Еееех не можем да заспиваме - АВГУСТ термин ний си имаме!

  • 10 913
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 423
Добре дошла в отбора!

# 16
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Леле, майко, каква красота! Е, Гита, нямам думи вече newsm03! Черпя Боби виртуално:  beer2

Кой питаше за новите мебели - нашите са точно три седмици вече вкъщи - мирише
smile3516!

Ребус, голям сладур, пу-пу!
А ти какво правиш в Балчик? Да не си наблизо, щото на 25 юни акостираме  smile3549 sun  grinning039

# 17
  • Мнения: 423
Леле, майко, каква красота! Е, Гита, нямам думи вече newsm03! Черпя Боби виртуално:  beer2

Кой питаше за новите мебели - нашите са точно три седмици вече вкъщи - мирише
smile3516!

Ребус, голям сладур, пу-пу!
А ти какво правиш в Балчик? Да не си наблизо, щото на 25 юни акостираме  smile3549 sun  grinning039
аз постоянно брисам там ,защото продавам имоти и балчик ми е от любимите райони:) а иначе снимката е от 1 януари, след тежка, пиянска нова година. Аз тогава идея си нямах че съм бременна и като знам какви танци и песни бяха до 6ч сутринта....майко мила!

# 18
  • Мнения: 116
Привет на всички  Simple Smile
Аз ви чета вече 2 месеца, но така и не се престраших да пиша досега, пък и разбирах всичко, което ме интересува без да се налага да питам. Реших обаче, че е време и аз да се запиша в отбора на авгувстовските майки  Simple Smile
Терминът ми е на 12.08 и ще раждам в Токуда.
welcome
настанявай се удобно. С кафето сутрин черпи който стане първи  newsm53 а бирата се леййййййййй /по всяко време/  newsm44

# 19
  • Мнения: 182
aвгуст 20 и аз имах случай като твоя тръгвам от в къщи - нищо ми няма влизам в магазина да пазарувам и изведнъж така ми прилоша, че имах чувството че всеки момент ще се строполя, стана ми горещо, направо ми се подкосиха краката, добре че бях с дъщеря ми, ако бях сама още повече щях да се шашна, явно бях и пребледняла, касиерката ме гледаше доста странно.Прибрахме се веднага и полежах малко и ми мина, но се чудя как може изведнъж да ми стане лошо.  newsm78
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ДЕЧИЦАТА, ДА СА НИ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МХОГО ДА НИ РАДВАТ!   bouquet Hug

# 20
  • Мнения: 223
Честит празник! Така ми се иска да съм си в Шумен и да гледам разни бебешорски тържества (нали съм отрасла в учителски колективи покрай майка ми)! Е, сега ще гледам работниците, които прокарват метрото до великия ни пазар! Но нали е празник! Да са ви здрави и жизнерадостни децата!
Гита, мноооооооооого ни глезите. Аз гледам по другите теми все с един дизайн си карат. Благодарим!
Везничка, имаш си компания от бебешоци вече, които ви посрещат с радост
Ребус, наиситна страхотна снимка. Нашият беб малко прилича на вашия.  LaughingАз обаче си мисля, че 3Д-то малко разширява образа! На нашата снимка устната му не е хубаво излязла и сега се чакаме да се видим. Опс, не сега, а след 2 месеца HugТаткото каза, че бебето щяло да обожава моето лице EmbarassedМил е, нали? Аз се треса по цял ден от глупави мисли, а той ми се умилява от предстоящата среща.
Дими, и аз казвам, че се страхувам за бебчо. А самата истна е, че се опасявам дали ще успея да реагирам навреме. Всички казаха, че ще успея! Обаче ние живеем в Младост, нямаме кола и съм си измислила да раждам в ТК, т.е. в другия край на света. Ето защо се ослушвам и се вглеждам в себе си. Много недей да лежиш. Ставай за кафенце. Ще ти се схваща кръста от това лежане и ще има още една болка да те тревожи. Всичко ще е наред. Една от майските мами май преноси с това разкритие. Ако ти се занимава - питай!
Аз какво казвах за четенето на форумите на майките с ранен термин. Аз съм си го забранила. Направо контракции получавам от подготовките  Crossing Arms Има време. Те ще са най-прекрасните, но има време
Август 20, и на мен така ми прилоша. От кръвно е обаче не разбирам от ниско или високо. За всеки случай по-добре само вода да се пие

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Имаме си страхотна звездна темичк  bouquet
Мегита мого ми хареса спалното комплектче на Дисни.

# 22
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
И аз съм от тия, на които им прилошава по абсолютно същия начин. И получавам сърцетуп. Маааа, мисля да е нормално.

Айде чао от мен, отивам до Шейново да подложа на кръстосан разпит една акушерка за какво, къде, кога, как....... Mr. Green

После ако не вали, ще мислим къде да глезиме Тантура, че днес й е ден.

Коя беше казала, че майка й има Рожден Ден днес?  newsm78 Да е жива и здрава и да помага, когато се налага!!!

# 23
  • София
  • Мнения: 1 374

Коя беше казала, че майка й има Рожден Ден днес?  newsm78 Да е жива и здрава и да помага, когато се налага!!!
Моята майка е днес рожденничка. Мерси за пожеланията, а и скоро ще и се налага да се включва с помощ - още два месеца останаха. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 498
До сега се държах мъжки, но вече се предавам и  smile3524, поне сега да изпозвам момента докато  smile3504 спи, защото тая нощ какво ме чака не знам, снощи си откарах до 5.30 сутринта.

# 25
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ВАС И НА ВАШИТЕ ДЕЦА  Hug

Ние отново бяхме до преди малко навън, Йоан намаза доста неща  Grinning, а аз се прибрах капнала.
Гита и Боби, благодарности както винаги   bouquet
Честити ви рожденници /освен майката на Лони0902, някой спомена нещо за брат  newsm78 /
Добре дошла на Везни4ка   bouquet
Отивам да разгледам снимките в албумчето  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 423
Гледай, гледай, че булка избираме hahaha hahaha

# 27
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Здравейте и от мен  Hug
Гита, този номер с омекотителя и аз го правя  Peace
Моми4ета хи4 не бях добре в4ера- цял ден от сутринта с непрестанна болка в кръста и то много прили4а6та на менструална. Днес не ме е боляло, но но6тта едвам изкарах.
Абе 4увствам бебето зад пуби4ната кост да мърда, нормално ли е да е слязло толкова ниско  newsm78. Някой да 4увства съ6тото.

# 28
  • Мнения: 3 388
Хей, мами, завиждам ви за хубавото време  Crazy Тук от снощи вали почти нон-стоп   Outta Joint
След малко отивам на разкрасителни процедури  Flutter ами така де,  да се поглезя малко и аз. А после имам срещичка с един приятел.
Браво за поредната сладурска тема   bouquet

# 29
  • Мнения: 223
Бобченка, и мен така ме боли вече 3 месеца. Един готин лекар каза, че може да е от разтягането на тазовите връзки. Мен ми харесва да му вярвам на тази теория, защото забелязвам, че колкото повече лежа, толкова повече болката се усилва. Все пак си почивай повечко и, ако можеш не се тревожи. Ако можеш звънни да питаш - на теб може и друго да ти кажат. За другото то усещане - още не съм усещала подобно нещо. Но ти нали скоро ходи на лекар. Щяха да ти кажат, ако не си е на мястото беб. Мен тази кост ме боли отвреме-навреме, както и краката

Общи условия

Активация на акаунт