INXS

  • 1 944
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
но те без МХ са като Нирвана без Кърт.

Вие сте егати консервите. Без да сте видели. Без да сте предценили. По defaut карате. Crossing Arms Naughty
замъкнах се на другия край на Б-я, за да чуя и видя Дж. Майкъл, чиито фен не съм от детските си години и определено си струваше. за Инексес в този им състав не бих. това е мое мнение и моето усещане за нещата.
пише се  default Crossing Arms

# 16
  • София
  • Мнения: 1 075
Защо дори на тема фенове се плюем?
Не става въпрос за това, че го няма Майкъл с тях, а за това, че след смъртта му не направиха нищо интересно и загубиха облика си. Пърпъл, след напускането на Гилън, пак си останаха великите Пърпъл, същата Нирвана без Кобейн трудно бих слушала, но с удоволствие ще отида на концерт на барабаниста им, който създаде Фу файтърс и има чудесни парчета.
Просто има групи, в които всички са брилянтни и творци и групи, които съпровождат една звезда. За мен тези INXS звучат чудесно и с този вокал, но новото и оригиналното се е позагубило, затова и не отидоха да ги слушат. Те са просто изпълнители без интересни идеи.

Последна редакция: сб, 02 юни 2007, 12:07 от Zanda Ksurik

# 17
  • Мнения: 4 447
Искам да ви кажа, че концерта е бил егати провала. Една приятелка е останала адски недоволна от час и половината пеене, хубаво на волкала, ама звъенето било  ooooh! , никаква организаиця... не съжалявайте.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 075
Анче, не ти разбирам поста, какво е "звъене"?

# 19
  • Мнения: 4 447
Анче, не ти разбирам поста, какво е "звъене"?

уф.. таз клавиатура .. звУчене....

# 20
  • Мнения: 5 140
Фроска, а пяха ли стари парчета или бяха изцяло нови?

# 21
  • София
  • Мнения: 1 075
Аха Wink
Ами нищо чудно - да преместиш концерт в последния момент не може да се отрази добре на качеството на звука. Нормално саунд чека се извършва часове наред. Дори тук, групата на мъжа ми, Балканджи, се подготвят най-малко три часа, какво остава за такъв концерт.
А организаторите са се изяли от яд, че продават станиол за злато, хехе.
Със сигурност е било чудесно Wink Обаче истината е, че чудесният нов вокал е пял кавъри на групата. защото нови песни с предишната величина и гениалност нямат и той самият няма свое лице. Иначе и аз се кефя на групи, които добре пеят кавъри, но запомням групите със свой стил и развитие.
Сега ще ме оплюят, че не е възможно членове на една и съща банда да пеят кавъри сами на себе си, но в случая точно така го виждам. Застоят в музиката е равен на смърт.

# 22
  • Мнения: 4 447
Аха Wink
Ами нищо чудно - да преместиш концерт в последния момент не може да се отрази добре на качеството на звука. Нормално саунд чека се извършва часове наред. Дори тук, групата на мъжа ми, Балканджи, се подготвят най-малко три часа, какво остава за такъв концерт.
А организаторите са се изяли от яд, че продават станиол за злато, хехе.
Със сигурност е било чудесно Wink Обаче истината е, че чудесният нов вокал е пял кавъри на групата. защото нови песни с предишната величина и гениалност нямат и той самият няма свое лице. Иначе и аз се кефя на групи, които добре пеят кавъри, но запомням групите със свой стил и развитие.
Сега ще ме оплюят, че не е възможно членове на една и съща банда да пеят кавъри сами на себе си, но в случая точно така го виждам. Застоят в музиката е равен на смърт.

Мчи що да не е възможно. Няма невъзможни неща... аз пък тука да се изкажа неподготвена... гледам го оня ден по шото на СлавиТО и се чудя... абе .. тоя вокалист... много се е порменил, ся зацепих каква беше случката...хахаха позволявам да ми се посмееЙте  Joy

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
На мен пък Фроска ми е братовчедка и щом казва, че концертът е бил готин - й вярвам Crossing Arms

# 24
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
Искаше ми се, но не можах да отида на концерта.
Имам новия им албум. Харесва ми, но сигурно защото по глас много ми прилича на Майкъл. А и те нали си го избираха с реалити шоу от рода на MI.

# 25
  • Мнения: 4 447
На мен пък Фроска ми е братовчедка и щом казва, че концертът е бил готин - й вярвам Crossing Arms

 newsm62

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Ни съ смей. Едно време възпитавахме еднакви музикални вкусове. Щом й е харесало, съм сигурна, че и на мен щеше да ми - сега, разбира се, съжалявам, че не отидох.

# 27
  • Мнения: 6 993
Искам да ви кажа, че концерта е бил егати провала. Една приятелка е останала адски недоволна от час и половината пеене, хубаво на волкала, ама звъенето било  ooooh! , никаква организаиця... не съжалявайте.
Бухахаха. Таз приятелка беше ли на Блайнд Гардиън? Щото в сравнение с тяхното озвучаване (или нашенско е било, не знам) на Инексес беше невероятно!!!! Беше в пъти по-добро. Всичко си се чуваше. Концертът беше страхотен! Енергичен, предаващ страшно настроение. СТрахотна връзка между музиканти и публика. Това че ме дразни постоянното показване на сексуални щения от страна на Джей Ди е друг въпрос, аз просто трудно приемам такова поведение на сцена. Но на хората около мен им хареса. Пяхме, танцувахме. Беше прекрасно!

# 28
  • Мнения: 4 447
Искам да ви кажа, че концерта е бил егати провала. Една приятелка е останала адски недоволна от час и половината пеене, хубаво на волкала, ама звъенето било  ooooh! , никаква организаиця... не съжалявайте.
Бухахаха. Таз приятелка беше ли на Блайнд Гардиън? Щото в сравнение с тяхното озвучаване (или нашенско е било, не знам) на Инексес беше невероятно!!!! Беше в пъти по-добро. Всичко си се чуваше. Концертът беше страхотен! Енергичен, предаващ страшно настроение. СТрахотна връзка между музиканти и публика. Това че ме дразни постоянното показване на сексуални щения от страна на Джей Ди е друг въпрос, аз просто трудно приемам такова поведение на сцена. Но на хората около мен им хареса. Пяхме, танцувахме. Беше прекрасно!

Ми добре. Щом ти е харесало...  Crazy

# 29
  • Мнения: 139
Искам да ви кажа, че концерта е бил егати провала. Една приятелка е останала адски недоволна от час и половината пеене, хубаво на волкала, ама звъенето било  ooooh! , никаква организаиця... не съжалявайте.

Мда...Гроздето е кисело...

Общи условия

Активация на акаунт