Най-приятна и най-просташка тв. реклама

  • 54 518
  • 827
  •   1
Отговори
# 795
# 796
# 797
# 798
  • Мнения: 1 976

хаха  hahaha hahaha и на мен точно това ми дойде на акъла  Joy

# 799
  • Мнения: 1 367
В момента най-тъпата реклама, според мен, е на една банка с Димитър Берабатов - "...На кой съм аз фен? Фен съм, на  бла-бла-бла."
Симпатично момче е Бербо, но замисълът е супер тъп Tired.
Тъп, ама въздействащ Wink Гледам го с тоя премрежен поглед и аха да хвана вяра, че си държи парите точно в ПИБ-а Mr. Green
Абе като му видиш премрежения поглед,последното,което те интересува,е къде си държи парите. Embarassed
Иначе и на мен много ми харесва "Млъквай и се изключвай!"Стана ни навик вкъщи,когато детето мрънка,да му казваме така и много се хилим. Joy

# 800
# 801
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
А какво ще кажете за "Вихър(костенура), донеси!"?Вихър е номер едно.

# 802
  • Мнения: 1 367
Вихър гостува тази сутрин в Нова ТВ и гледаше много злобно. Mr. Green

# 803
  • Мнения: 2 759
                      Не знам за Вихър, обаче само на сексреклами май попадам напоследък  Blush. На 5-те кьошета се мъдри неккъв тип, стиснал се за пакета с някакво тъпо послание... Транспаранта е поне 5-10 метра. Ужас!
                      Иска ми се да ви снимам рекламките в момента на пицария 'Дон Вито', ама нямам батерии за съжаление... Голо до кръста момиче обещава да те чака там. Цялата радост е придружена от весело стихче. Ето, да се порадвате и вие: 'Обичам теб! Обичам пици!! Обичам и големи ...!!!'  Sick.

# 804
  • Мнения: 623
                      ... Голо до кръста момиче обещава да те чака там. Цялата радост е придружена от весело стихче. Ето, да се порадвате и вие: 'Обичам теб! Обичам пици!! Обичам и големи ...!!!'  Sick.

 Sick  Sick

# 805
  • Мнения: 1 367
На мен ми е супер тъпа рекламата,в която двама мъже си говорят как да заложат за някакъв мач-единица или двойка.И Деси Славчето наивно им предлага тройка.Чудя се как изобщо е приела да я правят на глупачка.Не мога да се изкажа за коефициента й на интелигентност,защото не я познавам,но от участието й в разни предавания и интервюта си я представям като доста ограничена.Всъщност ролята в тази реклама й отива.

# 806
  • Мнения: 2 908
На мен ми е много приятна сега рекламата със Сара Джесика Паркър на Кока Кола Лайт.Неприятна ми е за новият Райд за комари и мухи.Ще допиша нататък,че сега не се сещам,понеже напоследък не гледам рекламите,но в общи линии повечето са ми весели и забавни,няма чак такива неприятни или аз не ги гледам.

# 807
  • Мнения: 723
В момента най-тъпата реклама, според мен, е на една банка с Димитър Берабатов - "...На кой съм аз фен? Фен съм, на  бла-бла-бла."
Симпатично момче е Бербо, но замисълът е супер тъп Tired.
Тъп, ама въздействащ Wink Гледам го с тоя премрежен поглед и аха да хвана вяра, че си държи парите точно в ПИБ-а Mr. Green

   От първия път, когато я излъ4иха, дъщери4ката ми припада по него. Тя по принцип е луда фенка на сините о4и, и така си обяснявам обожанието и към Бербатов , нали го дават в близък план. Викам на баща и :'' Виж, отсега разбира от мъже '' ( на 1 год. е)




  Това не ви ли напомня оня виц, който завършваше с израза: ''Ти днес ще пиеш от бутилката!'' Mr. Green

# 808
  • Мнения: 5 173
На мен ми е много приятна сега рекламата със Сара Джесика Паркър на Кока Кола Лайт.
Peace

# 809
  • Банкя
  • Мнения: 823
В последно време ме дразни една реклама на ОВ - как лесно се слагали тези тампони в сравнение с останалите Rolling Eyes
И накрая завършва: "Отдели време за приятелите си, не за тампона си!" #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт