УРОЧАСВАЛИ ЛИ СА ВИ?

  • 8 941
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 569
 
 Да, урочасвали са ме, това което си спомням най- ясно беше появата на нова колежка в службата, която просто ме изпиваше с очи, след няколко седмици започнах да се чувствам много зле,беше ми замаяно, едвам държах очите си отворени и със силно главоболие, което не спираше дори след прием на лекарства.Чувствах се като парцал.Отидох да ми леят куршум и съответно да ми баят. Излезнах от въпросното място бодра, без главоболие, изкачих на бегом стълбите до офиса /нещо което беше невъзможно преди това/. Просто усетих прилив на енергия, слава богу въпросната колежка не след дълго напусна и от тогава не съм се оплаквала.

# 16
  • Мнения: 71
да урочасвали са ме Rage

# 17
  • Мнения: 4 380
Абсолютно вярвам. Уроките са вид магия макар и несъзнателна. Някои хора без самите те да съзнават имат лоши очи и способности да урочасват. Последствията на уроките могат да са ужасни. Мисля си...почти съм убедена, че историята със заболяването на Слави е въпрос на уроки и ще му помогне човек разбиращ от езотерика- не лекари. newsm78
Има различни начини на предпазване, разни амулети и т.н., но всичко си е въпрос и на силата на уроките, която те е настигнала. В случай на съмнение, потърси помощ от хора, които разбират от подобни неща за да развалят магията.

Между другото, много хора страдат самите те от съзнаването за лошите си очи и страдат от факта, че причиняват мъка и беди на близките си. Има начини да се помогне и на такива и да се свали способността им да урочасват.

# 18
  • Мнения: 223
Meн много са ме урочасвали и казвам,че вярвам в това детето ми също е било урочасвано...случи се една вечер когато се прибрахме от разходка навън,едни баби ни срещнаха и много се радваха на малчо..някъде около половин час след това детето като почна да пищи и да реве и немога да го успокоя.Познавам една туркиня която викнах вкъщи да му пребае..е ако щете ми вярвайте успокои се и заспа.След това моята баба ме научи да си бая на детето,когато усетя,че е урочасано Peace

# 19
  • на село
  • Мнения: 3 926
Абе хора, 21 век сме.
Спрете се с тези уроки, има поне 10 теми по въпроса.
Разбирам да са някои бабички вярващи в такива чудеса, ама млади жени сте-
как може от това, че ревяло бебето да следва, че е урочасано,
ами едно време като са нямали други обяснения са се задоволявали с уроките, ама сега...

# 20
  • Мнения: 2 270
Не, не вярвам.   Naughty
И не правя нищо,за да се предпазвам.Достатъчно други грижи си имам.
Peace

# 21
  • Мнения: 2 336
Абе хора, 21 век сме.
Спрете се с тези уроки, има поне 10 теми по въпроса.
Разбирам да са някои бабички вярващи в такива чудеса, ама млади жени сте-
как може от това, че ревяло бебето да следва, че е урочасано,
ами едно време като са нямали други обяснения са се задоволявали с уроките, ама сега...
Мога да кажа само - дано не ти се налага да повярваш.
Сина ми беше изпаднал в нещо като дупка - беше на 2 години. Седеше на стола и само повтаряше: Не, не, не...
Като поискаш да го гушнеш почваше да пищи, да дере. Все едно бяс имаше в него. Беше страшно.
Аз отказвах да повярвам. Обаче го заведохме при една жена, няколко пъти го водихме - бил много урочасан. После мина всичко.  Thinking

# 22
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Да не ти се случи да повярваш. Никога не съм вярвала в такива неща, но явно се случват и хората не вярват докато не се сблъскат с тях- смешно им е и си мислят че си въобразяваме.
Всички се страхуваме да не урочасат децата ни, защото са по - податливи на това.
А какво мислите за урочасване на възрастен?
Сестра ми е на 24 год. и от 3-4 месеца е с постоянно главоболие- много силно при това, гадене, виене на свят и не може да се концентрира.
Ходихме на лекар, майка ми е мед.сестра и положихме всякакви усилия - пихме много лекарства за глава, невролог, пуснахме всякакви изследвания - добри са и няма причина да й е така. Минахме на очен, невролог и т.н.- нищо не помага.Дори в началото си мислеше, че е бременна, поради гаденето.
Всеки ден й е лошо и я боли много глава.
Една приятелка ми каза да я заведем на някоя баба да й бае против уроки за всеки случай. Вчера я заведохме - бабата й каза да си затвори очите и почна да й бае.Още на следващата минута - се отдръпна от нея и й каза, че е много урочасана и че има ужасно главоболие, без да сме й казвали за него, а сестра ми цялата стана на петна. Каза ни да я заведем още няколко пъти. надявам се да има ефект.
Иначе редовно си палим свещички в църквата и сме вземали светена вода.

Така, че към тези които не вярват - не отричайте нещо което не ви е дошло на главата.
Смятам, че сме достатъчно интелигентни със сестра ми ( това по повод едно изказване в подобна тема - че нискоинтелигентните само вярвали в това), защото и двете сме с висше образование.

# 23
  • Мнения: 46 520
... Сестра ми е на 24 год. и от 3-4 месеца е с постоянно главоболие- много силно при това, гадене, виене на свят и не може да се концентрира ...

И леля ми беше така и то доста по-дълъг период, накрая се оказаха сливици.
Търсете проблема, преди да е станало късно, бабата въобще няма да я коментирам ...

А образованието няма нищо общо, и висшистът и невисшистът, когато е отчаян и в безисходица, не може да мисли трезво.

Последна редакция: чт, 05 юли 2007, 10:11 от Никол

# 24
  • Мнения: 460
не знам да ли са уроки,но има хора със страшно негативна енергия-то се усеща!имам една такава позната и просто избягвам да контактувам с нея.може и да внушение ,но когато говоря с нея по дълго/примерно 1 час,нали знаете че женските уста като се разговорят единствения начин да ги затвориш са печените семки! Joy/след това поне 2 дни ме боли глава!може и да си внушавам ,знам ли? Crazy

# 25
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
И леля ми беше така и то доста по-дълъг период, накрая се оказаха сливици.
Търсете проблема, преди да е станало късно, бабата въобще няма да я коментирам ...

А образованието няма нищо общо, и висшистът и невисшистът, когато е отчаян и в безисходица, не може да мисли трезво.
[/quote]

Може и да си права. Решение на проблема търсим всеки ден.

# 26
  • Мнения: 211
Вярвам. Урокито може да се прададе и съвсем случайно от човек, който всъчност няма за цел да те урочаса. Достатъчно е да ти мисли злото, да те гледа с "лоши очи" и да има по-силно енергийно поле. Тогава ти предава негативна енергия и започваш да се чувставш по-отпаднал, залинял, да ти е зле. Има специални "процедури", които могат да те отърват от това състояние. Казват се там някакви неща. Текста обаче не го знам. Може да се предава само между противоположни полове. Това знам за сега Grinning

# 27
  • Мнения: 1 612
Случвало ми се е да ме урочасат мен.
Отидох в църквата и си взех светена вода. Платих си и за Киприянова молитва.

# 28
  • Мнения: 2 631
Преди няколко години бях отишла с майка ми на работата и - зъболекарски кабинет на 3 села и много баби, дето все уж те плюят да не ти е уроки!!!
Прибрах се и веднага вдигнах 38,7 температура в най-големите жеги - август месец.  #Crazy (За протокола - не беше никакво заболяване)
Майка ми попитала една баба, дето ги разбирала тия работи  Thinking какво ми е, и тя и казала, че най-вероятно са ме урочасали, да ми купят синьо топче за гривна, ама да е криво.
И тогава всичко ми мина. И после историята не се е повтаряла...  Peace

# 29
  • Мнения: 46 520
Кафе, този вирус и аз го карах, миналата година имаше епидемия, всяка година го има. Вдигаш Т,  без нищо друго и след 1 ден си здрав и прав (и с топче, и без топче).   

Общи условия

Активация на акаунт