Движение на българските майки -ВИДИН тема 12

  • 14 490
  • 293
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 653
Ами честито и на Свтла на мъжа!Да слуша много Светла и да се обичате!

# 181
  • Мнения: 2 653
Сега се сещам нещо.Г-н кмета на Видин , като е толкова близък с Д2 и ходи на разни мероприятия с тях(КОмиците) и раздава техни плакати, защо не вземе да ги организира за един благотворителен концерт?Той изобщо занимава ли се с такива мероприятия, или само с изявии по медиите #Cussing out

# 182
  • Видин
  • Мнения: 309
Светле,Честит Празник и на твойто семейство!!!  party006
Да ти е жив и здрав мъжа!!!
Да те радва,да те обича и най-вече да те слушка  Mr. Green!
Весело изкарване!!!    cheers

# 183
  • Мнения: 484
честит рожден ден на всички рожденици  bouquet макар и на патерица,ама вчера цял ден бях на бачкане и не съм влизала,с пожелания за здраве пък всичко друго се купува  Grinning

# 184
  • sofia
  • Мнения: 7 477
МОля ви,следете тази тема з ада не се 4удите ако има желаещи и зададени въпроси Peace

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=203081.0

# 185
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ехооооооооооо,банда,уейкъп Twisted Evil

вижте

http://www.bgblago.com/?1,2,,,2007-07-02,2007-07-02,2,9118

# 186
  • Мнения: 2 502
вярно е ,учението се проведе в Община Нова село до сами селото ,децата са си го заслужили
от следващата седмица се тръгва по обиколки ,гответе се ,по план излизам в отпуск ,но тази година ще пропусна море и ще съм в района
гответе се

1/среща с Обл.шеф на ОССП
2/ община Белоградчик
3/Община Нова село -реципрочно кметовете
4/домовете

# 187
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
 ooooh! добре бе, Светланче, стига рева - готови сме , даже сме по поръча Heart Eyes

# 188
  • Мнения: 2 502
 АЗ САМО ДА КАЖА , Peace Peace Peace
то вярно ,че от цяла Бг при нас са най-големи температури и навън е непоносим ад ,дано не толкоз горещо следващите дни
в момента на терасата на сянка е 37С   Nature Sunny  Nature Sunny  Nature Sunny



Рс -извън темата - има ли желаещи за колоездене вечер ,целта : извайване на крака -глезени и бедра  newsm78

# 189
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
И кво-изваяхте ли нещо или само си бихте път по жегата newsm78  Видяхте ли какви документи е писала Еми, че се изискват, а да им наеправиме по една свирка не щат ли  #Cussing out

# 190
  • Мнения: 2 502
нали другата седмица ще се видим с тях ТОВА може  де се отнася само за СО не за нашата Община ,Лъки ходи там да носи док ,но нищо не е казала

момичета ,спешно

повреди ми се мобилния ,а вътре  ,запаменети в апарата ,не в сим  картата се ми телефоните на всички ,ама абсолютно всички
моля ви пусне ти ми на лични  по-важните ,и на директорите и на домовете ,вашите ще ги препиша от 1-ва страница Praynig Praynig Praynig


и нищо не сме изваяли ,чакам желаещи ,местата се преброени ,давайте ! Mr. Green

Последна редакция: чт, 05 юли 2007, 19:38 от lorys

# 191
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Добре де, не е ли ви срам?докато ме нямаше и никой нищо не пише ooooh! Ама през това време са ми донесли сума си пакети с дрехи и е време да направим сортиране  Naughtyтази седмица не ми се очертава пътуване, така че можем да отидем до някой дом.Лъкииии, валееее, къде сте бре?

# 192
  • Мнения: 302
 Peace
Имам болно бебе Sad утре пак на преглед ще ходим и ако не се е оправила ще започнем антибиотик Sad

# 193
  • Мнения: 2 502
Peace
Имам болно бебе Sad утре пак на преглед ще ходим и ако не се е оправила ще започнем антибиотик Sad
newsm12 newsm12
dobre de, kakvo i e na malkata / Dano se opravi bqrzichko bez usloznenija , pishi pak !1

# 194
  • Мнения: 2 653
Момичета, поздрави имате тук от едни русалки!
Ние ме в Бурга , а малката е във Видин при нашите, така че 100% ще идвам до там да и я взема, не знам дали ще имам време да е видим , но поне ще донеа вичко накуп.
Тук съм събрала пясък и мидички и ще направя едни рамки за снимки от картон, ще видите.
Хайде отивам на плаж и ще се топна и за ва по веднъж. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт