Нещо за стягане

  • 1 776
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 194
Да си кажа какъв ми е проблема. От доста време съм на диета, отслабвам, бавно и славно, обаче забелязвам, че ставам мекичка, пухена както казва мъжа ми. Т.е няма я стегнатостта на бедрата, дупето, кожата стои някак отпусната.
Как може да се поправи това. Нямам време за спорт. Ако може да ми препоръчате някакви стягащи кремове, лосиони...или нещо?

А с каква диета отслабваш?
Мерси предварително Hug

# 16
  • Мнения: 113
Освен кремчета и лосиончета трябва и да се спортува,ина4е нищо не става.За съжеление.Ако нямаш време за фитнес,то прави в къщи упражнения.

# 17
  • Мнения: 670
За съжаление и спортът не помага особенно.Аз се занимавам всеки ден със фитнес,но отпуснатата кожа не се свива Tired

# 18
  • Мнения: 5 647
Мерси , супичке  Heart Eyes Ще пробвам да го намеря в Бг.

Сусамово масло мисля, че има на Икаров. Ако отидеш в аптеки Ремедиум е най-сигурно, че ще намериш пълната гама от всякакви масла на различни фирми.

# 19
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Леокрема има стягащ лосион, но при мен няма кой знае какъв ефект, защото корема ми доста поувисна след раждането и нямам и надежда да се прибере! Tired

# 20
  • Варна
  • Мнения: 535
Да си кажа какъв ми е проблема. От доста време съм на диета, отслабвам, бавно и славно, обаче забелязвам, че ставам мекичка, пухена както казва мъжа ми. Т.е няма я стегнатостта на бедрата, дупето, кожата стои някак отпусната.
Как може да се поправи това. Нямам време за спорт. Ако може да ми препоръчате някакви стягащи кремове, лосиони...или нещо?

А с каква диета отслабваш?
Мерси предварително Hug




Ами с ограничаване на хапването, нищо сладко, без хляб и хлебни неща, без газирано, без мазно. На деня 1 път ядене и то салатка по възможност....Не е нещо особено диетата ми, то и за това отслабвам толкова бавно. А и когато има линуване, не пропускам, но нещо няма ефект при мен.

# 21
  • София
  • Мнения: 786
Да си кажа какъв ми е проблема. От доста време съм на диета, отслабвам, бавно и славно, обаче забелязвам, че ставам мекичка, пухена както казва мъжа ми. Т.е няма я стегнатостта на бедрата, дупето, кожата стои някак отпусната.
Как може да се поправи това. Нямам време за спорт. Ако може да ми препоръчате някакви стягащи кремове, лосиони...или нещо?

А с каква диета отслабваш?
Мерси предварително Hug






Ами с ограничаване на хапването, нищо сладко, без хляб и хлебни неща, без газирано, без мазно. На деня 1 път ядене и то салатка по възможност....Не е нещо особено диетата ми, то и за това отслабвам толкова бавно. А и когато има линуване, не пропускам, но нещо няма ефект при мен.


Според мен ядеш по много малко, един път на ден е много малко. Не даваш на организма почти нищо и така и малкото което му даваш той си го къта и не го пуска лесно. Яж по няколко пъти на ден, но по малко. А и на мен ми се струва невероятно да се стегнеш само с крем. Кожата може и да се стегне, но мускулите едва ли.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 535
Ами отначало хапвах по 2 пъти на ден...пак по малко и резултат нямаше Sad
И без това не ям много, пък и ако хапна повече от 1 път на ден ми става много тежко.

# 23
  • София
  • Мнения: 786
Ами отначало хапвах по 2 пъти на ден...пак по малко и резултат нямаше Sad
И без това не ям много, пък и ако хапна повече от 1 път на ден ми става много тежко.

Аз лично отслабнах с НВД, ако те интересува тук има много информация
www.spidersport.com

# 24
  • Мнения: 27 524
Кремовете стягат само кожата, но мускулите и плътта - не. Така че поне без мъничко физически усилия едва ли ще стане.
Иначе аз съм доволна от стягащият на Дав  Peace

# 25
  • Мнения: 239
Цитат
Кремовете стягат само кожата, но мускулите и плътта - не. Така че поне без мъничко физически усилия едва ли ще стане.
Иначе аз съм доволна от стягащият на Дав  Peace
Peace Peace

# 26
  • Мнения: 1 037
Цитат
Кремовете стягат само кожата, но мускулите и плътта - не. Така че поне без мъничко физически усилия едва ли ще стане.
Иначе аз съм доволна от стягащият на Дав  Peace
Peace Peace
И аз,заглажда кожата Peace

# 27
  • Мнения: 4 770
Сусамовото масло дали мога да го ползвам за подобряване кожата на гърдите? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт