Вие разхождате ли се пред обедната почивка?

  • 2 171
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 677
През обедната си почивка обикновено обядвам.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 884
В обедната почивка ям.

# 17
  • Мнения: 4 546
не, не обичав да ходя по магазините да зяпам. през обедната почивка ям - обикновено нещо на бързо и то пак в офиса  Confused

# 18
  • Мнения: 11 004
Правех го при всяка възможност, но първо обядвах. Преди работа също тръгвах 1 час по-рано, за да се разходя и да се събудя.

# 19
  • Мнения: 1 925
Задължително излизам в почивка и се разхождам. Слава Богу, работата ми налага доста често да излизам от офиса и в повечето случаи ходя пеша, на ден ходя поне по 2 часа. Peace

# 20
  • Мнения: 552
Не, не се разхождам - работата ми е извън града и е адски прашно
Иначе имам нужда, защото по 9 часа пред компютъра на стола и с телефоните полудявам  #Crazy

# 21
  • Мнения: 1 817
Обедната ми почивка е 1 час и през цялото време се разхождам. След това се чувствам по-добре!

# 22
  • Мнения: 2 631
Колкото повече клецам в офиса - толкова повече ме домързява  Embarassed  Rolling Eyes
Направо понякога издивявам от това, но и няма и къде да се разхождам... Освен ако не почна да прилагам режима на тризначките с въртенето в кръг  newsm19
И после все с колата.... летя със колата, летя със колата...
(Бреййй, колко много BigBrother пуснах в тази тема)

 Joy

# 23
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Колкото повече клецам в офиса...
Каквооо правиш в офиса? Shocked Joy ooooh! Crazy

# 24
  • Мнения: 2 631
Колкото повече клецам в офиса...
Каквооо правиш в офиса? Shocked Joy ooooh! Crazy

Клецам = седя..., не с**а  Rolling Eyes
 Mr. Green  Crazy

# 25
  • Мнения: 583
Имаш грешка - клецам е друго нещо е. Joyа

# 26
  • Варна
  • Мнения: 826
Аз работя на смени и когато съм първа смяна си тръгвам в 14 часа,така че нямам нужда от разходки.Ако съм 2-ра отивам от 14 часа и пак няма как,а ако съм редовна тогава излизам но време за разходки няма......най-много 15 мин да отсъствам и ги използвам за да се нахраня. Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 2 381
Работата ми е различна всеки ден. В смисъл - един път съм по цял ден на бюрото, а друг път - в движение. Когато имам време, независимо дали е по-обяд, изризам да си "проветря" мозъка. Зареждам се с енергия. Често дори съм си сама навън, за да не ме занимава никой с нищо.  Grinning

# 28
  • Мнения: 2 631
Имаш грешка - клецам е друго нещо е. Joyа

Айде, сега  Rolling Eyes
Всеки си има собствен изразен език  Joy  Laughing  Crazy  Peace

# 29
  • Мнения: 211
На мен пък взе да ми писва от "разходки".Около 6 часа на ден съм на крак в студ и пек .Вече взех да сънувам работа в офис, че нямам проблеми с килограмите , а с разширените вени. Всеки с проблемите си !  Sad 

Общи условия

Активация на акаунт