Жарко слънчице огрява, появата на Юлско бебе наближава!

  • 21 409
  • 285
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 984
аз пък да ви се "похваля" видях си датите за изпитите и си свиркам че са след 20 дни, но се оказа че едната дата била фиктивна и всъщност изпита е сега в петък  #Crazy
лудница...

Съвсем съм изперкала, забравих да поздравя Емчето и малкия бебок.  Hug
Чакаме с нетърпение снимки.

Последна редакция: вт, 05 юни 2007, 14:05 от беболинчо

# 226
  • Мнения: 295
Em4eto добре дошла, newsm51много се радвам че при вас вече всичко е наред и сте си вкъщи ,като можеш пиши.

# 227
  • Мнения: 207
ЕМЧЕ ДОБРЕ СИ ДОШЛА  Grinning  bouquet

# 228
  • sf
  • Мнения: 10 214
Добре дошла, Емче!   предствям си каква суматоха е у вас, но когато имаш време- пиши!  Hug
днес след лекцията с няколко мами ходихме до един магазин. забърсах едно боди колкото да си начеша малко крастата. ама сега като гледам гардероба се чудя що ли купувам
някои от нас са почти на финалната прва- кога ли ще почне бебевалежа  1stroller newsm32

# 229
  • Мнения: 1 836
Здравейте мили момичета!
Емче, добре дошла   bouquet много целувки на Стилиан и като ти остане време пиши подробности за раждането  Grinning
И аз съм чувала от раждали мами, че клизмата не е нещо страшно. Освен това една от акушерките на "9 месеца" каза, че така се ускорявало раждането и въобще ние имаме полза от нея...
За матрачетата - след дълго умуване и проучване се спряхме на латексов, магнифлекс (модел Пиер Карден). То времето ще покаже дали си струва...

забравих - http://nani.bg/newsdesk_info.php?newsdesk_id=9

Последна редакция: вт, 05 юни 2007, 14:37 от marisasav

# 230
  • Мнения: 984
скоро donsyy  скоро....
поне аз имам едно такова усещане за мене си.. няма да устискам още много
пък и не ми се стиска.. гушка ми се бебе  Heart Eyes ама все пак да е достатъчно порастнало...

# 231
  • София
  • Мнения: 568
Добре дошла на Емчето  bouquet Убедена съм, че ще се справиш с кърменето. Просто трябва да предлагаш гърда по-често. Чакаме снимки от малкия Стилиян. Да го нацелуваш от нас.
Ками, мисля, че съм виждала такова матрече и в "Штъркел".
Анжела, пак в Штъркел има дунапренови матрачета, в Бургас нали имаше newsm78? На София е такова и не се е деформирало. Струваше около 35-40 лв.
Пак за клизмата, задължително се прави, защото освобождава пространство за придвижване на бебето.
Фил, много гадно това, което ти се е случило, но да не е нещо хранително или да си настинала? Да не си прекалила с черешките? Като нищо може да се объркат контракции с чревни смущения и спазми. Щото толкова продължително - 15 мин. не може да е контракция, по-скоро нещо с червата. Слава Богу, че си доре, почивай си. И за всеки случай се обади на док.  bouquet

# 232
  • София
  • Мнения: 3 524
Привет за момент и от нас Sunglasses
Емче и бебе Стилян, добре дошли и да сте много здравички и послушни! bouquet

Ходихме да видим къде са "Слънчице" и "Вис Виталис" и с е сдобихме с комплектче за изписване.
То е от 6 части +пеленка, и за съжаление от снимките не се личи много колко е сладурско, направо съм влюбена в него. Heart Eyes Продавачките в "Слънчице"са супер любезни и ненатрапчиви, препоръчвам ви ги ако не сте ходили Peace Комплекта е 26 лева+12 лева за пеленката. Ааа и аз се сдобих с еднократни гащи Peace Laughing

Слагам покупките в албума:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=138844&photo=3

# 233
  • София
  • Мнения: 153
Здарвейте момичета!

Емче и бебче, добре дошли!

Донси наближава, наближава бебевалежа, днес се замислих че имам броени дни до секциото, а не зная дали съм готова психически, но то няма да ме пита, трябва да се справя.

Ели, много е сладко комплектчето, със здраве да си го ползвате!

Фил, ако можеш почивай повече!

# 234
  • Sofia
  • Мнения: 523
Емче добре дошла отново! Ще се справите с кърменето - не се притеснявай!

Ели, за София ли говориш?
може ли да споделиш къде се намират въпросните магазини, че мен събота и неделя ме чака пазар.
вече знам, че до края на месеца ще си имаме бебе - секцио Sad. утре ще ходя на алерголог за упойките ...

# 235
  • Мнения: 129
Добре дошла на Емчето и от мен и много здраве и на двамата с бебето!   bouquet

elpet , много ми харесва комплектчето ти за изписване, страхотно е. Аз вчера хледах, гледах и нищо не харесах, че и цените им над 50 лв  #2gunfire. Явно в Сф има по-голям избор и по-ниски цени.  Confused

Аз да се похваля току що се връщам от ЖК и бебето е вече 2700 г (в 35 г.с) Shocked Laughing Shocked Вс е наред засега, но не ми издадоха още обменна карта и т.н. работи за родилното  newsm78 Почвам да изчислявам до края още колко има да наддава  на килограми и бая зор ша видя докато излезе бебешока Laughing Laughing Laughing

Така като ви чета почвам да се чудя на база какво друго ви определят секцио (освен евентуално прилежание на плода) и как примерно определят дали тазаът ви е тесен и т.н. Щот на мен док нищо не ми е казвал и с тия размери и килограми на бебо, почвам сериозно да се замислям как ще я правим с него и дали може да излезе нормално  newsm78

# 236
  • Мнения: 295
Ели, къде е този магазин "Слънчице"? комплектчето е страхотно наистина Simple Smile браво Wink
Фил, мисля, че Софи_бо е права и наистина не са били контракции. дано е така и не те мъчи повече

# 237
  • Sofia
  • Мнения: 523
Andromeda, при мен е заради едър плод ... И понеже съм ниска и се оказва, че тазът ми е на границата (а си имам дупе ?!? ) - секцио е препоръчително - да не се мъча и накрая да се наложи по спешност да се прави. Иначе на бебо положението от 4 месеца е главично като по учебник, ама ...

# 238
  • Бургас
  • Мнения: 1 239
Добре завърнала се на Емчето, много да се слушкат и радват един на друг   bouquet

Ееее ама не се шашкайте де, секцио та секцио, ми щом се налага ще траете, знаете ли колко е по-добре да знаеш предварително какво те очаква... а не да ти дойде изневиделица, хоп мятат те на операционната и твоята единствена мисъл е да излезеш жива и здрава от там  Naughty Я по-ведро, усмихнете се и мислете за бебчетата  Grinning

# 239
  • Мнения: 384
Защо секцио,Искра?Защото е голямо ли или седалищно!Ако имаш доверие на доки и той казва секцио,какво да се прави-важното е ти и бебо да сте ок!Фил,аз не съм разбрала-чакай бе човек,още има време да си носим коремите,я стискай!  Peace То и мен едни болки в кръста и ниско долу ме преследват и пак взех да пийвам нош-па и магнерич,ама съм някак спокойна,все си мисля че имам време,но знае ли се.  newsm78 Елпет,много хубави покупки,радвай им се и със здраве да се ползват!А и около мен всичко живо едно спокойствие го е обхванало,никой за покупки не говори,никой не ме спонсорира нещо,пък аз не съм слоница,няма да съм година бременна.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт