Абе,разбирате ли се родителите на мъжа си?

  • 2 698
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 223
само с майка му се разбирам

# 16
  • Мнения: 1 233
Не. Поне в моите очи е така. Сега сме в затишие, но ми се струва пред буря. Не живея заедно с тях от 3 години, но тая една, докато бяхме заедно ми стига за цял живот. Нещата са прости - аз не искам нищо от тях и не желая и те да ме занимават с тях си. Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 7 097
Доста добре. Много по-добре, отколкото с моите собствени... Rolling Eyes

# 18
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
понякога за някои неща дори се разбирам по-добре с неговите отколкото с наште\майка\. Неговите родители ми помагат повече при отглеждането на децата отколкото майка ми.Татко е далече.

# 19
  • Мнения: 6 472
Никакви проблеми нямаме във взаимоотношенията Hug За това перфектно разбирателство огромна роля изиграха кажи речи 150 км Mr. Green

# 20
  • Мнения: 216
Никакви проблеми нямаме във взаимоотношенията Hug За това перфектно разбирателство огромна роля изиграха кажи речи 150 км Mr. Green
Умножено по 100 е внашият слу4ай, но и преди  бяха 4удесни Laughing

# 21
  • Мнения: 483
Не те са абсолютни говеда #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Дори мъжът ми от скоро не говори с тях

# 22
  • Мнения: 1 299
Хех, не ми е мъж още, но ако стане неговите родители ще са на 2000 че и повече километра от нас така че няма да има проблем. Иначе за сега се разбираме чудесно.

# 23
  • Мнения: 3 423
Живеем на 2000 км от моите родители
и на 1500 от неговите. Чуваме се главно
по телефона, разбираме се, пращаме си
въздушни целувки и поздрави и светът е
розов. Виждаме се 2-3 пъти годишно. Не
се караме, пием, играем карти и плюскаме.
Музиката и мръсните вицове също са налице.
Никога не са ме дразнели неговите родители.
Уважавам ги. Те мене също. Не разбирам за
какво говорите в този подфорум. Честно.

# 24
  • Мнения: 4 380
Аз ги разбирам, те мен - не  Mr. Green
Чалъмът е да си помислиш дали ще се разсърдиш на майка ти, за това, за което се сърдиш на свекърва ти  Peace

Ако е така да сме се изпотрепали. Laughing Към свекърите съм многократно по-толерантна отколкото към своите родители. Все пак са чужди хора.

На авторката ще кажа...щом за 11 год. съжителство все още си с нормално психично здраве, какво се оплакваш от хорицата? Laughing

# 25
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Даааа! Много добре се разбираме!
Защото сме на хиляди километри разтояние - те са си в Щатите, аз съм си тук.
Пишем си мили имейли, пращаме си снимки, чуваме се по телефона ( много рядко ) и всички дори се обичаме!

# 26
  • Мнения: 207
Имам само свекърва,но и тя ми стига.Живяхме заедно две години,вечно -пиленце,а зад гърба ми говори глупости.Не харесвам лицемерните хора.За детето вече 4 години изобщо не ми помага,само повтаря как тя и сестра му били неговото семейство...ами ние с детето какви сме newsm78Вече не живеем заедно от три години,но работехме заедно до преди 10 дни .Сложих край на взаимоотношенията си с нея и сега ми е добре като не я виждам.Вечно намираше с нещо да ме подразни,трябвало да и плащаме наем,на помещението където работим,защото бизнеса бил неин.Е как подяволите родител ще иска от децата си.Сега живеем под наем,който плаща строитела дето строи на нашето място,казала на сина си ,че ще прибере наема за себе си а ние да се оправяме-да си плащаме.Кажете хора как да комуникираш с такъв човек,как?????Гадна работа.

# 27
  • Мнения: 2 657
Ами не особенно,ама добре,4е не живеем заедно Mr. GreenДаже напоследък много рядко се виждаме,нищо че са 2 етажа под нас и както казва мъжо,сме супер спокойни и е по-добре Mr. Green

# 28
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Живеем със свекървата.Опитвам се да я понасям,но....не винаги успявам.

 Peace Все по рядко се случва да я понасям,ама като е постоянно край нас....вече си мисля че май за нея се ожених

# 29
  • Мнения: 1 564
С баща му се разбираме перфектно,но с майка му - не
И ние сме така. Peace

Общи условия

Активация на акаунт