1 юни - докога?

  • 2 668
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 281
Аз пък просто искам да го честитя празника на всички, които се чувстват деца!
 newsm51

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Май на-редно ще е да се празнува до появата на собствените деца. Едно от предимствата на късното майчинство bowuu
Че защо само до тогава Confused Моето дете все ще ми е дете, ако ще прабаба да е...

# 17
  • Мнения: 24 467
Да ти кажа, Како Сийке, макар че аз самата съм дърто магаре и до днес баща ми ми купува по един шоколад, ей- тъй, за Първи юни. Нали още съм му детенце?

# 18
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не, че имам нещо против, Бу. Обаче мама спря да ми го честити на мен, само на щерките. Не, че съм спряла да и бъда дете.

# 19
  • Мнения: 165
Първо, да честитя празника на всички пораснали и не толкова пораснали дечица!!!!
  bigdance2  Mr. Green
сега на въпроса:да и моето девойче още от снощи ми каза,че имало празник следващия ден все още и да сме и дали с татко и по 10 лв. ShockedАз и викам-майка та ти празнуваш и 8 ми март и св.валентин,а тя ми вика ,че такава и била възраста ни риба ни рак!!!Та и тя е на 14 и сериозно май си го мисли!!!!!!СЕГА пак ще чака подарък,а за брат и който е на 1,6м.още не се е сетила ,че и той има празник Sad

# 20
  • Мнения: 25 641
И моята майка не ми честити!  smile3518
Дали да се почувствам дискриминирана? Сигурно е, защото оставих цигарите.  newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 172
Ами малко извън темата, но май в такива дни се празнува и за идеята.
Ние с татито решихме също да се подетенчим и си честитихме. А татито преди малко каза, че ще го отпразнува със сладолед и си мечтаеше за балонче с хелий и за него, да си промени гласчето...та ...деца...нищо, че по на 30 и кусур сме. А аз празнувах покрай малкия Mr. Green
Цирка и зоопарка си бяха и за мен Laughing

# 22
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз ще си купя сладолед. Не го обичам, ама не знам с какво друго да се почерпя.

# 23
  • Мнения: 25 641
И аз се почерпих със сладолед - даже с 2!  Mr. Green

Де Ваня, купи си балонче!

# 24
  • Мнения: 55
Според мен всеки пораснал човек, който чувства 1 юни като свой празник заслужава поздравления!!!   Grinning

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Аз си купих лак. И балон имам - пазя го, на детето е. И после ще идем двете да се черпим с нещо.

# 26
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Балони ще купя много - утре е партито на Дени. Но може би трябва да си кпя личен. Само мой си Heart Eyes

# 27
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Мама и днес ми се обади да ми честити  Joy Joy Joy ,детенце съм си.

# 28
  • софия
  • Мнения: 555
Ей какче, днешните младежи не са будали - кой отказва повечко джобни и подарък? Докато им го броиш и те ще празнуват легално, после минават в нелегалност.
Руснаците казват, че да седнеш да пиеш с повод било купон, а без повод чиста "пиянка". Та и децата. Апропо на големия не му продадоха бира оня ден във Фантастико и му посочили табелка за алкохола на лица под 18 год. и той ми дигна скандал що съм го излагала да го пращам за бира. Та не знам на ония тийнове как са им сервирали Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 439
Тази сутрин първа обади 82-годишната ми баба да ни честити празника, честитихме й го и ние. Това е отговора - завинаги във всеки човек остава частица от детското  smile3534 newsm68 newsm61 smile3533 smile3518 newsm51  bigdance2

Общи условия

Активация на акаунт