Отговори
# 15
  • Мнения: 4 700
sisinko, горчивия опит и аz вече го направих.  Cry Слава богу, сама си наzначих генетичните иzследвания и антифосфолипидните антитела и zа съжаление и двете се окаzаха положителни.  Sad  Имам генотип 4G/4G za PAI . Генетичката каzа, че това било най малкото zло. Фактор 5 и протромбина са отрицателни. Антифосфолипидните антитела и те са малко zавиШени. Добре че реШих да си ги направя, zаЩото ако слуШах бивШата ми вече гинеколожка най вероятно Щях да преживея оЩе един аборт.

При теб какъв е бил проблемът? Сподели, моля те, при кого ходиШ сега.

  bouquet


ANNA-VESI , при теб какъв беШе проблемът? 

# 16
  • Мнения: 38
при мен самата бременност мина нормално до осмия месец, когато ми направиха секцио по спешност - вдиганх много високо кръвно, след това получих кръвоизливи и т.н. След година получих инсулт и балгодарение на лекарите от III градска сега съм жива, и пак благодарение на тях си направих генетичното изследване. Сега ме чака цял живот синдром + разни други. Причината за инсулта е че не са ми бити специални инжекции за да се предотврати образуване на тромби. Както можете да се сетите сега ми е забранена самата мисъл за друго дете. Ходя на консултации при Савова от Тина Киркова и Нецов от Шейново(и двамата са специалисти по рискова бременност). И  двамата ми казаха ако се е знаело за това по време на бременноста, сега нямаше да съм в този форум

# 17
  • Мнения: 4 700
sisinko , преминала преz ужасни препятсвия. И аz много се радвам, че zнам, че я имам тая гадост и поне zнам как се процедира при следваЩа бременност. Желая ти всичко добро и дано си имаШ и друго детенци. Стискам палци zа това.  Hug

# 18
  • Мнения: 38
Желая и на теб поне едно хубаво детенце, и на всички други мами от форума, и не само от форума. Няма нищо по хубаво от това да се гушнеш в една малка душица.

Общи условия

Активация на акаунт