Летни плодове са вече на пазара, АВГУСТ бебчо ще ни пощурява!

  • 10 639
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Здравейте и от мен! Гита, честита количка!
Оф, не изчетох предната темичка, но направо ме домързя... но явно за баби си говорите - и моите са надалеч, предпочитам така, иначе не са от тези, които да ни се месят. Най ми е добре като сме сами.
Мира, при вас иматели матрачета от кокос (немски), днес не можах да намеря - спрели им били вноса. Знаеш ли ориентиравъчна цена?
В Штъркел видях,. че има помпи на Кампол, до сега само там съм срещала...
Май всички сме почнали да се вкисваме, а? Мен ме е обзека някаква треска - всяка вечер мисля какво сме взели и какво трябва още!

# 16
  • Мнения: 1 457
Запис от мен и лека нощ / Пред ида сте изписали и тази темичка/  Hug

# 17
  • Мнения: 498
Гита страхотна количка, много ми хареса досега я търсих в нета за повече подробности, но никъде не я намерих, защото и аз последно единственото решение което взех,  е че искам триколка, но все си харесвам едни  Sick, добре че едната бъдеща баба ще помага.
Baby Illy и аз си мислех да изчакам за креватче, но в магазина казаха, че се чака един месец , а й мамите тук ме стреснаха, за нещо за което никога не бих се сетила, че креватчетата миришат на боя newsm78, така че към 15-ти смятам да си закарам корема с мъжо в магазина да капарираме. А за стерилизатор съм си харесала на Chicco за студена стерилизация, защото ще се налага честичко да пътуваме и повече ме устройва.А на теб кога тие термина.

# 18
  • Pb
  • Мнения: 1 183

Един въпрос... Някой може ли да ми препоръча стирилизатор??? Мислех да си взема от тези за микровълнова дето са, ама си нямам идея колко са големи и дали ще се съберат в микровълновата?!?

Всичките са на абсолютно 1 и същ принцип. Зависи колко ти е голяма микровълновата. Според мен няма смисъл да се дават мн. пари за скъп. Ако не държиш да е нов, в продавалника има доста оферти, цените са на 1/2.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Гита много ми хареса количката,колко струва(ако не е тайна де)?
Оф аз още нищо не съм купила-страх ме е и ще изчакам още малко.Пък и другата седмица почваме ремонта.

# 20
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Нашето креватче го взехме веднага. Имаха налични. Явно модела си се купува и в магазина имаха на склад. Трябва да проверите на място според модела, който искате, но не го оставяйте за последния момент. Миришаааат, та не се траят в началото. Кой знае колко време ще трябва, за да спре да мирише на мебелен магазин вкъщи.

Помпите на "Канпол" ги има в аптеките/ предполагам не във всяка/, а днес ги видях и в Хиполенд. Само че при моята приятелка с аптеката помпата е 38лв., а в Хипото я видях за 49лв.

Количката ни струва 259лв. Супер евтина ми се видя, но е "Hauck" и се надявам да съм все така доволна от тази марка.

# 21
  • Мнения: 243
elissee , термина ми е на 23 август. И като слушам тука кой какво си е напазарувал, направо изпадам в луда паника!!!!! Аз не съм си купила АБОЛЮТНО НИЩО!!!!!!! Направо се чудя сега да седя вкъщи и да уча за изпита, или да опъвам ластици по магазините и да почвам да пазарувам?!?
 А на какъв принцип работи стирилизатора за студено?

# 22
  • София
  • Мнения: 843
За помпата на  "Кампол" и аз  видях днес в Пиги Хаус.  Цената там беше 49.99 ръчна и изглеждаше почти като тази на Авент.

# 23
  • Мнения: 223
Хехе, видяхте ли Елхичка какво коте си и е сложила и от "омайна и пълна с изненади" се не нарекла... "не особено красива". Ама нали е слдуран ще и простим това допълнение!
За стерилизатор пак не знам - аз глезено я карам. Пак ми дадоха на братовчетката. Абе на ляля глезлата съм си. Whistling
Меги, аз също нищо не съм купила. Може и от мързел да е. Колкото пъти вляза в магазин бебешки, толкова пъти купувам по нещо за приятелските дребосъчета, а не за нашето. Абе, може и да ме е страх. Иначе до нас има готин магазин със стока на Азис бебе (е, азис, азис - няма как) и един друг с по-ниски цени - бг стоки. Там продавачаката ми даде добър съвет - да не се вманиячавам в дрешките за първите месеци, защото то бързо ще ги израсне, а аз ще съм в такава обърквация, та няма да им обръщам внимание Hug Явно маниякът в мен прозира Sunglasses

# 24
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
За помпата на  "Кампол" и аз  видях днес в Пиги Хаус.  Цената там беше 49.99 ръчна и изглеждаше почти като тази на Авент.

Да, в един и същи завод в Полша ги правят. http://en.canpol.com.pl/product.php?lp=60&gr=580&pd=10002

Тиги, за маг. "Дани" на пазара ли говориш за Азис дрешките? Кой е другия с БГ-то?

Последна редакция: сб, 02 юни 2007, 22:56 от Гита Ог

# 25
  • Мнения: 223
Гита, помниш ли преди магазин Хвърчило - беше на този новият бл. на кръстовището - 54 блок (аз там живея). Та този магазин го преместиха на пазара. Обаче в тази старата част, а не в новата сграда, където е Дани магазина. Т.е. това е тази постройка, което е отвъд зеленчуците. Магазинчето е малко, гледа към сергиите за гащи и т.н. и е до магазина за храна за домашни любимци. Там има дрешки на тази фирма Комес и много хубави бодита - само памук. Дамата е много симпатична. Тя има малко дете и при нея става сборище на майки! Май не ти го предадох добре. newsm78

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Ели аз не съм на работа и не знам какво карат сега,ама по пинцип немски до сега не са носили нашите с кокос бяха 76лв.
За матрак аз май ще съм си с обикновен матрак дунапрен само че от по дебелите,имах такъв с баткото и каката и съм много доволна даже и сега е в добро състояние ама искам новичко да е.

# 27
  • Мнения: 23
ДОБРО  УТРО!!! Hug

Черпя -

ГИТА-много хубава количка Peace ,а Хаук е марка с традиции и са качествени .Старата ми е Хаук т.е аз смятам пак нея да ползвам и излезе много здрава само е малко тежка.Честно ако сега пак трябваше да избирам марка и модел щях доста да се чудя .

Мегита-ако успея да се организирам за срещата ще ти звънна на мобилния -днес мъжът ми работи отново Whistling и детето няма на кой да оставя .Наистина имам огромно желание и ще направя всичко възможно  Peace.Другата седмица има отново лекция на 9 месеца и хайде наистина да ходим .

Мариетка -дай насам една снимка на тортичката ,ако е останала   chefМен в тия жеги изобщо не ме свърта в кухнята  Tired

Мира -и аз такъв ползвах с каката ,но се е деформирал и ще купувам нов ,но още нямам идея от къде .

Ох мами, тук вече всички ходят на плаж ,аз още не мога да се престраша Mr. Green

# 28
  • Мнения: 23
А ,ето и малко информация за детски и бебешки магазини в Бургас
http://www.zadecata.com/index.php?page=0_1_4_4 

# 29
  • Мнения: 1 554
ДОБРО УТРО ooooh! ОТ СУТРИНТА СИ ДИГНАХ НЕРВИТЕ ИМА ЕДНА 80 ГОДИШНА ДЪРТОФЕЛА НАД НАС КАТО СИ ПУСНАЛА ТЕЛЕВИЗОРА ОТ 6 СУТРИНТА ПОЛОВИНАТА МИ АПАРТАМЕНТ КЪНТИ НАПРАВО СЪМ БЯСНА И ТО НЕ ЗА ПЪРВИ ПЪТ СЕ СЛУ4ВА ВЕ4Е ЩЕ И МИСЛЯ ОТМЪЩЕНИЕ #2gunfire

от в4ера като ми е тръгнало на зле с4упих една ваза докато я мих и се нарязах  #Crazy днес съм поканена на кръщене но се обадих и казах 4е няма да отида едно 4е е на 70 км от варна а и съм станала с гъзъ на горе ще отида през седмицата да си подаря подарака

Последна редакция: нд, 03 юни 2007, 09:08 от Franito

Общи условия

Активация на акаунт