Движение на българските майки -ВИДИН тема 12

  • 14 515
  • 293
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 910

Това вече не ми се вярва Thinking А коя е детска градина №1 ?

# 136
  • Мнения: 2 653

Това вече не ми се вярва Thinking А коя е детска градина №1 ?
Просто още една възможност  родители да си зарязват децата.На тази голяма безработица във Видин, чак пък да има крещяща нужда от нощтна дг  newsm78Ейй сега вече дискотеките и нощните заведения ще са на макс пълни  Confused

# 137
  • sofia
  • Мнения: 7 477

Това вече не ми се вярва Thinking А коя е детска градина №1 ?
Просто още една възможност  родители да си зарязват децата.На тази голяма безработица във Видин, чак пък да има крещяща нужда от нощтна дг  newsm78Ейй сега вече дискотеките и нощните заведения ще са на макс пълни  Confused

 Peace Peace PeaceАбсолютно.
много се престарават това главните ей Twisted Evil

# 138
  • Мнения: 2 502
1/ Whistlingсорри ,момичета ,няма да успея да дойда днес да се видя с вас в Меркурий ,Лъки също няма да дойде -1 лв глоба  Embarassed Embarassed Embarassed за нас

2/ще пътувам извън града и на път ще мина през Ново село ,да видя как са нещата там

3/имате поздрави от Белоградчик ,и г-жа Григовора -днес заминават за Ахтопол
имам да ви казвам толкова неща ,но ще бъде писменно !

4/ ,а , къде е Нестл . newsm78?

# 139
  • Мнения: 176
ей защо приемате предложението  за гедане на деца в ДГ №1/срещу НАП/в почивните дни  като "изхвърляне на зам.кмета", помислихте ли за хората които работят и в събота до 14:00ч.,кой тогава ще им гледа децата.Само не ми отговаряйте -баба и дядо.ОК.......................
Що се отнася за дискотеките който е ходил пак ще ходи.....

# 140
  • Мнения: 2 653
ей защо приемате предложението  за гедане на деца в ДГ №1/срещу НАП/в почивните дни  като "изхвърляне на зам.кмета", помислихте ли за хората които работят и в събота до 14:00ч.,кой тогава ще им гледа децата.Само не ми отговаряйте -баба и дядо.ОК.......................
Що се отнася за дискотеките който е ходил пак ще ходи.....

Става въпрос за нощната група.За мен това е абсурдно и глупаво.

# 141
  • Мнения: 2 502
моля,вижте това
http://www.focus-radio.net/?s=6&PHPSESSID=bk4aoopcoub1bjv7hu8h8ev0j2
и дори никой ни каза  newsm78

# 142
  • Мнения: 2 910
Ние отдавна не сме ходили до Гомотарци и може би директорката е решила, че няма да контактуваме вече с тях. Но пък, нали беше казала, че когато открият защитеното жилище, ще се обади Thinking Когато й притрябва обзавеждане за другото, сигурно ще се сети пак за нас Close

# 143
  • Видин
  • Мнения: 309
http://www.vidin.info/content/view/1841/2/


Има ли желаещи???????? Heart Eyes

# 144
  • Мнения: 2 910

Аз утре мога да кажа със сигурност Peace

# 145
  • Мнения: 2 502
може ,и аз

Мели ,къде се загуби снощи ?

# 146
  • Мнения: 2 910
Момичета мои, да си направим една срещичка утре в Речна гара на обяд, да речем към 12.30ч., не сме се виждали отдавна Cry

# 147
  • Мнения: 2 502
Момичета мои, да си направим една срещичка утре в Речна гара на обяд, да речем към 12.30ч., не сме се виждали отдавна Cry


има и доста неща за обсъждане и обмисляне
Hug Hug

# 148
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
мога, но от около 12. 45 часа, преди това съм на среща на настоятелството в нашето у-ще

# 149
  • Мнения: 176
Ако успея ще дойда

Общи условия

Активация на акаунт