Защо не се чуха сирени

  • 3 803
  • 119
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 140
В Княжево се чуха. След като отворих прозореца де.



И в старата част на Овча Купел се чуха и аз станах.

# 16
  • София
  • Мнения: 819
В "Красно село" се чуваха, ама много слабо и не бяха като предни години, а доста монотонни. Аз стоях права на балкона, а долу почти никой освен една майка с малко дете и две бабички не се спряха Crossing Arms

# 17
  • София
  • Мнения: 1 176
и в лозенец се чуха, даже много хора наистина се бяха спрели...даже и коли отбиха...евалата...

# 18
  • Мнения: 459
И при нас не се чуха, обаче сега като се загледах, прозорците са затворени.

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
мдам.
БП - София бе твърде мълчалив.  Confused
А аз тъй много ги тача тези звуци. Sunglasses Нищо, до година до амина  Simple Smile

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
В Пловдив се чуха. Станах.

# 21
  • Мнения: 25 641
В Стара Загора се чуха. Много добре се чуха, щом целият пазар замря. Даже продавачите се вкамениха и спряха да бърборят.  newsm78
Само едно младо семейство беше решило, че за тях не се отнася. Майка, баща, бебе в количка. Спокойно си прекосиха по дължина цялата пазарска улица, за да стигнат до заветната цел - една кебапчийница.
Салама, Санчо...  

# 22
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
В Пловдив се чуха. Станах.

При нас не. Ама сега сме малко на къра, сигурно затова. В 12ч. бая народ си погледна часовника, понадигна се или поспря и ... пак си седна. Догодина ще помоля някой да влючи противопожарната аларма Laughing.

# 23
  • Мнения: 4 138
срещу интепред съм. чуха се. май се водим изток

# 24
  • Мнения: 2 700
На "Оборище" също се чуха, а миналата година със сигурност нямаше.
Може и да вътят кварталите Wink

# 25
  • Мнения: 3 537
И в Ямбол ги пуснаха.

# 26
  • Мнения: 4 585
В Разград се чуха. Стоях мирно.

# 27
  • софия
  • Мнения: 163
Да, Ритка, в Бизнес Парка не се чуха сирените. Винаги ставам, поне това  не ни струва кой знае какво усилие да изразим уважение и признателност... Въпреки че други години съм била по центъра и много лошо впечатление ми прави, че има граждани, които изобщо не обръщат внимание, а един шофьор само дето не се качи на спрялата кола пред него... Абе .... свят голям...

# 28
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Слушах ги във Варна на терасата. Даже се притесних за детето, което е на градина, как ли е реагирало?  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 3 740
В "Яворов" не се чуха.
Не ще да е от дограмата.

Общи условия

Активация на акаунт