в минимални количества, но това не значи, че ми липсва настроение по купони и кръчми  Peace

# 28
  • Мнения: 2 039
Хубу че пие,че и аз пия  Mr. Green Купонджии сме си  newsm19! Разбира се,когато това не води до лоши прояви,всичко е ок   superuu

# 29
  • Мнения: 6 993
Mr. Green
Горе-долу. Ще ме доизпитват Blush

Общи условия

Активация на акаунт