Летни плодове са вече на пазара, АВГУСТ бебчо ще ни пощурява!

  • 10 649
  • 298
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 423
Ох, Гита, направо са супер сладурски. Аз сега стоя и гледам недоумяващо тоя списък, за който мъжа ми твърдеше че ще се оправи сам, аз само да родя и той за един час щял да напазари??!!! Ама довечера като му го покажа....... Rolling EyesНаправо ще е супер да му гледам шашнатата физиономия hahaha

# 256
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Гитааа, много сладки неща, очите ми останаха по зелената блузка с поличката  Crazy

# 257
  • Мнения: 107
Поли, аз съм навита за тази събота в 11 часа, при подлеза в Борисовата градина. А за юли месец пак може да се съберем и през седмицата като излезем всички в отпуска, щото и аз сега все още работя.

Ок така остава!!! Чакаме всички мами от София!!!
 Гита, много сладурско гащеризонче и шапцици, останаха ми очичките!!!!
 Здрасти на Лулумба!!!!Радвам се че почивката е била хубава!!!

# 258
  • Мнения: 998
Гита, бързо оздравяване на Танти и Цвети много често боледува от ангина и занм колко е неприятно!
Покупките ти са наистина страхотни  Hug Ще отида и аз да взема от тези шапчици, когато се прибера в София.

# 259
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Гера, пропуснах да напиша какво страхотно семейство изглеждате, а малката е голяма сладурана  Flutter

# 260
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Ето го и моят вариант на списъка:
1.Комплект за изписване-може и сами да си го сглобите-пелена, боди, връхни дрешки според времето и шапчица.
2.Шишета 2-3бр, но е най-добре да се купят след раждането според това дали ще е на кърма детето и да се прецени бройката
3.Четка за бибероните
4.Стерилизатор или стерилизираща течност/хапове
5.Памперси
6.Мокри кърпи за бебешко дупе-2пак./1 за б-цата и 1 за вкъщи/
7.Спирт и пудра за пъпче
8.Бебешки сапун
9.Шампоан за коса и тяло
10.Бебешко олио или мляко/за летните бебета-мляко/
11.Бебешки прах за пране
12.Цинков крем против подсичане/крем Здраве върши чудна работа/
13.Клечки за уши с ограничител
14.Аспиратор за нос
15.Ножичка за нокти, четка за коса и гребенче
16.Хавлийки-2бр
17.Хавлиени кърпи за дупе-2бр
18.Освен пелената за изписване и одеало трябва да се намира
19.Залъгалка+куийка за нея+държач с верижка
20.Спален комплект-за зимата с олекотена завивка
21.Обиколник/не е задължителен/.Аз го ползвам за завет и Убавиня
22.Бодита -3-4 за новородено, не повече, че бързо се израстват
23.Гащеризончета с или без ръкав
24.Чорапки, ако ще ползвате панталонки за долнище
25.Лигавници/мънички, памучни/-4-5бр.
26.Ръкавички-2чифта
27.Шапки-2-3бр
28.Бебефон/за мен лично е полезна вещ/
29.КРЕВАТЧЕ
30.КОЛИЧКА
31.КОРИТО
32.КОШНИЦА/СТОЛ ЗА КОЛА
33.Помпа за кърма-оставям я за след раждането, защото не се знае дали ще ми трябва
34.Дъждобран за количката, ако не върви в комплект с нея
35.Комарник за количката, но не знам дали се продава отделно такова нещо

Последна редакция: вт, 05 юни 2007, 14:46 от Гита Ог

# 261
  • Габрово
  • Мнения: 26
 Здравейте на всички!!!!Колко много сте изписали ............Megita, Ivy  на вас много благодаря за тези списъци,страхотна работа ще ми свършат.Аз днес разбрах че док ми е заминал за Англия и се надявам да си дойде до 18.07. че поне болничният да ми го напише.Гита кота гледам ние май сме на едно  по термини и като гледам и твоя е изместен за юли аз вече съвсем се обърках с тези смятавия ама здраве да е !!!!Важното е всичко да е ок а за малка ти пожелавам бързо оздравяване

# 262
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Здравейте на всички!!!!Колко много сте изписали ............Megita, Ivy  на вас много благодаря за тези списъци,страхотна работа ще ми свършат.Аз днес разбрах че док ми е заминал за Англия и се надявам да си дойде до 18.07. че поне болничният да ми го напише.Гита кота гледам ние май сме на едно  по термини и като гледам и твоя е изместен за юли аз вече съвсем се обърках с тези смятавия ама здраве да е !!!!Важното е всичко да е ок а за малка ти пожелавам бързо оздравяване

Благодарско! Да, за 28.07 ми е термина. Ако искаш, дай повече инфо за теб, за да те метна на списъка на 1-ва страница.

# 263
  • Мнения: 117
 Здравейте момичета, аз от вчера съм отпуска и сега имам предостатъчно време да ви чета, пък и да пиша понякога. Днес бях на лекция с 9 месеца, някоя от вас посещава ли ги?

# 264
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Не знам дали ще е от полза на някого, освен на мен, но да ви кажа: За Шейново не трябват никакви предварително подготвени документи за припознаването на детето от таткото, когато родителите нямат брак.


Ребека, здрасти, отдавна не си се появвявала. Аз не ходя на на лекциите.

# 265
  • Мнения: 4 546
а нещо против комари ще трябва ли да се взима? за в къщи имаме комарници и няма да  е проблем, но за навън  newsm78

# 266
  • Мнения: 498
Здравейте, момичета, не мога да насмогна да ви изчета, но реших да се включа преди края на темата  bouquet
Гита страхотни покупки, и скорошно оздравяване на Танти.
 newsm10 на маите , които са се сетили да пуснат списъци за бебчовци и покрай тях си открих пропуски в моя  newsm62
Добре дошли на всички нови мами и безпроблемно бременеене, още малко остана  pregnant
Мегита и аз съм на твоето мнение за болниците, няма от какво токова да ви е страх, а и където да отидете все ще трябва да родите вие, никой няма да е свърши вместо вас тази работа, така че  Peace всички да имаме късмет.
А и да ви се оплача, днес майка дойде на гости с една позната, та въпросната позната направи прозрение М-да напълняла е, познайте как се почувствах,  smile3511 newsm61 smile3511, много тактично, сякаш не знам че приличам на кит.
Хайде чао и приятен ден  на всички newsm51

# 267
  • Мнения: 107
Rebeka Sch. , аз смятам да ходя но след като изляза в болничен...Имам мами които обаче ходят редовно виж с Беличка и Ивченце, те мисля посещават.
 В събота среща със Софийските мами организираме в Борисовата градина, до подлеза в 11часа
 Гита, ти в Шейново ли ще раждаш? Ама с избор на екип или при когото дойде?

# 268
  • Мнения: 423
А и да ви се оплача, днес майка дойде на гости с една позната, та въпросната позната направи прозрение М-да напълняла е, познайте как се почувствах,  smile3511 newsm61 smile3511, много тактично, сякаш не знам че приличам на кит.
Хайде чао и приятен ден  на всички newsm51

Е,аз нали ви разправях за "приятелката" дето викаше "Виж бе мило, и Силвето доста е напълняла, не съм само аз!" (впр. тя не е бременна - за разлика от мен)

# 269
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
В събота среща със Софийските мами организираме в Борисовата градина, до подлеза в 11часа
 Гита, ти в Шейново ли ще раждаш? Ама с избор на екип или при когото дойде?

На кой подлез от всичките там?

В Шейново ще раждам без да плащам на лекар. Смятам, че завися много повече от акушерки и санитарки, отколкото от лекар. Предния път бях така и съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт