мога ли да давам сок от череши

  • 2 635
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 233
И аз дадхо на дъщеря ми тази година, но не сок, а направо плода.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 044
Давам сок череша но го миксирам с ябълка

# 17
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
И аз дадох сокче от череша, но с лъжичката, защото моят син не обича никакви сокове да пие с биберон, само вода.  Peace

# 18
  • Мнения: 5 103
Сокове не давам, като плод и давам да яде Peace

# 19
  • Мнения: 4 362
на 11 месеца вече пиеше всякакви сокове ,никога не съм ограничавала  Peace и даже хапва и плода тази година.

Последна редакция: нд, 03 юни 2007, 22:20 от Мис КаприЗ

# 20
  • Мнения: 478
Сок не съм давала-Алекс не пие никакви сокове Sad
Слагам и черешки -пасирани в кашата LaughingТака да ги яде на парченца не и харесаха Sad

# 21
  • Мнения: 24 467
Няма проблеми да се дава пресен сок от череши на тази възраст. Има отговор и в подфорума на "Д-р Нивея" за плодовете- череши и ягоди, от петък мисля че беше.

# 22
  • Мнения: 1 288
можеш да даваш. доколкото съм чела черешата е едни от най-малко алергизиращите плодове. аз не съм забелязала да разхлабва, но може да действа различно на всяко дете.

# 23
  • Мнения: 2 908
Аз вече дадох-много и хареса. Grinning

# 24
  • Мнения: 24 467
Браво, на тази възраст и самите череши, без костилки, ще харесат на бебешока. Ние сме на годинка и си ги хапваме с голямо удоволствие, както и всички останали плодове /без ягоди и малини, тях не смея още поне година да давама- другото лято ще пробвам/. След навършени шест месеца започнахме и плодовете много ни помагат в редица отношения.

# 25
  • Мнения: 6 461
Мисля,че няма проблем да даваш сок от черешки.

# 26
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
все още не мога да се престраша. мен пък вчера от тия череши такъв стомах ме боля, че щях да пукна Sad

# 27
  • Мнения: 865
аз даван вече няколко пъти и Дари много й харесва.не съм забелязала да има разхлабващо действие newsm78

# 28
  • Мнения: 5 362
черешата си е дразнещ стомаха плод, а на моята хубавица е много чувствителен. ще опитам първо сок, после и плод
Както скоро е била с разстройство внимавай с черешите.Те също разхлабват.

# 29
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Не виждам причина да не дадеш, според мен достатъчно сте големи. Аз лично давам направо плодовете без костилката. Не правя сок, струва ми се играчка.

Общи условия

Активация на акаунт