Какво мислите за "председателката" Йорданка Христова?

  • 9 737
  • 122
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 481
Стайлингът й в Мюзик Айдъл всеки път е страхотен   tooth
Дразни ме това, че се заяде с Тео.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 472
и на мен ми харесва. За възрастта си изглежда страхотно. Държи се много свежо и добронамерено. Изглежда искрен човек  Peace

# 47
  • Мнения: 173
Аз я харесвам Peace
Мисля че е много обективна,дори и когато стана това с  Тео Crazy
Не е срещу него,защото той продължи благодарение на нея участието си:flutter:просто в него момент си каза жената мнението Grinning
Мисля,че е права!Същата причина изигра лоша шега и на Пътов Grinning

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Имала била голямо самочувствие, ми айде и вие да сте толкова популярни, пък се дръжте като срамежлива селска мома. Това дето скромността краси човека ни го набиваха в главите толкова години, ама май не е вярно. В шоубизнеса скромността не продава.
Казала на Илияна това, пък на Тео онова.... А не помните ли когато каза на момчето от дома  "Ела лельо да си вземеш листа"
Ами харесва ми.

# 49
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Харесвам я

# 50
  • Мнения: 677
Преиграва често в Айдъла, мда..

# 51
  • Мнения: 9 903
кой го измисли това, че владее 15 езика? Пяла е песни на толкова езици, тя си го каза.
а за държането - на всичко това, което е направила за българската музика, има правото да се държи три пъти по-надуто, ако иска. Класа е тя.

# 52
  • Мнения: 698
На колко години е всъщност въпросната фръцла?  Grinning

Аз я харесвам. Най-малкото защото не се облича и фризира като 20 годишна като Лили Иванова, да речем.

# 53
  • Мнения: 4 473
За Йорданка Христова или добро, или нищо. Моето мнение е положително, но не мисля нито да се аргументирам, нито да убеждавам някого.

btw, прочетох доста недостойни (меко казано) изказвания, което пък от своя страна не ме и впечатлява. Не се е родила българска личност, към която всички ще са позитивно-настроени, няма и да се роди.

# 54
при цялото ми уважение към тази жена, напоследък се държи като "класна ръководителка" Rolling Eyes

# 55
  • София
  • Мнения: 2 079
Харесвам я!  Heart Eyes
Данчето Христова Е българска звезда, за разлика от другото женско създание в журито. Crossing Arms
И колкото по-остарява, толкова по-секси и хубава става! Hug Crazy

# 56
 Моите почитания към тази дама! Харесвам я повече от всякога! Изключително чаровна! Дай Боже всекиму да изглежда така на нейната възраст! Без смешни напъни да се прави на тийнейджърка. Гледах наскоро клип от началото на кариерата и-чернобял. Та сега е пъти по-красива!

# 57
  • Мнения: 27 524
Не я познавам лично, за да твърдя дали е прекрасен човек или не. Не съм чувала за нея отрицателни отзиви. Досега. Харесвам я като изпълнител. Харесвам я като жена. Нямам какво лошо да кажа за нея.

# 58
  • Мнения: 2 152
И аз я харесвам но само като визия.На тези години изглежда повече от перфектно
Но в МА наистина много преиграваше.Не й прилича на възрастта просто. Naughty  Stop

# 59
  • София
  • Мнения: 5 605
Много ме кефи Й.Христова. Много умна и красива жена!
Peace

Общи условия

Активация на акаунт