Какво ще направите?

  • 2 219
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 836
......
Не може вече да отричате, че се привличате безумно.
........
На него не му е за първи път, но тоя път е влюбен-безумно.
.......
Какво правим?????????????????????????
Ако осъзнаете колко е често срещано и най-вече преходно това усещане, няма да гледате толкова фатално на ситуацията.
Правите това, което в крайна сметка вие решите да направите.

# 16
  • Мнения: 1 849
Случвали са ми се такива неща, но това което ме е отрезвявало е да си спомня първите ми тръпки със съпруга ми и всички жертви които е правил за мен и децата и любовта му към нас. Това ми е достатъчно. И другите мъже си имат косури и им миришат чорапите!

# 17
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
сложно, има да го мисля, дотогава ще изтрезнея! а пък с женени не ми се набърква, виж ерген4е по приемам! но ще ми мине де, малко ми трябва време и добър период със  съпруга, да ме удари на лоялност!

# 18
  • Мнения: 431
Ще го игнорирам. Жененият мъж е табу.

# 19
  • Мнения: 6 472
Случвало ми се е, но нямах деца и беше по-лесно. Но на много хора и с деца им се случват тия работи. Всеки постъпва според това как ги чувства нещата, формула няма. Каквото и да решиш- винаги има шанс да не е правилно.
Именно и да дадеш съвет е много трудно. Аз обаче трябва да дам съвет на моя близка. Не знам какво се прави в такъв случай. Някой каза леден душ Laughing Laughing Laughing Звучи забавно, но как да го кажа на жена дето се просълзява и говори като тийнейджърка за чувствата си Whistling
Много са деликатни тия неща. Обаче не върви и да се оттегля, виждаме се почти всеки ден и това се коментира. Казвам и да слуша сърцето си, но това е много изтъркано пък и сърцето и ще я докара до големи семейни неприятности.
И все пак мисля другия път да взема да и чета едно конско. Ако ми се разсърди-разсърди Thinking
Реве, защото тръпката и е от скоро. Дето се вика, все още бушуват хормоните. След 2 седмици това усещане ще отмине и вече няма да реве. Поприказвай си с нея. Това са някакви първосигнални реакции основаващи се на сексуално привличане. 

# 20
  • Мнения: 234
Всяко чудо за три дни.  Wink Ако ще прави нещо,да го прави така,че да не засегне семейството си,щом държи на него.Колкото и страст да има между тях - докога мисли,че ще е така?Заслужава ли си  да си развали семейството заради една забежка?
НЕ МИСЛЯ  Hug

# 21
  • Мнения: 234
И само ще добавя,че май не само мъжете мислят на моменти с оная си работа.  Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
Не знам какъв й е случаят на приятелката ти точно, мога да кажа как се чувствам аз. Ако, не дай Боже, някой ден с мъжа ми се разделим и той си има друго семейство, аз също...и някой ден се срещнем отново...не ме питайте защо, но съм абсолютно сигурна, че ще правим секс и няма да чувствам никакви угризения, че той е женен, че аз съм женена, че ала-бала...Просто има мъже, които чувстваш завинаги свои. Аз лично се радвам, че съм се омъжила за "моя" мъж. Но не всички имат този късмет...
Другото в което съм сигурна, е че няма начин да се чувтствам същото към друг. И това не знам защо, просто го знам.

# 23
  • Мнения: 46 518
Точно в тази ситуация не знам какво ще направя, дано не ми се налага да правя такъв избор Confused

Ако е само привличане и секс за 1 нощ- категорично не, но щом има любов и то споделена ... не знам ...

И не бих се ангажирала със съвет към приятелка, колко то и да ми е близка, по-добре и ти недей  Peace

# 24
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Всяко чудо за три дни.  Wink Ако ще прави нещо,да го прави така,че да не засегне семейството си,щом държи на него.Колкото и страст да има между тях - докога мисли,че ще е така?Заслужава ли си  да си развали семейството заради една забежка?
НЕ МИСЛЯ  Hug

И само ще добавя,че май не само мъжете мислят на моменти с оная си работа.  Mr. Green
Кой казва, че ако си позволи забежка семейството трябва да се развали? Или че няма да се развали ако не си я позволи- изглежда момичето яко е хлътнало и не става въпрос само за единия секс...
Наистина в тази ситуация е много трудно да се даде съвет. Хората реагират различно- някои са по-темпераментни от други; някои обичат да рискуват, други залагат на сигурното; някои се влюбват силно и за дълго, на други им минава бързо... Макар и преминала през нещо подобно не мога да дам съвет... тя трябва сама да намери верният път за себе си.

# 25
  • Мнения: 2 270
Бих изживяла момента пълноценно, без да мисля за последствията . . . човек не знае, кое е наи-доброто за него

# 26
  • Мнения: 4 156
Аз се научих, че рано или късно тайните излизат наяве. И като си представя децата ни - бих прекратила всички контакти с другия.

# 27
  • Мнения: 2 336
Точно в тази ситуация не знам какво ще направя, дано не ми се налага да правя такъв избор Confused

Ако е само привличане и секс за 1 нощ- категорично не, но щом има любов и то споделена ... не знам ...

И не бих се ангажирала със съвет към приятелка, колко то и да ми е близка, по-добре и ти недей  Peace
Пази боже да ти се случи нещо подобно. Аз казвам, че никога няма да залитна, ама ....
И аз мисля, че трябва сама да я оставиш да направи избора си. После да не обвинява теб за грешки.

# 28
  • Мнения: 1 334
Ако е само за една нощ, не си заслужава. Но ако и като има чувства и те са от двете страни тогава говорим за едни други неща. Тогава наистина не знам. С главата напред и каквото стане, или да се спрат всякакви контакти.
Но от моят знам, че неизживените неща се връщат пак, като бумеранг, и тогава вторият път нямаш право на грешка.

# 29
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Но от моят знам, че неизживените неща се връщат пак, като бумеранг...
Това исках да кажа и аз... Положението може да се държи под контрол до един момент... и когато той настъпи, сдържаната емоция се отприщва и... става манджа с грозде Crazy

Общи условия

Активация на акаунт