Оцветяваща къна за коса?

  • 15 059
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Аз също дълго време съм се къносвала с черна къна.
Косата придобива невероятен блясък и е страшно жизнена, но аз не търсех този ефект, а цвета - черен, за да не прибягвам до бои.
Обаче в един момент, в порядък от около 4-5 месеца къната, която обичайно си купувах просто спря да ме оцветява. Явно лоша партида. От тогава започнах с безамонячната на Лореал. Отново съм много доволна. А и е по-опростена процедурата. Стоиш с боята само 30 мин., а с къната ти трябват 2 - 3 часа. Аз нямам толкова време.

# 16
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Аз седя около15-20 минути с индийската къна Flutter

# 17
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Аз седя около15-20 минути с индийската къна Flutter

Възможно е, азсе къносвах с българска, някаква, забравила съм каква беше!

А я да ви питам - бели косми покрива ли ви къната?

# 18
  • Мнения: 53
От 5г.,ползвам само индийска къна.Има и черна със син отенък,моята е гарваново черно.Аз я приготвям само с оцет,така цвета се измива още по-трудно,и не стоя повече от половин час.

# 19
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Аз седя около15-20 минути с индийската къна Flutter

Възможно е, азсе къносвах с българска, някаква, забравила съм каква беше!

А я да ви питам - бели косми покрива ли ви къната?
Предполага тя едоста силничка би трябвало да ги покрива без проблем . Thinking

# 20
  • Мнения: 526
Аз също ползвам индийска къна,тази,която е опакована в няколко пакетчета и докато стигнеш до съдържанието... Laughing Цвета е страхотен,аз взимам черна,много е наситен и е траен,но в нея има някакъв процент оцветител-пише го на листче със съдържанието.Не знам какъв е оцветителя,но на моята коса не й влияе зле,даже стана някак си много по-плътен и лъскав,отколкото с боя.Абе за индийката с червената точка става въпрос (на опаковката).На мен лично тази къна най много ми харесва.Когато я бъркам,слагам бадемово масло.

# 21
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Аз също ползвам индийска къна,тази,която е опакована в няколко пакетчета и докато стигнеш до съдържанието... Laughing Цвета е страхотен,аз взимам черна,много е наситен и е траен,но в нея има някакъв процент оцветител-пише го на листче със съдържанието.Не знам какъв е оцветителя,но на моята коса не й влияе зле,даже стана някак си много по-плътен и лъскав,отколкото с боя.Абе за индийката с червената точка става въпрос (на опаковката).На мен лично тази къна най много ми харесва.Когато я бъркам,слагам бадемово масло.
Да същата е наистина е супер ,но аз не и слагам нищо . Peace

# 22
  • Мнения: 4 770
Ами тя не се смесва с нищо те са едни много малки пакетчета .
Просто изсипваш прахчето в съд и изсипваш вряла вода и едновременно бъркаш да стане кремообразна и лесна за нанасяне ,много е лесно.След това нанасяш ,хваща бързо .Доста е трайна аз от няколко месеца не слагам и не мога да я отмия.
Благодаря!
Но ми е странно, не я ли вариш?   Rolling Eyes
А и тези другите имат балсам фиксатор, който веднъж го забравих и цвета ми се отми!  ooooh!

# 23
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Не къната не се вари асе полива с вряла вода като едновременно с това бъркаш да стане кремообразна смес.Аз само веднъж съм пробвала с друга къна и нищо не стана на всичко отгоре трябваха ми няколко дни докато тревите се отмият хубаво. ooooh!Беше ужасно а и стоях толкова дълго откъде толкова време Thinking

# 24
  • Мнения: 4 770
А би ли ми казала как се казва тази индийска къна и откъде я вземаш, ориентир колко струва - не за друго, ами ме е страх да не си съсипя косата с някое менте...   bouquet

# 25
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Знаеш ли не и знам името ,знам я като индийска къна има я в магазините за козметика поне аз я копувам от такива те са по 10 пакетчета в една кутия.Аз едно пакетче съм го взимала най много за 1 ,30 на кутйите с черна къна са или в зелено с една индийка или в синйо с една хубава мацка с черна коса и двете са едни и същи самите пакетчета съдържат много малко прахче ,и докато стигнеш до него ще отвориш 3 опаковки . Peace

# 26
  • Мнения: 4 770
МЕРСИ!!!
Впрочем, ако ти си на снимката - изглеждаш страхотно!

# 27
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Благодаря ти много  Blush smile3525

# 28
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Сетих се как се казва "Eagle," ooooh! ако намеря и опаковката ще ти я покажа.

# 29
  • Мнения: 4 770
Моля! Просто отбелязвам, че си готина мацка от моя калибър - само че с права коса... А мога ли да те попитам как да си кача снимка на профила от компютъра, или трябва задължително първо на сайт?  Embarassed Че и това не го знам как става  Embarassed Embarassed Embarassed  а имам хубави и искам да сложа една.   newsm12

Общи условия

Активация на акаунт